15 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

15 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Çavuşoğlu: "Rusya ile Vizelerin Kaldırılması Konusunda Prensipte Anlaştık" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün 74 ülkeyle vizeleri kaldırdık, kaldırmaya devam ediyoruz.
Erdoğan'dan Katar Emiri Al Sani'ye Teşekkür Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şeyh Hamed Al Sani ve Katar halkına Türkiye'nin yanında durdukları için milletim adına teşekkür ediyor..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavusoğlu, "İş Adamı ve Resmi Pasaporta Sahip Olanlar İçin Vize... IHAAW221836-SIY/15-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavusoğlu, "İş adamı ve resmi pasaporta sahip o..
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru AK Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Recep Çelik, 18 Ağustos'ta Ankara'da yapılacak 6. Büyük Olağan Kongreye güçlü şekilde katılım gösterecekler..
Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, Düzenlediği Basın Toplantısında Türkiye'nin Amerikan Mallarına... IHAAW215734-SIY/15-08-2018 - Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, düzenlediği basın toplantı..
Başkan Şahin: 'Emperyalistlerin Oyununu Bozacağız
Başkan Şahin: "Emperyalistlerin Oyununu Bozacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Emperyalistlerin oyununu millet olarak bozacağız" dedi.
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresine Doğru
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru
AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, partisinin Ankara'da yapılacak 6. Olağan Kongresine ilişkin, "16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti, ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır.
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, partisinin Ankara'da yapılacak 6. Olağan Kongresine ilişkin, "Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı nok..
Dışişleri Bakanlığından Hindistan ve Kabil'de Meydana Gelen Olaylarla İlgili Açıklama Dışişleri Bakanlığı, Hindistan’da meydana gelen sel felaketi ve Kabil’de bir eğitim kurumunu hedef alan t..
Bakan Soyludan Mezun Olan Polislere Vicdan ve Kanun Uyarısı
Bakan Soylu'dan Mezun Olan Polislere 'Vicdan ve Kanun' Uyarısı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, komiser yardımcılarının mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, "Vicdan ve kanun. Bu ikisinden asla ayrılmayın.
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru AK Parti Hakkari İl Başkan Yardımcısı Muhammed Önal, 18 Ağustos'ta Ankara'da yapılacak 6. Büyük Olağan Kongreye güçlü şekilde katılım gösterecekleri..
Şeker: 'Doların Sonu da Patates ve Soğan Gibi Olacak'
Şeker: "Doların Sonu da Patates ve Soğan Gibi Olacak"
Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker, “24 Haziran seçimlerinde patates ve soğan da 7 liraya çıkmıştı.
TBMM Başkanı Yıldırım, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında
TBMM Başkanı Yıldırım, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi ziyaretler için geldiği KKTC’de Girne’deki Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti.
AK Parti Isparta İl Başkanı Zabun: 'Fetö Kalıntılarının Evlerini Satıp, Spekülasyona Destek...
AK Parti Isparta İl Başkanı Zabun: "Fetö Kalıntılarının Evlerini Satıp, Spekülasyona Destek...
AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, FETÖ kalıntılarının evlerini satıp döviz satın alarak, spekülasyona destek verdikleri yönünde ihbarlar aldıklarını, bu ihbarları da devletin ilgili kurumları ile paylaştıklarını...
Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz'
Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz"
AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, "Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan, büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.
İş Dünyası ve Halk Olarak Bugünleri Aşacağız" Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, ekonomide yaşanan spekülatif ataklara ilişkin, "Hem iş dünyası olarak hem halk olarak inşallah bu gün..
Türkiye Bir Ekonomik Kriz İçinde Değildir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye bir ekonomik kriz içinde değildir.
Eski Milletvekili Tokdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eski Milletvekili Tokdemir, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski DYP Milletvekili Nureddin Tokdemir son yolculuğuna uğurlandı.
İyi Parti'de İstifa İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Orhan Erzurum, İYİ Parti'deki tüm görevlerinden ve parti üyeliğinden istifa ettiğini bildirdi.
