14 Ağustos 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

14 Ağustos 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump Büyük Bir Hayal Kırıklığı Yaşıyor
Trump Büyük Bir Hayal Kırıklığı Yaşıyor
Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders düzenlediği basın toplantısında, "Başkan Donald Trump, Pastör Brunson'un serbest bırakılmaması meselesinde büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor" dedi.
Beyaz Saray: 'Başkan Trump, Brunsonun Serbest Bırakılmaması Meselesinde Büyük Bir Hayal Kırıklığı...
Beyaz Saray: "Başkan Trump, Brunson'un Serbest Bırakılmaması Meselesinde Büyük Bir Hayal Kırıklığı...
Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders düzenlediği basın toplantısında, "Başkan Donald Trump, Pastör Brunson’un serbest bırakılmaması meselesinde büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor" dedi.
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı (7) – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
BM'den Türkiye-Abd Açıklaması BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, hem ABD hem Türkiye'nin çok önemli iki ülke olduğunu ve bölgede önemli rol oynadığı ..
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı (6) – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
Arap Birliği'nden Yemen'in Meşruiyetine Destek Yemen Cumhurbaşkanı Abdurabbu Mansur Hadi, Mısır'ın başkenti Kahire'de Arap Birliği Genel Sekreteri Ahmed Ebu Gayt ve Mısır Meclis Başkanı Ali A..
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı (5) – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
İtalya'da Köprü Çöktü, Onlarca Ölü – İtalya'da kuzey liman kenti Genova'da bir köprünün çökmesi sonucu onlarca kişi hayatını kaybetti.
İtalya'da Köprü Çöktü, En Az 11 Ölü – İtalya'da kuzey liman kenti Genova'da bir köprünün çökmesi sonucu 11 kişinin hayatını kaybetti, 5 kişinin durumu çok ağır ve ölü sayısının artmasından en..
İtalya'da Köprü Çöktü, Onlarca Ölü – İtalya'da kuzey liman kenti Genova'da bir köprünün çökmesi sonucu onlarca kişi hayatını kaybetti.
Liverpool, Salahın Direksiyon Başında Telefon Kullanırken Çekilen Görüntülerini Polise Verdi
Liverpool, Salah'ın Direksiyon Başında Telefon Kullanırken Çekilen Görüntülerini Polise Verdi
İngiltere Premier Ligi kulüplerinden Liverpool, Mısırlı yıldız oyuncusu Muhammed Salah'ın direksiyon başında cep telefonu kullanırken çekilen görüntülerini polise teslim ettiğini açıkladı.
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı (2) – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
İsrail Güçleri İkisi Kadın 28 Filistinliyi Gözaltına Aldı İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da Filistin Yasama Konseyi milletvekili Muhammed Mahir Bedir'in eşinin aralarında bulunduğ..
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı (2) – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
Londra'da Bir Araç Parlamento Binasının Bariyerlerine Çarptı – Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bir araç parlamento binasının bariyerlerine çarptı.
Filistin Yönetiminin Oslo Anlaşmasından Çekilmesi "Yakın" Fetih Merkez Komitesi Genel Sekreteri Cibril er-Rucub, Filistin yönetiminin, Oslo anlaşmasından çekilmesinin çok yakın olduğunu duyur..
Netanyahu ile Sisi'nin Gizlice Görüştüğü İddiası İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile başkent Kahire'de "gizli" görüşme gerçekleştirdiği iddia e..
Beyaz Saray, Türk Büyükelçisi ile Rahip Brunson Krizini Görüşüldü Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada, Ulusal Güvenlik Danışmanı ile Türk büyükelçinin Rahip Brunson krizi hakkında görüştüğünü ..
Trump, F-35'lerin Türkiye'ye Teslimatını Askıya Alan Bütçe Yasasını Onayladı – ABD Başkanı Donald Trump, F-35 savaş uçaklarının Türkiye'ye teslimatını askıya alan 717 milyar dolarlık bütçe ya..
Hamas, Kahire'de Filistinli Gruplarla Görüşmeler Yapacak Hamas, Filistinli gruplarla İsrail ile ateşkes ve Filistin uzlaşısı konularında istişare toplantıları yapmayı planlıyor.