22 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

22 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
Fed Tutanakları Yayınlandı NEW ABD Merkez Bankasının (Fed) son tutanaklarına göre, Fed yetkilileri, ABD'nin ticaret politikalarının ekonomik büyümeye olumsuz etkisi olabileceğini düşünüyor.
Şans Topu Çekildi (2) Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen bir kişi, 498 bin 454 lira 30 kuruş tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu.
İş Dünyasından Bakan Albayrak'a Teşekkür Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) son yayımladığı t..
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Adalet Bakanı Gülden Yunansitana İltica Hakkı Tepkisi
Adalet Bakanı Gül'den Yunansitan'a 'İltica Hakkı' Tepkisi
Yunanistan'ın FETÖ'cülere iltica hakkı tanımasına ilişkin açıklamada bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Evrensel hukuka ve demokratik değerlere inanan hiçbir kişi veya yönetimin, Yunanistan yargısının teröristleri...
Şanlıurfa Turizmde Hedef Büyüttü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bu yıl için belirledikleri 1 milyon turist hedefini geçtiklerini, 2019'da hedeflerinin 2 milyon turist old..
ABD'de Devam Eden Konut Satışları Temmuz'da Yüzde 0.7 Düştü – ABD devam eden konut satışları Temmuz'da aylık yüzde 0.7 düşerek 5.34 milyon olarak gerçekleşti, beklenti yüzde 0.6 artmasıydı.
ABD'de 2. El Konut Satışları Düşüşü Sürdürdü NEW ABD'de ikinci el konut satışları, temmuzda aylık yüzde 0,7 azalarak düşüşünü dördüncü aya taşıdı.
Küresel Piyasalar – ABD Borsaları Düşüşle Açıldı – ABD Başkanı Donald Trump'ı saran yasal endişelerin etkisiyle ABD borsaları düşüşle açıldı.
Almanya : Avrupa Birliği Özerk Ödeme Sistemi Oluşturmalı – Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, İran nükleer anlaşmasını savunmak için, Avrupa Birliği'nin (AB) "kendi ödeme sistemini oluşturm..
New York Borsası Yatay Seviyeden Açıldı NEW New York borsasında endeksler güne yatay seviyeden başladı.
Hayvan Pazarında Promosyonlu Satışlar Tekirdağ'da bayramın ikinci gününde bazı üreticiler satıştaki promosyonu artırdı.
2- Hükümlüler Hem Meslek Öğreniyor Hem Ekonomiye Katkı Sağlıyor KAHRAMANMARAŞ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki atölyeler sayesinde hükümlüler hem meslek öğreniyor hem de yaptıkları üreti..
Hükümlüler Hem Meslek Öğreniyor Hem Ekonomiye Katkı Sağlıyor KAHRAMANMARAŞ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki atölyeler sayesinde hükümlüler hem meslek öğreniyor hem de yaptıkları üretimle..
Hatemi: İran'a Zarar Verirse ABD'yi ve Müttefiki İsrail'i Vururuz İran'ın önde gelen din adamlarından Ayetullah Ahmed Hatemi, ABD'nin İran'a en ufak zarar vermesi halinde, yalnızca ABD'yi değ..
Emtia Piyasaları – Brent Ham Petrolü 74 Doları Gördü Petrol fiyatları, ABD'de petrol stoklarındaki düşüş ve dolarda zayıflamanın yanında, ABD'nin İran'a yaptırımlarının etkisiyle küresel arzd..
Küresel Piyasalar – Avrupa Borsaları Ticari Gerilimin Ardından Toparlanıyor – ABD ve Çin arasındaki ticari gerilimleri nedeniyle güne düşüşle başlayan Avrupa borsalarında gün içi işlemlerde a..
Türkiye ile Katar Arasındaki Dostluk Uçak ve Yolcu Trafiğine de Yansıdı Türkiye-Katar arasındaki iyi ilişkiler, iki ülke arasında uçuş ve yolcu trafiğine de yansıdı.
Ekonomi Yazarı Uras Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede üç gün önce hayatını kaybeden ekonomi yazarı Güngör Uras (85) son yolculuğuna uğurlandıBebek Hümayun-u Abad Camisi'nde d..
Güney Koreli Blogger ve Üst Yöneticiler Göbeklitepe'de Şanlıurfa ile Adıyaman Kültür ve Turizm İl Müdürlüklerinin organizasyonu, Türk Hava Yolları Adıyaman Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlen..
ABD Mortgage Başvuruları Bu Hafta Yüzde 4.2 Arttı – ABD Mortgage başvuruları bu hafta geçen haftaya göre yüzde 4.2 arttı.
Hayvan Pazarında Promosyonlu Satışlar Tekirdağ'da bayramın ikinci gününde bazı üreticiler satıştaki promosyonu artırdı.
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 338,33 lira, en düşük 110,08 lira olarak belirlendi.
Elazığda Kasapların Kıyma Çekme Mesaisi
Elazığ'da Kasapların Kıyma Çekme Mesaisi
Elazığ’da kurban kesimlerinin ardından kasapların kıyma mesaisi de başladı.
Irak, Elektrik İthalatı, İletim ve Üretim Kapasitesini Geliştirmek İçin Türkiye ile Anlaştı Irak, elektrik ithal etmek, yurt içi iletim ve üretim kapasitesini geliştirmek için Türkiye ile anl..
Avustralya'da Faturalar Kripto Para Birimleriyle Ödenebilecek – Avustralya'da bir fatura ödeme şirketi ve kripto para birimi borsası ortaklığıyla ülke genelinde faturalar 50 ila 100 kripto pa..
İzmir Enternasyonalde Ziyaretçileri, Robot Dev Çekirge Karşılayacak
İzmir Enternasyonal'de Ziyaretçileri, Robot 'Dev Çekirge' Karşılayacak
87'NCİ kez kapılarını açacak İzmir Enternasyonal Fuarı'nda (İEF) ziyaretçileri mekanik robot 'The Giant Grasshopper' (Dev Çekirge) karşılayacak.
Hükümlüler Hem Meslek Öğreniyor Hem Ekonomiye Katkı Sağlıyor
Hükümlüler Hem Meslek Öğreniyor Hem Ekonomiye Katkı Sağlıyor
KAHRAMANMARAŞ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki atölyeler sayesinde hükümlüler hem meslek öğreniyor hem de yaptıkları üretimle ekonomiye katkı sağlıyor.
Btso, Mesleki Eğitimde Marka Haline Geldi
Btso, Mesleki Eğitimde Marka Haline Geldi
BTSO Eğitim Vakfı bünyesinde şimdiye kadar 23 binden fazla kişiyi meslek sahibi yapan BUTGEM, yeni eğitim dönemi için başvuruları almaya başladı.
» 1 2 3