13 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

13 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Lavrov ve Guterres Suriye Hakkında Telefon Görüşmesi Gerçekleştirdi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, Suriye meselesi üzerine bir ..
Keşmir'deki Çatışmalarda Bu Yıl 241 Kişi Öldü Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde Hint askerleriyle direnişçiler arasında çıkan çatışmalarda bu yıl 241 kişi öldü.
Trump Karşıtı Mesajları Ortaya Çıkan Eski Ajan Fbı'dan Kovuldu NEW Rusya'nın ABD'deki başkanlık seçimlerine müdahale etttiği iddiasına ilişkin soruşturmadan el çektirilen ve ABD Başkanı Donal..
Çin 'Den Gelen Paket Ürünler (10.000 TL ??) Ben Enes Batur,10.000 TL lik ÇİN den gelen kamyon dolusu paket ürün açılışı yaptık her çeşit ürünler var drone dan araba'ya kadar deli ürünler var,..
Münbiçte ABD ile 29. Devriye Görevi
Münbiç'te ABD ile 29. Devriye Görevi
TSK: "Türk Silahlı Kuvvetleri ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından, Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasında kalan hatta 13 Ağustos 2018 tarihinde 29'uncu koordineli/bağımsız devriye faaliyeti icra...
Hamaney: Sahtekar ABD'yle Müzakere Masasına Oturmayacağız İran'la ön koşulsuz görüşmeye hazır olduğunu açıklayan ABD Başkanı Donald Trump'ın teklifini değerlendiren İran dini lideri Ayetullah..
Pakistan'da Madende Patlama: 7 Ölü, 6 Kayıp Pakistan'ın batısındaki Ketta kenti yakınlarındaki bir kömür madeninde patlama meydana geldi. Patlamada en az 7 kişinin hayatını kaybettiği belirti..
Balina Ölü Yavrusunu 17 Gün Sırtında Taşıdı Kanada açıklarında bir katil balinanın, ölen yavrusunu diğer balinalara göre 10 gün daha fazla sırtında taşıyarak rekora imza attığı sanılıyor.
Anne Katil Balina, Ölü Yavrusunu 17 Gün Sırtında Taşıdı Kanada'nın Vancouver adası açıklarında bir katil balina en az 17 gün önce ölen yavrusunu taşımaktan vazgeçti.
Kore Yarımadası'nda Liderler Arası Zirve Kararı Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un, eylül ayında Kuzey Kore'nin başkenti Pyongyang'da bir araya gelecek..
Afganistan'ın Gazne Kentindeki Çatışmalar Sürüyor Afganistan'ın Gazne kent merkezine 3 gün önce saldırı başlatan Taliban militanlarıyla güvenlik güçleri arasındaki çatışmaların sürdüğü bildir..
Yemen Ordusu Sada'daki İlerleyişini Sürdürüyor Yemen ordusu, Husilerin ülkenin kuzeyindeki kalesi Sada ilinde yeni bölgeler ele geçirdi.