16 Ağustos 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

16 Ağustos 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muharrem İnceden Parti Yönetimine Sert Tepki
Muharrem İnce'den Parti Yönetimine Sert Tepki
CHP'nin 24 Haziran seçimindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP'de kurultay talebinde bulunan kişilerin disipline sevk edilmesine tepki göstererek, "Arkadaşlarımı disiplin kuruluna göndereceğinize yüreğiniz varsa...
Muharrem İnce'den Parti Yönetimine Sert Tepki CHP’nin 24 Haziran seçimindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP’de kurultay talebinde bulunan kişilerin disipline sevk edilmesine tepki gös..
TBMM'yi Toplantıya Çağıracağınıza Kurultayı Toplayın" CHP'li Muharrem İnce, parti yönetimine yönelik, "TBMM'yi olağanüstü toplantıya çağıracağınıza olağanüstü kurultayı toplayın.
Bakan Çavuşoğlu: "Abd'nin Bu İşlerin Kovboy Filmi Olmadığını Görmesi Lazım" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "ABD’nin bu işlerin kovboy filmi olmadığını görmesi lazım. Biz bir kovboy filmi ..
Bakan Çavuşoğlu: "Dış Politikamız Girişimci ve İnsani Ruh ile Daha Etkin Olacak" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yurtdışında karşı karşıya kaldığımız sınamalar güvenlik olsun, bazı ülkele..
Bakan Soyludan Terörist Sevici Ülkelere Sert Tepki
Bakan Soylu'dan Terörist Sevici Ülkelere Sert Tepki
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Adamlar bize paramızla satmadıkları silahları PKK’lı, YPG’li teröriste hibe ediyorlar.
Barzani'nin Partisi: "Irak Cumhurbaşkanlığı Makamı Bizimdir" Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) eski Başkanı Mesut Barzani başkanlığındaki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP), Irak Cumhurbaşkanı..
Van'da Otobüs ile Otomobilin Çarpışması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Van'da otobüs ile otomobilin çarpıştığı kazaya ilişkin, "Van Kadın Kolları Teşkilatımızı taşıyan otobüs ..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya ile Mutabık Kalınan Vize Serbestisinin Kapsamına İlişkin,... IHAAW213859-SIY/16-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya ile mutabık kalınan..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ab ile İlişkilerimizi İyileştirmek İçin Başka Bir Ülkeyle Kötü... IHAAW213934-SIY/16-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "AB ile ilişkilerimizi iy..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD Başkanı Trump'ın "Türkiye İyi Bir Dost Olmadığını Kanıtladı"... IHAAW213420-SIY/16-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD Başkanı Trump’ın "Türk..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahmud Abbas ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile bu akşam telefonda görüştü.
CHP Ankara İl Başkanlığı, "Tepki" İçin Toplandı ANKARA (AA) - CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Kadınlar sadece tencerenin kaynamamasından dert yanma..
ABD Hazine Bakanı: "Türkiye Brunson'ı Serbest Bırakmazsa Daha Fazla Yaptırım Uygulayacağız" ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, “Türkiye Papaz Brunson’ı serbest bırakmazsa daha fazla yaptırım u..
ABD'li Senatör Graham, Washington Büyükelçisi Kılıç ile Görüştü ABD'de Cumhuriyetçilerin önemli isimlerinden Güney Carolina Senatörü Lindsey Graham ile Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serd..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Almanya ve Fransa gibi Eurozone ekonomisinin iki güçlü aktörünün bu konuda adım atma niyetini ifade etmesi bizim aç..
Türkiye ve Almanya Maliye Bakanları Berlin'de Buluşacak Türkiye ve Almanya Maliye Bakanlarının 21 Eylül’de Berlin’de bir araya geleceği açıklandı.
Sözcü Kalın: "Biz Bir Fırsat Olarak Görüyoruz" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, “Almanya ve Fransa gibi ülkelerin bu konuda adım atmak niyetini ifade etmesi bizim için önemli..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Aldığımız tedbirler neticesinde iki gündür bir iyileşme sürecinin hızla yaşandığını görmekteyiz.
Liberman'dan "Gazze'deki Hamas Yönetimini Devirme" Tehdidi KUDÜS (AA) – İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, abluka altındaki Gazze Şeridi'ni yöneten Hamas'ın otoritesini, bölgede yaşayan ..
İbrahim Kalın: Türkiye Kimseyle Gerilimden Yana, Ekonomik Savaş Peşinde Değildir CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, Türk ekonomisinin oldukça güçlü ve sağlam temellere sahip olduğunu söy..
