11 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
57 İslam Ülkesine Borsacılık Tecrübemizi Aktarıyoruz" TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, "Bugün ticaret borsalarımız dünyada örnek hale geldi.
Irak, Ülkedeki İran Bankalarıyla Dolar Alışverişini Yasakladı
Irak, Ülkedeki İran Bankalarıyla Dolar Alışverişini Yasakladı
Irak, ülkedeki İran bankalarıyla dolar alışverişini durdurma kararı aldı.
Musk'a Borsa Açıklaması Nedeniyle Dava Açıldı ABD'li uluslararası elektrikli otomobil üreticisi ve enerji depolama firması Tesla'nın Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk hakkında, şirketin borsadan..
Türkiye Son Yıllarda Gerçekleştirdiği Ekonomik Reformlarla Dirilişe Geçti" Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, Türkiye'nin son yıllarda gerçekleştirdiği ek..
Bilgisayar Seçmede Ne Kadar Bilgili Olduğunu Test Ediyoruz! Doğru Bilgisayarı Bulmak İçin: https: //www.hepsiburada.com/staticPag...
Çankırıda Kurbanlıklar Görücüye Çıktı
Çankırı'da Kurbanlıklar Görücüye Çıktı
Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala Çankırı Hayvan Pazarı’nda kurbanlıkların satışı arttı.
Suriyeliler Çadır Kentten Taşınıyor
Suriyeliler Çadır Kentten Taşınıyor
Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki geçici barınma merkezinde yaşayan 60 Suriyeli aile, kendi istekleriyle çadır kentten ayrıldı.
Tümsiad Trabzon Şube Başkanı Atmaca Açıklaması Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Trabzon Şube Başkanı Mehmet Atmaca, "Bu topluma hiçbir yaptırımla diz çöktüremeyecekler.
Uzmanlardan Bilinçli Serinleme Uyarısı
Uzmanlardan 'Bilinçli Serinleme' Uyarısı
Yılın en sıcak günlerinin yaşandığı Aydın’da uzmanlar, zorunlu ihtiyaç haline gelen klimaların bilinçli kullanılmasını önerdi.
Ekonomik Savaşta Erdoğan ve Hükümetin Yanındayız" Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu, Türkiye'ye karşı başlatılan ekonomik savaşta Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğa..
CHP'li Öztrak: Ekonomideki Sıkıntıyı Görmezden Gelerek Bu Durumu Çözemeyiz CHP'de yenilenen Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK) 'parti sözcülüğü' görevine getirilen Tekirdağ Milletvekili Faik Özt..
Yeni Ekonomi Modeli"Nin Yankıları Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Başkanı Ahmet Nur, son dönemde ülkenin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dı..
Kocaeli'de Yabancı Uyruklulara Yönelik Huzur Uygulaması Kocaeli'de "Yabancı Şahıslara Yönelik Huzur ve Güvenlik Uygulaması" kapsamında denetim yapıldı.
CHPli Öztrak: Ekonomideki Sıkıntıyı Görmezden Gelerek Bu Durumu Çözemeyiz
CHP'li Öztrak: Ekonomideki Sıkıntıyı Görmezden Gelerek Bu Durumu Çözemeyiz
CHP'de yenilenen Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK) 'parti sözcülüğü' görevine getirilen Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, "Ekonominin kötü gidişatı dünya üzerindeki sistemden değil, bizim ülkemizin ekonomisinin kötü...
1150 Dolar Pc Toplama Rehberi: Gtx 1060 6gb Sistem Sistem toplama ve oyun testleri bir arada: GTX 1060 6GB ekran kartı kullandığımız PC'nin gücüne birlikte bakalım. Fiyat: https: //goo.gl/iNy..
Yıldırımdan Küresel Ekonomik Savaş Vurgusu
Yıldırım'dan 'Küresel Ekonomik Savaş' Vurgusu
TBMM Başkanı Yıldırım, "ABD yönetiminin başlattığı birtakım ekonomik yaptırım kararlarının şimdilerde küresel bir ekonomik savaşa dönüşmekte olduğunu görüyoruz.
Bahçesinde Denemek İçin Başladı 1 Ton Karpuz Üretti Eynesil ilçesinde denemek için karpuz yetiştiriciliğine başlayan Aziz Cebeci 1 tonluk üretime ulaştı.
Dolar Oyununa Tepki Gösteren İş Adamı Maaşını Bağışlamak İstiyor
Dolar Oyununa Tepki Gösteren İş Adamı Maaşını Bağışlamak İstiyor
Yükselen dolar kurunun Türkiye’ye karşı gizli bir oyun olduğunu söyleyen Marmara Oltulular Dernek Başkanı Fatih Hiçdurmaz, “Devletim eğer uygun görürse ve ihtiyaç hasıl ise Ağustos ayı maaşımı bağışlamaya hazırım” dedi.
Niksarda TOKİ Başvuruları Başlıyor
Niksar'da TOKİ Başvuruları Başlıyor
Tokat’ın Niksar ilçesinde yapımı devam eden 4. Etap TOKİ konutları için başvurular 27 Ağustos’ta başlıyor.
» 1 2 3 4