16 Ağustos 2018 Perşembe Günü Magazin Haberleri

16 Ağustos 2018 Perşembe Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ara Güler'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Ünlü gazeteci Ara Güler 90 Yaşına girdi.
Ara Gülere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
Ara Güler'e Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
ÜNLÜ gazeteci Ara Güler 90 Yaşına girdi.
Naim Süleymanoğlu'nun Dna Raporu Dava Dosyasında İSTANBUL(AA) - Geçen yıl yaşamını yitiren dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun, kızı olduğunu iddia eden Jap..
Trump, Hindistan Başbakanı Modi İçin "Ona Birini Bulabiliriz" Deyince, Karısı Ortaya Çıktı Yardımcıları ABD Devlet Başkanı Trump’a Hindistan Başbakanı Modi’nin karısından ayrı yaşadığı için B..
Ferhat Göçer Doktorlara Uygulanan Şiddete Karşı Harekete Geçti
Ferhat Göçer Doktorlara Uygulanan Şiddete Karşı Harekete Geçti
Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Harbiye’de verdiği konserde, doktorlara ve sağlık personellerine uygulanan şiddete dikkat çekti ve bu olayların en kısa sürede son bulmasını temenni etti.
Aleyna Tilki İsfanbul'da Konser Verdi GENÇ şarkıcı Aleyna Tilki birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan İsfanbul Açıkhava Konserleri'nde sevenleriyle bir araya geldi.
Aleyna Tilki İsfanbulda Konser Verdi
Aleyna Tilki İsfanbul'da Konser Verdi
GENÇ şarkıcı Aleyna Tilki birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan İsfanbul Açıkhava Konserleri'nde sevenleriyle bir araya geldi.
Film Çekimlerinde Dublör Kullanmayan Çılgın Sedat Dizini İncitti
Yapımcılığını ve yönetmenliğini Çılgın Sedat'ın üstlendiği, 'Benim Adım Osssman' filmindeki kaza sahnesinin çekimleri sırasında dublör kullanmak istemeyen Sedat Kapurtu, kaza geçirdi.