14 Ağustos 2018 Salı Günü Politika Haberleri

14 Ağustos 2018 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Umad'dan Dayanışma ve Birlik Mesajı Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği (UMAD) 15 Temmuz'un devamı olarak Türkiye'yi yıkmak ve parçalamak için ekonomik alanda saldırıların başlatı..
Dışişleri Bakanlığı, Londra'daki Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Londra Parlamento binası önünde gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin Açıklaması AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, döviz piysasındaki hareketlilikle ilgili "İnşallah bunu da aşıp emperyalistlere ve onların uşakları..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sudan'ın Ankara Büyükelçisi Yusuf el-Kordofani'yi kabul etti.
Hariri Lübnan-Suriye İlişkilerinde Normalleşmeye Karşı Lübnan Başbakanı Saad Hariri, ülkesi ile Suriye arasındaki ilişkilerin normalleşmesine karşı olduğunu söyledi.
İyi Parti Kurucu Eski İl Başkanı Akyürek İstifa Etti
İyi Parti Kurucu Eski İl Başkanı Akyürek İstifa Etti
İYİ Parti Kırıkkale eski İl Başkanı Mustafa Akyürek partisinden istifa etti.
AK Parti'nin 17'nci Kuruluş Yılı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, "İnsanın temel hakkı olan yaşama, barınma ve ifade özgünlüğünü azami biçimde toplumun tüm kesimine yayan AK Pa..
Milletvekili Tüfenkci İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Asrın İşadamları Derneğini (ASRİAD) ziyaret etti ve "Yeşilturt'un turizm potansiyelinin art..
Kamuda Tasarruf Tedbirleriyle İlgili Genelge Yayımlandı Siirt Valisi Ali Fuat Atik, son dönemde Türkiye’ye karşı yaşanan dolar artışının piyasaya olumsuz yansıması sonucu kamuda tasarruf tedb..
Ak Partinin 17nci Kuruluş Yılı,
Ak Partinin 17'nci Kuruluş Yılı,
Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti’nin kuruluşunun 17’nci yılı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
MHPli Akçaydan Transfer Açıklaması
MHP'li Akçay'dan Transfer Açıklaması
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "CHP'den 15 milletvekili transfer ederek milletvekili kiralayanların transferden, siyasi etikten, Stockholm Sendromu'ndan bahsetmesi gülünçtür.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Tutarlı, Sürdürülebilir Ekonomik Politikalar Üretmek Gerekiyor CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkede yaşanan ekonomik gelişmeler ile ..
MHP'li Akçay'dan Transfer Açıklaması MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “CHP’den 15 milletvekili transfer ederek milletvekili kiralayanların transferden, siyasi etikten, Stockholm Sendromu’nd..
Bakan Kurum: İnşaatlarda ABD Menşeli Malzemeler Kullanılmayacak ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bakanlık olarak inşa edilecek yapılarda ABD menşeli inşaat malzemelerinin kullanılmayac..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye ile Irak'ın Kaderleri Aynıdır CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Irak Başbakanı Haydar El İbadi ile yaptığı ortak basın toplantısında, "Başta DEAŞ olmak üzere ..
Erdoğan-İbadi Ortak Basın Açıklaması Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(Irak'la) İkili ilişkilerimizi daha da derinleştirmek, başta güvenlik ve ekonomi olmak üzere kritik alanlarda..
İyi Parti Kırıkkale Kurucu İl Başkanı Mustafa Akyürek Partisinden İstifa Etti İYİ Parti Kırıkkale kurucu İl Başkanı Mustafa Akyürek, partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye ile Irak'ın Kaderleri Aynıdır (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İran Başbakanı Haydar El İbadi ile yaptığı ortak basın toplantısında, "Başta DEAŞ olmak üz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye ile Irak'ın Kaderleri Aynıdır (2) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İran Başbakanı Haydar El İbadi ile yaptığı ortak basın toplantısında, "Başta DEAŞ olmak üz..
İyi Parti Niksar İlçe Başkanı Murat Basut İstifa Etti
İyi Parti Niksar İlçe Başkanı Murat Basut İstifa Etti
İYİ Parti Tokat Kurucu İl Başkanı Afşin Ünverdi ve İl Başkan Yardımcısı Emrah Köknar’ın istifalarının ardından Niksar İlçe Başkanı Murat Basut’ta görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: "İnşaatlarda ABD Menşeili Malzemeler Kullanılmayacak." IHAAW170409-SIY/14-08-2018 - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: "İnşaatlarda ABD menşeili malzemeler kullanıl..
AK Parti İl Başkanı Karabıyık, 17. Yıl Mesajı Yayımladı
AK Parti İl Başkanı Karabıyık, 17. Yıl Mesajı Yayımladı
AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karaybıyık 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
Kuruluşundan Bugüne AK Parti Sempozyumu Kuruluşundan bugüne AK Parti Sempozyumunda konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün dış politikamızın ana felsefesi girişimci ve insancıl olma..
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar: 'Ak Parti Türkiye İçin Bir Dönüm Noktasıdır'
Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar: "Ak Parti Türkiye İçin Bir Dönüm Noktasıdır"
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Irak'ın Yeniden İmarı Konusunda Üzerimize Düşeni Yapmaya Hazırız." IHAAW160606-SIY/14-08-2018 - Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Irak’ın yeniden imarı konusunda üzerimize düşen..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terör Örgütü Deaş ile PKK'lı Katillerin Arasında Bizim Nazarımızda Fark... IHAAW160818-SIY/14-08-2018 - Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terör örgütü DEAŞ ile PKK’lı katillerin..
Erdoğan: Ekonomik Tetikçilere En Güzel Cevap, İşimize Dört Elle Sarılmak Olacaktır
Erdoğan: Ekonomik Tetikçilere En Güzel Cevap, İşimize Dört Elle Sarılmak Olacaktır
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonomik tetikçilere vereceğimiz en güzel cevap, işimize dört elle sarılmak olacaktır.
AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıl Dönümü AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, AK Parti'nin kurulduğu 14 Ağustos 2001'in Türk siyasi tarihi için gerçek bir milat olduğunu belirtti.
Kuruluşundan Bugüne AK Parti Sempozyumu" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yeni gelinen noktada AK Parti'nin önündeki mesele, ekonomik alanda adaleti merkeze alan bir siyase..
MHPden Vali Yerlikaya ve Şahine Ziyaret
MHP'den Vali Yerlikaya ve Şahin'e Ziyaret
Mhp Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ile parti yöneticileri Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir belediye başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret ettiler.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ile Irak'ın Kaderleri Aynıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ile Irak'ın kaderleri aynıdır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı El-İbadi'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çalışma ziyareti için Türkiye'ye gelen Irak Başbakanı Haydar El-İbadi'yi Cumhurbaşkanlığı Küll..
» 1 2 3 4