13 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

13 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı
New York Borsası Düşüşle Kapandı
New York borsası, haftanın işlem gününü satış ağırlıklı tamamladı.
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, haftanın işlem gününü satış ağırlıklı tamamladı.
Trump F-35 Teslimatını Askıya Alan Yasayı İmzaladı
Trump F-35 Teslimatını Askıya Alan Yasayı İmzaladı
Trump, Türkiye'ye F-35 teslimatını askıya alan yasayı onayladı.
Vizyonda Bu Ay - Ağustos '18 - The Meg - Denzel Abi - Süper Güçlü Ergenler Ağustos ayında vizyonda gidilebilecek yapımları sizler için ayıkladım. Yarın bu ayın gidilmeyesi yapımlarının vi..
Bonus Kredi Kartında Bireysel Muafiyet Kararı
Bonus Kredi Kartında Bireysel Muafiyet Kararı
Rekabet Kurulu, Türkiye Garanti Bankasının Burgan Bank, TEB ve Türkiye Finans Katılım Bankası ile imzaladığı Bonus Kredi Kartı Program Paylaşımı Sözleşmesi'ne bireysel muafiyet tanınmasına karar verdi.
On Numara Çekildi (2) On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 4 kişi, 79 bin 175 lira 35'er kuruş ikramiye kazandı.
Rusya: "Petrol Ticaretinde Yerel Para Birimlerine Geçebiliriz" ABD yaptırımlarının ardından önlem alan Rusya, uluslararası ticarette doların kullanımını azlatmaya hazırlanıyor.
Dövizdeki Artışın Enerjiye Faturası 11.5 Milyar Tl" Enerji Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu, döviz kurlarındaki hareketliliğin son 45 günde Türkiye'nin enerji faturasına ..
Senegal'den Türkiye'ye "Türk Markası Kullanımı" Desteği Batı Afrika ülkesi Senegal'de bazı vatandaşlar, Türk ekonomisine destek olmak için birbirlerini Türk markası kullanmaya teşvik diyor.
Tüm Saldırılara Karşı Devletimizin Yanındayız" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "ABD'nin uluslararası hukuka sığmayan tavırlarını şahsım ve 5 milyon üyemiz..
Stk'lardan Türk Lirasına Destek Denizli'de 55 sivil toplum örgütünün oluşturduğu Denizli Gönüllü Teşekküller Platformunun (DGTP) Başkanı Osman Tavşan, "Bugünden itibaren Türk lirasını güçlend..
Bu Süreçten Güçlenerek Çıkacağız, Kazanacağız" Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Ekmeğimizi ve aşımızı küçültmeden, birlik ve beraberlik içerisinde bu süreçten güçlenerek çı..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları avronun ve gelişmekte olan ülke para birimlerinin dolar karşısında değer kaybetmesinin etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
Giv'den Ekonomik Seferberlik Açıklaması Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) Başkanı Mehmet Koç, "Girişimci İş Adamları vakfı olarak küresel aktörlerin tehditlerine boyun eğmeyen Hükümetimizin ve..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları avronun ve gelişmekte olan ülke para birimlerinin dolar karşısında değer kaybetmesinin etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
Saldırılar Birlik ve Beraberliğimiz Karşısında Etkisiz Kalacaktır" Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Avukat Hamza Akbulut, döviz üzerinden Türkiye ekonom..
Rekabet Kurulu Kararı Rekabet Kurulu, Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama AŞ hakkında açılan soruşturmada idari para cezası uygulanmasına gerek olmadığına karar verdi.
Çerkezköy Tso Başkanından Yeni Ekonomik Modele Tam Destek
Çerkezköy Tso Başkanından Yeni Ekonomik Modele Tam Destek
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan yeni ekonomik yaklaşıma tam destek verdiklerini açıkladı.
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,289 liradan satıldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 751 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Ka..
Ekonomik Savaşı Kaybetmeyeceğiz" Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Hüseyin Kalan, "Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz.
Borsa Haftanın İlk İş Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa Haftanın İlk İş Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa, haftanın ilk iş gününü yüzde 2,38’lik düşüşle tamamladı.
Azerbaycandan Türkiyeye Destek
Azerbaycan'dan Türkiye'ye Destek
Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Türkiye'deki ani döviz artışı hakkında yaptığı açıklamada, Türkiye'ye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 2.255,08 puan azalışla 92.684,55 puandan kapandı.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 2,38 değer kaybıyla 92.684,55 puandan tamamladı.
Kırşehir'de Tarım ve Hayvancılığa 100 Milyon Liralık Destek Türkiye'nin önemli tarım ve hayvancılık merkezlerinden Kırşehir'de, bu yıl Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) kayıtlı çiftçilere yaklaşı..
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) inek sütünün kilogramı 1,30 liradan işlem gördüETB'de işlem gören ürünler ve fiyatları (kilogram/TL) şöyle: ÜRÜN CİNSİBİRİMEN AZ FİYAT..
Petronet ile Hediye Akaryakıt Kazanma Dönemi Multinet Up'ın şirketlere özel çözümü Petronet, hediye akaryakıt dağıtıyor.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10