Sözcü Kalın: "Türkiye Bu Krizi Mutlaka Fırsata Çevirecektir" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, “Türk lirası üzerinde spekülasyon yapılmasına imkan sağlayacak istismara açık or..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türk Lirası Üzerinde Spekülasyon Yapılmasını Sağlayacak... IHAAW173148-SIY/16-08-2018 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türk Lirası üzerinde ..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye Alternatiflerini Çoğaltarak Yoluna Devam Edecektir. IHAAW173239-SIY/16-08-2018 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye alternatifle..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye Cumhuriyetinin Güvenlik Birimleri İhtiyaç... IHAAW173934-SIY/16-08-2018 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye Cumhuriyetinin güve..
Atak Helikopterinin Üst Modeli Geliyor Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, "Türkiye’nin dış açılımında, Türkiye’nin algısının ve gücünün bir anlamda anlaşılmasında son zamanlarda olan gelişm..
Kalın: "Almanya ve Fransa Gibi Eurozone Ekonomisinin İki Güçlü Aktörünün Adım Atma Niyetini İfade... Kalın: "Almanya ve Fransa gibi Eurozone ekonomisinin iki güçlü aktörünün adım atma niyetin..
Mustafa Sarıgül: Şişliye Yeni Projelerle Dönüyoruz
Mustafa Sarıgül: Şişli'ye Yeni Projelerle Dönüyoruz
ŞİŞLİ eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, seçim çalışmalarını yürüttüğü merkezin önünde bayramlaşma töreni düzenledi.
Kalın: "Türk Lirası Üzerinden Yürütülen Bu Spekülasyon, Algı Operasyonlarıyla İlgili Kanallar... Kalın: "Türk Lirası üzerinden yürütülen bu spekülasyon, algı operasyonlarıyla ilgili kanallar ..
Başsavcı İnaldan Rektör Çomaklıya Veda Ziyareti
Başsavcı İnal'dan Rektör Çomaklı'ya Veda Ziyareti
Geçtiğimiz günlerde yayımlanan kararname ile Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’ya veda ziyaretinde bulundu.
Kalın: "Türkiye Alternatifsiz Değildir. Kalın: "Türkiye alternatifsiz değildir.
Kalın: "Yoğun Temaslar Neticesinde Kuveyt'ten, Almanya'dan, Fransa'dan Hatta Rusya'dan Olumlu... Kalın: "Yoğun temaslar neticesinde Kuveyt'ten, Almanya'dan, Fransa'dan hatta Rusya'dan olumlu ..
Kalın: "Yoğun Temaslar Neticesinde Kuveyt'ten, Almanya'dan, Fransa'dan Hatta Rusya'dan Olumlu... Kalın: "Yoğun temaslar neticesinde Kuveyt'ten, Almanya'dan, Fransa'dan hatta Rusya'dan olumlu ..
Hindistan'ı Nükleer Güç Yapan Eski Başbakan Vajpayee Hayatını Kaybetti Hindistan’ta 3 dönem başbakanlık yapan Atal Bihari Vajpayee, akciğer ve böbrek rahatsızlığı için hazirandan beri tedavi ..
Mecliste 'Büyükşehir Battı' Tartışması
Mecliste "Büyükşehir Battı" Tartışması
Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi’nde CHP Grup Sözcüsü Erdal Aktuğ’un "Büyükşehir Belediyesi battı" sözlerine Başkan Alinur Aktaş ilginç bir şekilde cevap verdi.
AK Parti Malatya Milletvekilleri Çakır ve Kahtalı, Kuluncak'ta AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kuluncak ..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Ekonomi) Aldığımız Tedbirler Neticesinde İki Gündür Bir İyileşme... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Ekonomi) Aldığımız tedbirler neticesinde iki gündür bir..
Samsun'dan Kısa Kısa Ladik Kaymakamlığı ve Belediyesince 22'ncisi düzenlenecek Akdağ Kültür ve Sanat Etkinlikleri güreş programıyla başladı.
Çinede Yerel Seçimlerin Startı Verildi
Çine'de Yerel Seçimlerin Startı Verildi
Demokrasinin kalesi Aydın’da yerel seçim hareketliliği erken başladı.
Mustafa Sarıgülden Miting Gibi Bayramlaşma Töreni
Mustafa Sarıgül'den Miting Gibi Bayramlaşma Töreni
İstanbul Şişli'de vatandaşlarla bayramlaşan eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "Önümüzdeki sene Şişli'de Kurban Bayramı çok başka olacak.
Milletvekili Köktaş Boykota Destek Verdi, Yerli Telefon Aldı
Milletvekili Köktaş Boykota Destek Verdi, Yerli Telefon Aldı
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerikan malı akıllı telefonları boykot çağrısının ardından Samsun’da akıllı telefon üretimi yapan bir yerli markanın başlattığı kampanyaya...
» 1 2