17 Ağustos 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

17 Ağustos 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hamas BM ve Mısır'ın Gazze'ye Ablukanın Kalkması Çabalarına Destek Veriyor Hamas yöneticilerinden Halil Hayye, hareketin Birleşmiş Milletler (BM) ve Mısır'ın İsrail'in Gazze Şeridi'ne uygulad..
Merkelden Dikkat Çeken Açıklama
Merkel'den Dikkat Çeken Açıklama
Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Cumartesi görüşeceği Rusya Devlet Başkanı Putin ile yapacağı görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düzenleyeceği Rusya-Fransa-Almanya-Türkiye zirvesini de görüşecek.
BM'den Yemen Hükümetine ve Husilere Davet Birleşmiş Milletler (BM) iç savaşın sürdüğü Yemen'de, 6 Eylül'de İsviçre'nin Cenevre kentinde başlayacak barış görüşmeleri için meşru hükümet ve Husi..
Merkel, Putin'le Erdoğan ile Yapılacak Görüşmeyi Konuşacak Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Cumartesi görüşeceği Rusya Devlet Başkanı Putin ile yapacağı görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dü..
Rusya ve Türkiye Savunma Bakanları Suriyeyi ve İkili İşbirliğini Görüştüler
Rusya ve Türkiye Savunma Bakanları Suriye'yi ve İkili İşbirliğini Görüştüler
-Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ve Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bölgesel güvenliğin ana konularını, Suriye'deki durumu ve ikili işbirliğini görüştüler.
Rusya'dan ABD'ye "Diplomatik Mülk" Notası Rusya Dışişleri Bakanlığının, ABD'deki Rus diplomatik mülkleri konusunda "uluslararası hukukun çiğnenmesi" nedeniyle ABD'ye protesto notası gönderdiğ..
İspanyada Anti-kapitalist Eylemcilerden Turistlere Çağrı: Kendinizi Otelin Balkonundan Aşağı Atın
İspanya'da Anti-kapitalist Eylemcilerden Turistlere 'Çağrı': Kendinizi Otelin Balkonundan Aşağı Atın
İspanya'da, mutenalaştırmaya neden oldukları gerekçesiyle turistlere ev dönmeleri çağrısı yapan siyasi eylemciler, hazırladıkları son İngilizce afişte turistlere 'otel balkonlarından atlama' çağrısı yaptı.