11 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiyeye Tehdit Sökmez (4)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'ye Tehdit Sökmez (4)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AK PARTİ GÜNEYSU İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'de Çaykur Didi Stadyumu'nda Çaykur Rizespor ile Kasımpaşa arasında oynanan karşılaşmayı...
İsrail Ulus Devlet Yasası Tel Avivde Protesto Edildi
İsrail Ulus Devlet Yasası Tel Aviv'de Protesto Edildi
İsrail’in Tel Aviv kentindeki meydanda toplanan binlerce Arap ve Yahudi, İsrail’in onayladığı Yahudi Ulus Devlet Yasası’nı protesto etti.
Cumhurbaşkanımız 72 Düvele Karşı Mücadele Veriyor" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkenin milli emanetinin bekçisi olarak 72 düvele karş..
Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bodrumda Bale Festivaline Katıldı
Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bodrum'da Bale Festivaline Katıldı
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Bodrum Bale Festivali’ne katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri El Sabah ile Telefonda Görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh El Sabah ile Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah ile Görüştü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah el-Ahmed el-Cabir es-Sabah ile telefonda görüştü.
Kahramanmaraş'ta Doğal Yaşam Parkı Açıldı Kahramanmaraş'ta 100 dönümlük ormanlık alana kurulan Doğal Yaşam Parkı törenle açıldı.
Erdoğan ve El Sabah Görüşmesinde, İkili İlişkilerin Gelecek Süreçte Daha da Geliştirilip... Erdoğan ve El Sabah görüşmesinde, ikili ilişkilerin gelecek süreçte daha da geliştirilip güçlendiri..
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah ile Telefonda... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah El Cabir El Sabah il..
Dha Yurt Bülteni 15 Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu'SANIYORLAR Kİ DÖVİZ KURUNU ZIPLATINCA, TÜRKİYE YIKILACAK'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'..
İbadi'den Ankara ile Tahran'a Sürpriz Ziyaret Irak Başbakanı Haydar İbadi’nin, bu hafta içerisinde Ankara ile Tahran’ı ziyaret edeceği belirtildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiyeye Tehdit Sökmez (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'ye Tehdit Sökmez (3)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KAHVE MOLASI VERDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde katıldığı İl Danışma Meclisi toplantısının ardından Deniz Caddesi'ndeki bir kahve işletmecisine uğradı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çaykur Rizespor-Kasımpaşa Maçını İzlemek İçin Çaykur Didi Stadyumuna Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çaykur Rizespor-Kasımpaşa Maçını İzlemek İçin Çaykur Didi Stadyumuna Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Spor Toto Süper Lig’in 1. Haftasında, Çaykur Didi Stadyumunda oynanan Çaykur Rizespor-Kasımpaşa maçını izlemek için stada geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'ye Tehdit Sökmez (2) 'SANIYORLAR Kİ DÖVİZ KURUNU ZIPLATINCA, TÜRKİYE YIKILACAK'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'de AK Parti Rize İl Başkanlıgˆ..
AK Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm dünyaya ekonomik savaş ilan eden, yaptırım t..
AK Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne yaparsanız yapın, açıkça ilan ediyorum, ekono..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sanıyorlar Ki Döviz Kurunu Zıplatınca Türkiye Yıkılacak'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sanıyorlar Ki Döviz Kurunu Zıplatınca Türkiye Yıkılacak"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde döviz kurlarındaki dalgalanma bahane edilerek ülkemizin başında kara bulutlar dolaştırılmaya çalışıldığına dikkat çekerek “Tabi meselenin dolar olmadığı avro olmadığını,...
Milletvekili Başkan'dan Akseki ve İbradı'ya Teşekkür Ziyareti MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Akseki ve İbradı ilçelerine teşekkür ziyaretlerinde bulundu.
AK Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Meselenin dolar olmadığını, avro olmadığını, alt..
Ak Partili Şahin Tin'den Ekonomik Saldırıya Karşı Birlik Çağrısı AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, ülke ekonomisine yönelik saldırılara karşı halkı birlik olmaya davet etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "ABD stratejik ortağı olan Türkiye'ye, 81 milyonluk Türkiye'ye sırtını dönüyorsa kusura bakmasın ve bu Türkiye'yi bir..
ABDye Tepkiler Büyüyor
ABD'ye Tepkiler Büyüyor
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “15 Temmuz’da yapamadıklarını ekonomik terörle savaş açarak yaptırmaya çalışıyorlar.
Kılıçdaroğlu, Aldığı Pozisyonla Türkiye Karşıtlarının Safında Yer Almıştır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında dolar..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiyeye Tehdit Sökmez
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'ye Tehdit Sökmez
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de yaptığı konuşmada ABD'yi eleştirerek, "ABD, stratejik ortağı olan Türkiye'ye sırtını dönüyorsa kusura bakmasın ve bu Türkiye'yi bir tane papaza değişiyorsa kusura bakmasın.
Dha Yurt Bülteni 12 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz hukuk devletiyiz, Türkiye'ye tehdit sökmezCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da sel felaketinin yaşandığı bölgedeki incelemelerinin ardınd..
Bakan Soylu, Vatandaşların Taleplerini Bizzat Not Adlı
Bakan Soylu, Vatandaşların Taleplerini Bizzat Not Adlı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu ziyaretine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, vatandaşların hem fotoğraf çektirme isteğini kırmadı hem de taleplerini dinleyerek bizzat not aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En Büyük Ticaret Hacmine Sahip Olduğumuz Çin, Rusya, İran, Ukrayna Gibi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En büyük ticaret hacmine sahip olduğumuz Çin, Rusya, İran, Ukrayna g..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Oyun Önümüze Geldiğinde Biz, 'Ölürüz de Böyle Bir İstiskale,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu oyun önümüze geldiğinde biz, 'Ölürüz de böyle bir istiskale, aşağılanmaya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizimle Hesaplaşmak İçin Böyle Bel Altı Yöntemleri Kullananlar Şunu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizimle hesaplaşmak için böyle bel altı yöntemleri kullananlar şunu unut..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Meselenin Dolar Olmadığını, Avro Olmadığını, Altın Olmadığını Biz Gayet İyi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Meselenin dolar olmadığını, avro olmadığını, altın olmadığını bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abd Stratejik Ortağı Olan Türkiyeyi Bir Tane Papaza Değişiyorsa Kusura...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Abd Stratejik Ortağı Olan Türkiye'yi Bir Tane Papaza Değişiyorsa Kusura...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri’nin stratejik ortağı olan Türkiye’yi bir papaza değiştiğini belirterek “Amerika Birleşik Devletleri stratejik ortağı olan Türkiye’ye, 81 milyonluk...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu (4) ERDOĞAN, ENDONEZYA CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile Telefonda Görüşerek Depremde... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile telefonda görüşerek depremde haya..
Kılıçdaroğlu: Trump'ın Attığı Her Tweet Türk Halkının Onurunu Zedeliyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Trump'ın attığı her tweet Türk halkının onurunu zedeliyor.
Geniş Haber// Kılıçdaroğlu: Trump'ın Attığı Her Tweet Türk Halkının Onurunu Zedeliyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Trump'ın attığı her tweet Türk halkının onurunu zedeliyor.
» 1 2 3