15 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

15 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Pekcan, Türkiye'nin Davetini Açıkladı ABD’nin Türkiye’nin çelik ve alüminyum ihracatına yönelik almış olduğu tedbirlere ilişkin açıklama yapan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Buna karşıl..
Bodrum'da 2018 Turizm Sezonu Değerlendirildi BODRUM Belediye Başkanı ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, 2018 turizm sezonu ile ilgili yapılan bi..
Brent Petrol Son 4 Ayın En Düşük Seviyesinde NEW Brent türü ham petrolün varil fiyatı son 4 ayın en düşük seviyesine geriledi.
ABDnin Petrol Stokları Arttı
ABD'nin Petrol Stokları Arttı
ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta 6,8 milyon varil arttı.
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD'nin Türkiye'ye yönelik ticaret anlaşmazlığı nedeniyle günü düşüşle tamamladı.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Arttı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta arttı.
10. Büyükelçiler Konferansı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ABD'nin Türkiye'den çelik ve alüminyum ithalatında ek vergi kararına ilişkin, "Bugün saat 17.40 itibarıyla Dünya Ticaret Örgütü'nde A..
10. Büyükelçiler Konferansı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, ekonomide yaşanan gelişmeler nedeniyle iş dünyasının zorluklara göğüs gerdiğini belirterek, "Canımız sıkkı..
Himmet Karadağ Borsa İstanbul'dan Ayrıldı Borsa İstanbul Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Halkbank Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevine başlaması nedeniyle, görevinden ayrıldığ..
Türkiye-Katar İşbirliğini Çok Daha İleriye Taşıyacağız'
Türkiye-Katar İşbirliğini Çok Daha İleriye Taşıyacağız"
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani arasında gerçekleşen görüşmeye ilişkin, "Bir kez daha Türkiye-Katar dostluğunu dünya gördü.
Ticaret Bakanı Pekcan: "(Çelik ve Alüminyum Vergisi) Bugün 17.40 İtibarıyla Dünya Ticaret Örgütünde... Ticaret Bakanı Pekcan: "(Çelik ve alüminyum vergisi) Bugün 17.40 itibarıyla Dünya Ticare..
Bakan Albayrak: 'Türkiye-Katar İşbirliğini Çok Daha İleriye Taşıyacağız'
Bakan Albayrak: "Türkiye-Katar İşbirliğini Çok Daha İleriye Taşıyacağız"
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani arasında gerçekleşen görüşmeye ilişkin, "Bir kez daha Türkiye-Katar dostluğunu dünya gördü.
Himmet Karadağ, Borsa İstanbul'daki Görevinden Ayrıldı Halkbank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Himmet Karadağ, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrıldığını duyurdu.
ABD'den Kuzey Kore ile İlişkili Kişi ve Kuruluşlara Yaptırımlar NEW ABD Hazine Bakanlığı, Kuzey Kore ile ilişkili olarak 1 kişi ve 3 kuruluşu yaptırım listesine eklediğini duyurdu.
Şans Topu Çekildi (2) Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen bir kişi, 691 bin 375 lira 15 kuruş tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu.
Türkiye'nin ve Oradaki Kardeşlerimizin Yanındayız" Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, "Ümmetin sorunları ve Katar'ın yanında duran Türkiye'nin ve oradaki kardeşlerimizin yanındayız." d..
Kriz Dönemlerinde Pedal Çevirmeyi Sürdürmeliyiz" Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, "Bütün illerimizde, bütün yerleşim birimlerimizde var olan bütün potansiyelleri değerlendirmemiz gerektiğin..
Çocuklardan Sürücülere Kırmızı Düdüklü Uyarı
Çocuklardan Sürücülere 'Kırmızı Düdüklü' Uyarı
SAMSUN'da İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı iş birliğiyle başlatılan 'Bu bayram bende trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük' projesi kapsamında çocuklara kırmızı düdük...
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri Açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yeri Açıldı
Atakum Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Satış ve Kesim Yerinin açılışı yapılarak vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Lüks Motoryata 192 Bin Litre Yakıt İkmali Muğla'nın Bodrum ilçesine demirleyen "Lionheart" isimli lüks motoryata 192 bin litre yakıt ikmali yapıldı.
Türk Telekom, Btk'ya İzin Başvurusunda Bulundu Türk Telekomünikasyon AŞ (Türk Telekom), Ojer Telekomünikasyon AŞ'nin (OTAŞ) yüzde 55'lik paylarının, ortak girişim şirketi aracılığıyla devralı..
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Emekli Aylıklarının Ödeneceği Tarih Öne Çekildi. IHAAW193507-EKO/15-08-2018 - Emekli aylıklarının ödeneceği tarih öne çekildi.
Bandırma'da Sezonun İlk Ayçiçeği Satışı Yapıldı Bandırma Ticaret Borsasında 2018 hasat sezonunun ilk ayçiçeği ürünü işlem gördü.
Hatalı Sürücüler Kırmızı Düdükle Uyarılacak Bingöl'de, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında çocuklar kırmızı düdük çalarak sürücüleri uyaracak..
Dolar/tl, 5,8580 Seviyesini Gördü Dolar/TL, yaklaşık yüzde 6 düşüşle 5,8580 seviyesini gördü.
Türkiye'deki Suriyelilere Tarım Eğitimi İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) iş birliğinde "Ge..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10