21 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

21 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Metro İstanbul'dan "Logo Değişikliği" Açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Metro İstanbul, "metroyu temsilen kullanılan 'M' logosunun değiştirileceğine ve bu değişimle ilgili milyo..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsasında endeksler günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları İngiltere hariç günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa Borsaları İngiltere hariç günü yükselişle tamamladı.
Balıkesir'e 1,5 Milyon Tatilci Geldi" Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, tatilcilerin kente büyük ilgi gösterdiğini belirterek, "Yaklaşık olarak 1,5 milyon nüfus geldi.
New York Borsası Yükselişle Açıldı NEW New York borsasında endeksler, güne yükselişle başladı.
Kurban Kesim Alanları Denetlendi Van Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan sağlık timi, kurban kesim alanlarını denetledi.
Bayramın İlk Günü Ankara'da Kurban Kesim Yoğunluğu ANKARA'da Kurban Bayramı'nın ilk günü, kurban satış ve kesim merkezlerinde yoğunluk yaşandı.
Bayramın İlk Gününde Kurbanlıkların Yarısı Satıldı
Bayramın İlk Gününde Kurbanlıkların Yarısı Satıldı
Trabzon’un Akyazı mevkiinde kurulan kurban pazarına Türkiye’nin farklı illerinden getirilen kurbanlıkların hemen hemen yarısı bayramın ilk gününde satıldı.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları Talep Görünümü Etkisiyle Hafif Yükseldi –Petrol fiyatları, İran'a yönelik yaptırım endişelerinin talep görünümü ile dengelenmesi etkisiyle hafifi yükseldi.
Bayramın İlk Günü Ankara'da Kurban Kesim Yoğunluğu ANKARA'da Kurban Bayramı'nın ilk günü, kurban satış ve kesim merkezlerinde yoğunluk yaşandı.
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 337,75 lira, en düşük 131,90 lira olarak belirlendi.
Çiprastan Kurtarma Paketinden Çıkış Mesajı
Çipras'tan Kurtarma Paketinden Çıkış Mesajı
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, "Ülkemiz, normal bir Avrupa ülkesi gibi daha fazla zorbalık ve halkımızın fedakarlıkları olmadan kendi kaderini ve geleceğini tayin etme hakkını yeniden kazanmıştır.
Çipras'tan Kurtarma Paketinden Çıkış Mesajı Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, ülkesinin kurtarma paketi programından çıkmasına ilişkin, "Ülkemiz, normal bir Avrupa ülkesi gibi daha fazla z..
Yazılımların Millileştirilmesi İçin Çalışmalar Yapacağız" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Kullanılan yazılımların çoğu yabancı yazılımlar.
Küresel Piyasalar –avrupa Borsaları Yükselişle Açıldı – Avrupa borsaları ABD-Çin görüşmeleri etkisiyle yükseldi.
Et Açığı Tescilli Eşme Koyunuyla Azaltılacak
Et Açığı Tescilli Eşme Koyunuyla Azaltılacak
Uşak'ın Eşme ilçesinde yürütülen koyun ıslah çalışmalarında pırıt ve kıvırcık ırklarının ikili melezlenmesi sonucu elde edilen Eşme koyunu, Türkiye'nin et açığını azaltmaya aday.
Sosyal Medya Kullanıcılarına "Yalan Haber" Uyarısı Filipinler Dışişleri Bakanlığı, yurtdışında yaşayan Filipinlileri sosyal medyadaki doğrulanmamış bilgiler konusunda uyardı.
Baklavacılar Siparişlere Yetişmekte Zorlanıyor BAYRAM sofralarının vazgeçilmezi baklava, yine en çok tercih edilen tatlılardan biri oldu.
Odun Olmaktan Kurtarılan Asırlık Zeytin Ağaçlarının Verimi İkiye Katlandı ANTALYA'da, otoyol yapılması için kamulaştırılan araziden sökülen ve odun olmaktan son anda kurtarılan 1200 ve 800 yı..
» 1 2