22 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

22 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Ryabkov: 'Abd İdlibdeki Terörle Mücadele Sürecine Ket Vuruyor'
Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Ryabkov: "Abd İdlib'deki Terörle Mücadele Sürecine Ket Vuruyor"
Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov: “ABD İdlib’deki terörle mücadele sürecine ket vuruyor” dedi.
DSP'de Bayramlaşma DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kurban Bayramı dolayısıyla partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.
Milletvekilleri Kargı Teşkilatıyla Bayramlaştı
Milletvekilleri Kargı Teşkilatıyla Bayramlaştı
AK Parti Kargı İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programı ile AK Parti teşkilatı bayramlaştı.
Bakan Ersoy, Şairler Uyar ile Orhon'u Andı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türk şiirinin unutulmaz isimlerinden Turgut Uyar ile Orhan Seyfi Orhon'u andı.
Şahin: Trump 'Böyle Bir Şey Başlatmasaydık Keşke' Diyecek TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin; Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşuna dünya kamuoyundan olumlu tepkiler..
Sağlık Bakanı Koca: Ülkemize Saldırıları, Daha Güçlü Hale Gelmemiz İçin Fırsat Görüyorum SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin son zamanlarda saldırılara maruz kaldığını belirterek, "Ülke..
AK Parti Manisada Bayramlaşma Töreni
AK Parti Manisa'da Bayramlaşma Töreni
AK Parti Manisa Teşkilatı Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlıklarının ortak düzenlediği törende bayramlaştı.
AK Parti Sarıgöl İlçe Teşkilatı Bayramlaştı
AK Parti Sarıgöl İlçe Teşkilatı Bayramlaştı
AK Parti Sarıgöl İlçe Teşkilatı Kurban Bayramı’nın 2. gününde düzenlenen törenle bayramlaştı.
CHP Parti Sözcüsü Öztrak: 'Ekonomiyi Bu Hale Niye Getirdin?'
CHP Parti Sözcüsü Öztrak: "Ekonomiyi Bu Hale Niye Getirdin?"
CHP Ekonomi Politikaları Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Çeşme İlçe Örgütü’ndeki bayramlaşmada yaptığı konuşmada, "Cumhurbaşkanı diyor; ’Bayrağımıza da, ezanımıza da, ekonomimize de açılan savaş...
Erdoğan'ın ABD Çıkışından Bazı Ülkeler Cesaret Buldu" Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, "ABD ile sorun yaşayan, onun baskı ve tehditlerinden yılmış olan ama ses çıkaramayan birçok ülke, kim..
Hakan Çavuşoğlu: Ey Amerika, Doğdun, Büyüdün, Ölümün Yaklaştı
Hakan Çavuşoğlu: Ey Amerika, Doğdun, Büyüdün, Ölümün Yaklaştı
AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, "İbn-i Haldun'un güzel bir teorisi vardır.
Hindistan Rusya ile S-400 Konusunda Anlaştı
Hindistan Rusya ile S-400 Konusunda Anlaştı
Rus federal askeri-teknik işbirliği servisi FSVTS’nin direktörü Dmitriy Şugayev, Hindistan ile S-400’ler konusunda tarafların büyük oranda anlaşmaya vardığını ve S-400 antlaşmasının 2018 yılının sonunda imzalanacağını...
Adalet Bakanı Gül'den Yunanistan Açıklaması Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Evrensel hukuka ve demokratik değerlere inanan hiçbir kişi veya yönetimin, Yunanistan yargısının teröristleri bağrın..
Aydın AK Parti Bayramlaşmada Bir Ara Geldi
Aydın AK Parti Bayramlaşmada Bir Ara Geldi
AYDIN (İHA) – AK Parti Aydın milletvekilleri ve partililer, Kurban Bayramının ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
Bakan Gül'den Yunanistan'a "Fetö'cülere İltica" Tepkisi Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Evrensel hukuka ve demokratik değerlere inanan hiçbir kişi veya yönetimin, Yunanistan yargısının teröris..
Dolardaki Yükseliş, Dalgalanma Tamamen Sentetiktir, Sunidir" TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, "Dolardaki yükseliş, dalgalanma tamamen sentetiktir, sunidir.
