21 Ağustos 2018 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

21 Ağustos 2018 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gümüşlükte Alman Piyano Virtüözü Richter Sahneye Çıktı
Gümüşlük'te Alman Piyano Virtüözü Richter Sahneye Çıktı
BODRUM'da bu yıl 15'incisi düzenlenen Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nde 'Taşta' konsepti ile düzenlenen konserler kapsamında Alman piyano virtüözü Konrad Richter sahneye çıktı.
Limyra Antik Kent Kazıları Başladı ANTALYA'nın Finike ilçesindeki Limyra Antik Kenti'nde 2 ay sürecek 2018 arkeolojik kazıları başladı.
Kurban Bayramı Kutlanıyor Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Doğaseverlerin Uğrak Noktası: Kuzalan Tabiat Parkı Giresun'da şelaleleri, gölleri ve subasar ormanlarıyla dikkati çeken Kuzalan Tabiat Parkı, doğaseverleri cezbediyor.
İncesu Mağarası Ziyaretçilerini Büyülüyor Karaman'a bağlı Taşkale köyünde bulunan İncesu Mağarası, oluşumu devam eden sarkıtlar, dikitler ve traverten havuzlarıyla yılda yaklaşık 50 bin doğas..
Çukurova'nın Ayasofyası" 2019'da İbadete Açılacak Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaklaşık bin 800 yıllık tarihinde önce manastır, sonra kilise, daha sonra ise cami olarak hizmet veren ve 94 y..
Osmanlı'nın Mutfak Zenginliği Kayıt Altına Alınıyor Doğu ve batı kültürlerini damak tadında da harmanlayarak eşsiz lezzetler yaratan Osmanlı mutfağı, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü'nde yürütülen ..
Bangsamoro'da Kurban Bayramı Asya ülkelerinden Filipinlerin Mindanao Adası'ndaki Bangsamoro'da halk, bayram namazı için camilere akın etti.