Karamollaoğlu Siyasi Parti Genel Başkanları Bir Araya Getirilmeli Karamollaoğlu Siyasi parti genel başkanları bir araya getirilmeliSAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ekono..
Demiraslan: 'Döviz ve Faiz Lobisine Boyun Eğmeyeceğiz'
Demiraslan: "Döviz ve Faiz Lobisine Boyun Eğmeyeceğiz"
Balıkesir AK Parti İl Teşkilatı, Türkiye’de ekonomik kriz çıkartılması için yapılan baskı ve saldırılara karşı duruşunu göstermek için iş dünyası ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
Giresun İyi Partide İstifa
Giresun İyi Parti'de İstifa
İYİ Parti’den 27. Dönem Milletvekili adayı olan ve kurucular kurulunda yer alan Orhan Erzurum partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Binali Yıldırımın KKTC Temasları
Binali Yıldırım'ın KKTC Temasları
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi ziyaret için geldiği KKTC’de Boğaz Şehitliği’ni ziyaret etti.
Ak Partili Turan: 'Türkiye Batarsa Okyanuslar Karışır'
Ak Partili Turan: "Türkiye Batarsa Okyanuslar Karışır"
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Ülke olarak güçlü ekonomiye ve yönetime sahibiz. Artık karşılarında diz çöktürecekleri, planlarla yön verecekleri bir ülke yok. Tek ölçü dolar değil”...
Erdoğan ve Şeyh Temim'in Görüşmesi 3,5 Saat Sürdü Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile çalışma yemeğinde bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bir araya geldi.
Başkan Demirtaş Çalışmaları Yerinde İnceledi
Başkan Demirtaş Çalışmaları Yerinde İnceledi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş bir çok noktada devam eden çocuk parkı, parke, çevre düzenlemesi gibi çalışmaları yerinde inceledi.
Çakır ve Kahtalı'dan Ekonomik Değerlendirme AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Türkiye ekonomisinin 16 yıldır büyüdüğünü kaydetti.
Kuzey Kore 9 Eylül'e Kadar Vize Başvurularını Durdurdu Kuzey Kore’nin 9 Eylül’e kadar bütün turist vize başvurularını durdurduğu bildirildi.
AK Parti 6. Olağan Kongresi'ne Doğru AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti'nin 6. olağan kongresine Denizli olarak bugüne kadarki en yüksek katılımla gideceklerini, 40 otobüsle sa..
Evrenden Hükümete Destek Açıklaması
Evren'den Hükümete Destek Açıklaması
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, dolar manipülasyonuna değinerek, ekonomik darbe girişimine karşı esnaflar olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve devletin yanında olduklarını...
AK Partinin 81 İl Başkanlığından Ortak Açıklaması
AK Parti'nin 81 İl Başkanlığı'ndan Ortak Açıklaması
Isparta’da, AK Parti’nin 81 ilde ortak yaptığı 6. Olağan Kongre Öncesi İl Başkanları basın açıklaması yapıldı.
Bakan Çavuşoğlu: "Avrupa Birliği'nden Olumlu Sinyaller Görüyoruz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Adeta akıl tutulması da var, zehirlenme de var, kendi iç meseleleri de var. Biz inanıyoru..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile Görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyesi Angela Merkel ile telefonda görüştü.
Akbaş: 'Türkiye Güçlü Bir Ekonomiye Sahip'
Akbaş: "Türkiye Güçlü Bir Ekonomiye Sahip"
ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş, ’milli duruş’a herkesin destek vermesi gerektiğini belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şansölye Merkel ile Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyesi Angela Merkel ile telefonda görüştü.
Tayland Büyükelçisi'nden, Fatma Şahin'e Ziyaret Eyyüp BURUN-GAZİANTEP-DHA) TAYLAND Ankara Büyükelçisi Phantipha Lamsudha Ekarohit, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyaret ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Sudan Dışişleri Bakanını Kabul Etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sudan Dışişleri Bakanı Al-Dirdiri Muhammed Ahmed’i kabul etti.
» 1 2 3 4 5