18 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

18 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kardeş Türküler" Grubu, Bodrum'da Konser Verdi Muğla'nın Bodrum ilçesinde, "Kardeş Türküler" grubu konser verdi.
Doğanşar 53. Ahmet Ayık Karakucak Güreşleri ve Bal Festivali" Sivas'ın Doğanşar ilçesinde düzenlenen "Doğanşar 53. Ahmet Ayık Karakucak Güreşleri ve Bal Festivali" başladı.
Bandırma Feribot İskelesi'nde Bayram Yoğunluğu Kurban Bayramı tatili için İstanbul'dan Ege ve Edremit Körfezi yönüne giden tatilciler, Bandırma Feribot İskelesi'nde yoğunluğa neden oldu.
15. Geleneksel Karamanlı Ceviz, Mermer ve Yayla Şenlikleri Burdur'un Karamanlı ilçesinde 15. Geleneksel Karamanlı Ceviz, Mermer ve Yayla Şenlikleri başladı.
Muğla'da "Helikopterle" Bayram Denetimi Muğla ve ilçelerinde Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla, helikopterle havadan trafik denetimi yapılacak.
Hozat İlçesindeki Örtü Altı Yangını CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli'nin Hozat ilçesi Aliboğazı mevkisinde devam eden örtü yangınının bahsedildiği gibi yaygın yangın olmadığını ve..
Safranbolu'da Esnaf "Bayram" Edecek UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan ve "En iyi korunan 20 kent" arasında bulunan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin baş..
Sibel Can, Bodrumluları Coşturdu MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde sahneye çıkan Sibel Can, şarkılarıyla sevenlerine eğlenceli saatler yaşattı.
Midyat'ta Kültür ve Sanat Festivali Düzenlenecek Mardin'in Midyat ilçesinde Kültür ve Sanat Festivali düzenlenecek.
Tekirdağ, Eşsiz Doğası ve Mavi Bayraklı Plajlarıyla Tatilcileri Bekliyor "Marmara'nın incisi" Tekirdağ, eşsiz doğası ve mavi bayraklı plajlarıyla bayram tatilinde de yerli ve yabancı konuklar..
Dağlar Arasındaki "Kudret Havuzu" Bayram Tatiline Hazır Malatya'nın Darende ilçesindeki Tohma Kanyonu'nun ortasındaki Kudret Havuzu, Kurban Bayramı tatilinde misafirlerini bekliyor.
Kars Kazı Çıldır Gölü'nün Serin Sularında CÜNEYT ÇELİK/HÜSEYİN YILDIZ - Türkiye'nin kaz yetiştiriciliği merkezi konumundaki Kars'ta sofraların vazgeçilmez lezzeti kazlar, yaz sıcaklarında Çıl..
Sibel Can, Bodrumluları Coşturdu
Sibel Can, Bodrumluları Coşturdu
MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde sahneye çıkan Sibel Can, şarkılarıyla sevenlerine eğlenceli saatler yaşattı.
40 Yıl Emek Verdiği Hierapolis'e Veda Ediyor Asistan olarak geldiği Hierapolis Antik Kenti'nde 40 yıl kazı çalışmalarına katılan ve bu süreçte "ikinci vatanım" dediği Türkiye'den kopamayan İt..
50 Bin Toplu İğne ile Sanat Eseri Niteliğinde Tablolar Yapıyor Muğla'nın Bodrum ilçesinde kalem gibi kullandığı toplu iğnelerle resim yapan sanatçı Tuncay Yurtsever, en az 50 bin toplu iğnede..
Selçuklu'nun Kadim Başkenti: Konya Anadolu Selçuklu medeniyetine başkentlik yapan Konya'daki tarihi cami, medrese, külliye, han, hamam ve medreseler geçmişe ışık tutuyor.
Rızkımız Acıdan Çıkıyor" Şanlıurfa'da ailesine destek olmak için 18 yıldır isot üretiminde çalışan Feride Polat, bu sayede beş çocuk büyütüyor.
Soruları Çözdükçe Mutlu Oluyorum" Matematik konusundaki yeteneğiyle ulusal yarışmalarda çeşitli başarılara imza atan lise öğrencisi Yusuf Kağan Çiçekdağ, ilk kez katıldığı Asya Uluslararası M..
Bu Bayram Ben de Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük" Projesi Batman Valisi Ahmet Deniz, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında, yol..
Sibel Can Bodrum'da Konser Verdi Bodrum ilçesinde konser veren Sibel Can, hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.
2. Edremit Kitap Fuarı Edremit Belediyesince bu yıl yazar Sabahattin Ali anısına düzenlenen 2. Edremit Kitap Fuarı devam ediyor.