Yazıcı: Devletlerin Egemenlik Alanına Girmek Dış Boyutlu Vesayet Yaklaşımıdır AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, bazı devletlerin elindeki güçleri ve enstrümanları kullanarak baş..
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran Açıklaması Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, "Artık ülkenin büyük meselelerini atlayıp küçük meselelerini öne çıkarmaya tahammülümüz y..
Bu Yollar Aşk ve Sevda ile Yapıldı" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, hükümetin hizmetlerine değinerek, "Bu yollar aşk ve sevda ile yapıldı.
AK Parti Bursa Teşkilatı Bayramda Bir Araya Geldi
AK Parti Bursa Teşkilatı Bayramda Bir Araya Geldi
AK Parti İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreninde son yaşanan ekonomik sıkıntılara değinen AK Parti Bursa Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, “15 Temmuz’da, 17-25 Aralık’ta, Gezi olaylarında ve kapatma...
Samsun Tsoda Bayramlaşma
Samsun Tso'da Bayramlaşma
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) geleneksel Kurban Bayramı kutlaması, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni...
AK Partide Bayramlaşma
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti Ordu Teşkilatı, Kurban Bayramı’nın ikinci günü bir araya gelerek bayramlaştı.
Hdp Eş Genel Başkanı Pervin Buldan Partililerle Bayramlaştı İSTANBUL(AA) - HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, İstanbul'da partisinin ilçe başkanlıklarınca düzenlenen bayramlaşma programların..
AK Parti Kavak Teşkilatı Bayramlaştı AK Parti Kavak ilçe teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programla bayramlaştı.
AK Partiden Miting Gibi Bayramlaşma
AK Parti'den Miting Gibi Bayramlaşma
Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Teşkilatı’nın düzenlediği bayramlaşma programı miting havasında geçti.
Yunanistan'ın Fetö'cülere İltica Hakkı Tanıması Milli Savunma Bakanlığı ve askeri yetkililer, Yunanistan'ın FETÖ'cülere iltica hakkı tanımasına yönelik mahkeme kararını, "tam bir basiretsizli..
Yerel Seçimler Zamanında Yapılmalıdır" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yerel seçimlerin erkene alınması tartışmalarına ilişkin, "Bu seçimlerin erkene alınıp alınmayacağıyla alakalı zam..
CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda Bayramlaşma... CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi.
Bir Olduktan Sonra Türk'ün Karşısında Duracak Güç Yoktur" MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, ülkenin terör ve ekonomik saldırılarla kıskaca alınmak istendiğini belirterek, "Bu vaziyette bize d..
Mkyk Üyesi Miroğlu Mardinde Hemşerileri ile Bayramlaştı
Mkyk Üyesi Miroğlu Mardin'de Hemşerileri ile Bayramlaştı
AK Parti 6. Olağan Kongresinde Merkez Yürütme Kurulu (MKYK) listesine seçilen 25. ve 26. dönem Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu göreve getirilmesinin ardından Mardin’e gelerek MKYK üyesi olarak Kurban Bayramını Mardinli...
4- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü Hatırlar Hale Gelmemesini Temenni Ederim (Görüntülü)4- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü hatırlar hale gelmemesini temenni ederim.
CHP'li Öztunç: Hükümet Samimiyse İncrilik'i Kapatsın CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Türkiye'ye yaptırımlar uygulayan ABD ile mücadelede hükümetin samimi olm..
5- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü Hatırlar Hale Gelmemesini Temenni Ederim (Görüntülü)5- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü hatırlar hale gelmemesini temenni ederim.
3- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü Hatırlar Hale Gelmemesini Temenni Ederim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yunanistan'da Danıştay'ın, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'..
2- Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü Hatırlar Hale Gelmemesini Temenni Ederim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yunanistan'da Danıştay'ın, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'..
Bahçeli: Yunanistan'ın 9 Eylül'ü Hatırlar Hale Gelmemesini Temenni Ederim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yunanistan'da Danıştay'ın, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'a k..
Bahçeli'den Yunanistan'a 9 Eylül Göndermesi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yunanistan'ın FETÖ'cü darbecilere iltica hakkı vermesine ilişkin, "Yunanistan'a yakışmayan bir tavırdır.
» 1 2 3 4