14 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

14 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'ye Gümrük Tarifeleri ABD İçin Ciddi Riskler Yaratıyor" NEW ABD Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Başkanı Myron Brilliant, "Türkiye'den ithal edilen mallar üzer..
Tesla, 'Borsadan Çekilme' İçin Komisyon Kurdu
Tesla, "Borsadan Çekilme" İçin Komisyon Kurdu
Tesla Yönetim Kurulu'nun, şirketin "borsadan çekilme" teklifinin değerlendirilmesi için özel bir komisyon kurduğu bildirildi.
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligine Veda Etti
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'ne Veda Etti
Fenerbahçe, 1-0'ın rövanşında sahasında karşılaştığı Benfica ile 1-1 berabere kalarak Şampiyonlar Ligi'ne veda etti.
Tesla, "Borsadan Çekilme" İçin Komisyon Kurdu NEW ABD'li uluslararası elektrikli otomobil üreticisi ve enerji depolama firması Tesla, New York borsasından çekilme kararının incelenmesi için k..
Oaib Başkanlar Konseyi Çorum'da Toplandı Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Başkanlar Konseyi Çorum'da toplandı.
Rumlar Kıbrıs'ta Doğalgaz Arama İçin Exxon Mobil'e Tüm İzinleri Veriyor Exxon Mobil-Qatar Petroleum'un, 2018 yılının dördüncü çeyreğinde art arda yapacağı iki sondaja ilişkin son detaylarla i..
Tuncelide Çatışma: 2 Asker Yaralı
Tunceli'de Çatışma: 2 Asker Yaralı
Tunceli'deki çatışmada 2 terörist öldürülürken, 2 asker ise yaralandı.
Fitch, Malezya'nın Kredi Notunu Teyit Etti NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Malezya'nın kredi notunu teyit ettiğini duyurdu.
Başkan Mescier, 'Türkiye Ekonomisi Güçlü Şekilde Devam Edecek'
Başkan Mescier, "Türkiye Ekonomisi Güçlü Şekilde Devam Edecek"
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, son dönemlerde ekonomi de yaşanan gelişmelerle ilgili Türkiye ekonomisinin güçlü bir şekilde devam edeceğini belirtti.
Bunaltıcı Sıcağa Rağmen Çalışmalar Aralıksız Sürüyor
Bunaltıcı Sıcağa Rağmen Çalışmalar Aralıksız Sürüyor
Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Tmmob: "Elektrik ve Doğalgaza Yeni Zamlar Yapılabilir" Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği'ne (TMMOB) bağlı Makina Mühendisleri Odası, döviz kuru artışları sebebiyle elektrik ve doğalga..
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa borsaları Türk lirasının ABD doları ve avroya karşı değer kazanması ve küresel ticaret gerilimlerinin kıta ekonomisine zarar vereceği endişesi etkisiyle günü karışık seyirle tamamladı.
Oaib Konseyi Çorumda Toplandı
Oaib Konseyi Çorum'da Toplandı
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Başkanlar (OAİB) Konseyi Çorum’da toplandı.
Koç Holding'den İlk Yarıda 2,6 Milyar Lira Konsolide Ana Ortaklık Payı Net Dönem Karı Koç Holding, bu yılın ilk yarısında konsolide bazda toplam 57,9 milyar TL gelir elde ederken, 2,6 milyar ..
20 Bin TL Lik Hediye Merhaba arkadaşlar, bugün İTOPYA, MSI, AMD, CORSAIR, NVIDIA sponsorluğunda Melis'e 20 BİN TL LİK HEDİYE almak için İstanbul'a gittiğimiz Vlogumuzu sizlerle paylaşıyoruz.
Bozdurduğu Dolar Mevduatıyla 100 Kişiye İstihdam Sağlayacak Erzurumlu iş adamı Ömer Düzgün, 100 kişiye istihdam sağlayacağı süpermarketi açmak amacıyla bankalardaki tüm dolar mevduatını Türk ..
BDDK'dan Tüketici, Finansal Kesim ve Reel Sektörü Rahatlatacak Yönetmelikler Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), tüketicileri, finansal kesimi ve reel sektörü rahatlatacak yönetm..
Bakan Albayrak: Artık Dolar Güvenilirliğini Yitirmiştir HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Dünya şunu görmektedir ki, küresel finans piyasalarında bu şekilde saldırılarak, bu şekilde sp..
Tekirdağda 150 Kişi Genç Çiftçi Projesinden Faydalandı
Tekirdağ'da 150 Kişi Genç Çiftçi Projesi'nden Faydalandı
Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce yapılan düve dağıtımında, bu yıl toplam 150 kişi, Genç Çiftçi Projesi’nden faydalandı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 761 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
1 Ton 600 Kiloluk Paşa Otomobil Fiyatına Satıldı
1 Ton 600 Kiloluk 'Paşa' Otomobil Fiyatına Satıldı
Kütahya’da canlı hayvan pazarında satışa sunulan 1 ton 600 kilogram ağırlığındaki kurbanlık ’Paşa’ sahibini buldu.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Bakan Albayrak: Artık Dolar Güvenilirliğini Yitirmiştir HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Dünya şunu görmektedir ki, küresel finans piyasalarında bu şekilde saldırılarak, bu şekilde sp..
Başkan Eser Canlı Hayvan Pazarını İnceledi
Başkan Eser Canlı Hayvan Pazarını İnceledi
Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, canlı hayvan pazarında incelemelerde bulundu.
Güçlü Kamu Maliyesi ve Bankacılık Sistemine Kararlılıkla Devam Edeceğiz" Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, "Önümüzdeki dönemde, ekonomi politikalarında yapısal reformun, ..
Herşey Dahilde Üç Kategori AKDENİZ Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), turizmde en önemli paya sahip olan Herşey Dahil Sistem'de (HD) standartları üç kategoride yeniden düzenl..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10