2 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

2 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
İtalyanın Mussomeli Kentinde Yazlık Evler 1 Euro
İtalya'nın Mussomeli Kentinde Yazlık Evler 1 Euro
İtalya'nın Sicilya bölgesinde bulunan yaklaşık 11 bin nüfuslu Mussomeli şehrinin Belediye Başkanı Giuseppe Catania, şehirde turizmi canlandırmak için bazı evlerin 1 euroya satılmasına karar verdi.
Beşiktaş 6 Golle Turladı
Beşiktaş 6 Golle Turladı
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek üst tura yükseldi.
Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü" Projesi "Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü" projesi Manisa Ticaret ve Sanayi Odasında tanıtıldı.
AK Parti Tire İlçe Başkanından "Jeotermal Tesis" Açıklaması AK Parti Tire İlçe Başkanı Selman İçelli Başköy Mahallesi'nde çalışmalarına başlanacak olan jeotermal kaynak arama konusuna ilişkin..
İso Başkanı Bahçıvan'dan Zam Yorumu: "Elektrik Çarpmış Gibi Şok Yaşadık" İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, BOTAŞ'ın yüzde 49.5'lik zam kararı ile ilgili olarak "Eli her zaman taşı..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları politik gelişmelerin ve İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) faiz artırım kararının etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
Kahramanmaraş'ta Manda Yetiştiriciliği Yeniden Canlanıyor Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş, "25 farklı alanda kredi veriyoruz.
ABD'de New York İşletme Koşulları Endeksi 25 Yılın Zirvesinde – ABD'de New York İşletme Koşulları Endeksi Temmuz'da 797.5 ile 25 yılın zirvesine yükseldi.
Demre'de Yeni Cadde Demre Belediyesi, Noel Baba Caddesi'ni sahile bağlayacak bin 200 metre uzunluğunda yeni bir cadde açmak için çalışmalara başladı.
Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Tanıtım Toplantısı Tekirdağ'da, Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ve Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) iş birliğinde kurulan Dış Ticaret İstihbarat ..
Apple'ın Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolara Ulaştı NEW ABD'li teknoloji devi Apple'ın piyasa değeri 1 trilyon dolara ulaştı.
Dinar Belediyesinde Çalışan 122 İşçi Sendikaya Üye Oldu
Dinar Belediyesi'nde Çalışan 122 İşçi Sendikaya Üye Oldu
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçe belediyesinde çalışan 122 şirket işçisi sendikaya üye oldu.
Türkiye-Abd İlişkilerinin Düzelmesini Temenni Ediyoruz" Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), Türkiye ve ABD arasındaki ilişkilerin en kısa sürede düzelmesini, sorunun diplomasi ve ulusl..
Stklardan Başkan Asyaya Teşekkür Ziyareti
Stk'lardan Başkan Asya'ya Teşekkür Ziyareti
Muş’ta faaliyet gösteren bazı Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret ederek, memlekete hizmet yolunda yaptığı çalışmalar için kendisine teşekkür ettiler.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 773 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 4 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100)..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 800 milyon lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 2.667,30 puan azalışla 94.543,27 puandan kapandı.
Manisada Üzüm Bağlarını Faydalı Böcekler Koruyor
Manisa'da Üzüm Bağlarını Faydalı Böcekler Koruyor
MANİSA (İHA) – Başta insan olmak üzere birçok canlıya zararı olduğu bilinen tarım ilaçlarının kullanımını azaltmak ve marka değeri yüksek katma değerli ürünler yetiştirmek amacıyla başlatılan proje kapsamında Manisa’da,...
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 2,74 değer kaybıyla 94.543,27 puandan tamamladı.
Eyfel Kulesi Grev Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı
Eyfel Kulesi Grev Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı
Fransa'nın sembolü Eyfel Kulesi, çalışanlarının dün başlayan greve gitmesi nedeniyle kapılarını ziyarete kapattı.
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda, Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,207 liradan satıldı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 2,74’lük sert düşüşle tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9