18 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

18 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Merkel ile Putin Görüştü
Merkel ile Putin Görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Almanya Şansölyesi Angela Merkel, başkent Berlin'de bir araya geldi.
Merkel ile Putin Görüştü
Merkel ile Putin Görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Almanya Şansölyesi Angela Merkel, başkent Berlin’de bir araya geldi.
Bayram Sonrası 50 Bin Küçükbaş Dağıtımı Başlıyor
Bayram Sonrası 50 Bin Küçükbaş Dağıtımı Başlıyor
TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik, "Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 100 günlük eylem planı çerçevesinde verilecek 50 bin küçükbaşın dağıtımına Kurban Bayramı sonrası başlamak istiyoruz.
Cw Enerji'de Bayramlaşma Töreni CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ve CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, personelle bayramlaştı.
Koç Alana"Oğlak", Dana Alana "Koç" Hediye Ediyor Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde kurulan hayvan pazarında, bir üretici, 3 koç alana bir oğlak, bir dana alana yanında bir koçu hediye olarak..
İş Bankası'ndan 130 Milyon Adet Pay Geri Alımı Açıklaması İş Bankası, Borsa İstanbul nezdindeki piyasadan azami pay sayısı 130 milyon adet ve geri alım için kullanılabilecek azami tutar 550 m..
Türkmenistanlı İş Adamından Kırıkkaleye Yatırım
Türkmenistanlı İş Adamından Kırıkkale'ye Yatırım
Türkmenistanlı iş adamı Kırıkkale’ye iş istihdamı sağlamak amacıyla tekstil fabrikası kurmayı planlıyor.
Çin Türkiyeye Desteğini Yineledi
Çin Türkiye'ye Desteğini Yineledi
Çin Dışişleri Bakanı Vang Yi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile telefon görüşmesinde Türkiye'nin kendi ulusal güvenliği, istikrarı ve ekonomisini korumak için sarf ettiği çabaları desteklediklerini bildirdi.
Ranss Avmde Bayram Yoğunluğu
Ranss Avm'de Bayram Yoğunluğu
Van’da açtığı 8 mağazasıyla vatandaşların hizmetine kaliteli ürün sunan Ranss AVM’de bayram yoğunluğu yaşanıyor.
Dövizdeki Yükseliş, Midilli Rezervasyonlarını Yüzde 50 Düşürdü (3) BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinden Kurban Bayramı tatili için Yunanistan'ın Midilli Adası'na gidecek Türk vatandaşlarından yüzd..
Dövizdeki Yükseliş, Midilli Rezervasyonlarını Yüzde 50 Düşürdü (2) BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinden Kurban Bayramı tatili için Yunanistan'ın Midilli Adası'na gidecek Türk vatandaşlarından yüzd..
Dövizdeki Yükseliş, Midilli Rezervasyonlarını Yüzde 50 Düşürdü (1) BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinden Kurban Bayramı tatili için Yunanistan'ın Midilli Adası'na gidecek Türk vatandaşlarından yüzd..
Bandırma'da Tatilci Yoğunluğu KURBAN Bayramı nedeniyle dokuz günlük tatili fırsat bilen İstanbul'da yaşayan tatilciler feribot ile Bandırma'ya gelip buradan tatillerini yapacakları Balıkesir'..
Bursa'da Karayollarında Trafik Yoğunluğu Bursa'yı İzmir, Ankara ve İstanbul'a bağlayan karayollarında bayram tatili nedeniyle yoğunluk yaşanıyor.
Erzurum Vergi Tahsilatı Verileri Açıklandı Erzurum vergi tahsilat oranı yüksekliği bakımından bölgesel ortalamaları yine geçti.
Bankacılıkta Erzurum Farkı Erzurum bankacılık sektöründeki büyümesini sürdürüyor.
Atatürk Havalimanı'nda Yolcu Rekoru Kırıldı Gökhan ARTAN - İstanbul DHA- KURBAN Bayramı tatiline çıkanlar Atatürk Havalimanı'nda yolcu rekoru kırdı.
Biçerdöver, Göl Üzerinde Taşındı KONYA'nın Beyşehir ilçesinde göldeki adada buğday hasadında kullanılan biçerdöver, platforma yüklenip, teknelerle göl üzerinden kıyıdaki mahalleye taşındı.
Kurbanlık Seçerken Gebe ve Damızlık Dişi Olmamasına Dikkat Edin" Edirne Tarım ve Orman İl Müdürü Atilla Bayazıt, kurbanlık seçerken hayvanın gebe ve damızlık dişi olmamasına dikkat etmek gere..
İnegöl'den Hollanda'ya Bin 200 Ton Salça BURSa'nın İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren Kulaca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, bu yıl Hollanda'ya bin 200 ton acı biber salçası ihracat edece..
Bileyiciler Kurban Mesaisinde
Bileyiciler Kurban Mesaisinde
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde her Kurban Bayramı öncesinde görmeye alıştığımız bıçak bileyicileri bu bayram öncesinde de sokaklarındaki yerlerini aldılar.
Maduro Venezuela'da Asgari Ücretin de Kripto Para Birimi Petro'ya Bağlanacağını Söyledi Deniz Kılınç / İstanbul, 18 Ağustos DHA) – Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro, devlet destekli krip..
» 1 2 3 4 5