1 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gürcistanda Başkanlık Seçimlerinin Tarihi Belli Oldu
Gürcistan'da Başkanlık Seçimlerinin Tarihi Belli Oldu
Gürcistan Devlet Başkanı Giorgi Margvelaşvili, devlet başkanlığı seçimlerinin 28 Ekim’de yapılacağını açıkladı.
Adalet Bakanı Gül: "Benim Bu Topraklarda Yaşamak ve Bu Topraklarda Ölmek Dışında Bir Düşüm Olmadı. IHAAW233859-SIY/01-08-2018 - Adalet Bakanı Gül: "Benim bu topraklarda yaşamak ve bu toprakla..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Abd'nin İki Bakanımıza Yaptırım Uygulamaya Kalkışması... IHAAW232121-SIY/01-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “ABD’nin iki Bakanımıza yaptırım u..
Türkiyeden ABDye Yaptırım Tepkisi
Türkiye'den ABD'ye Yaptırım Tepkisi
Dışişleri Bakanlığı, ABD Hazine Bakanlığının Türkiye'nin İçişleri ve Adalet bakanlarına yaptırım uygulama kararının şiddetle protesto edildiğini açıkladı.
Türkiye'den ABD'ye Yaptırım Tepkisi Dışişleri Bakanlığı, ABD Hazine Bakanlığının Türkiye’nin İçişleri ve Adalet bakanlarına yaptırım uygulama kararının şiddetle protesto edildiğini açıkladı.
Dışişleri Bakanlığı: "Abd Hazine Bakanlığının Ülkemizle İlgili Olarak Açıkladığı Yaptırım Kararını... IHAAW231107-SIY/01-08-2018 - Dışişleri Bakanlığı: “ABD Hazine Bakanlığının ülkemizle ilgi..
ABD Hazine Bakanlığından Adalet Bakanı Gül ile İçişleri Bakanı Soylu'ya Yaptırım Kararı ABD Hazine Bakanlığı Yabancı Varlıklar Kontrol Ofisi (OFAC) Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Abdülhami..
ABDden Türkiyeye Yaptırım Açıklaması
ABD'den Türkiye'ye Yaptırım Açıklaması
WASHINGTON (İHA) – Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, mahkemenin Rahip Andrew Brunson’a ev hapsi vermesi üzerine, Türk İçişleri ve Adalet Bakanlarına yaptırım uygulayacaklarını açıkladı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "PKK hangi dilden anlıyorsa o dilden konuşmak gerekiyor.
Pkk, Bebek Katilidir, Anaların Can Düşmanıdır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari'deki hain terör saldırısının bir katliam ve insanlık suçu olduğunu belirtti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Ey Caniler, Ey İnsanlığın Utanç Vesikaları, Ey Esfel-İ... IHAAW182343-SIY/01-08-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:"Ey caniler, ey insanlığın utanç ves..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "(Hakkari'deki Hain Terör Saldırısı) Bu Bir Katliamdır. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "(Hakkari'deki hain terör saldırısı) Bu bir katliamdır.
Akar, ABD Avrupa Kuvvetleri Komutanı Scaparrotti ile Görüştü
Akar, ABD Avrupa Kuvvetleri Komutanı Scaparrotti ile Görüştü
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Avrupa Kuvvetleri ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Orgeneral Curtis Michael Scaparrotti ile görüştü.
MHP Milletvekili Fendoğlundan Polata Ziyaret
MHP Milletvekili Fendoğlu'ndan Polat'a Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, beraberinde MHP İl Başkanı Bülent Avşar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Doğancı Mazbatasını Aldı
AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Doğancı Mazbatasını Aldı
Çaycuma AK Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Veysel Karani Doğancı mazbatasını aldı.
CHPli Altay: ABDyi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Partidir
CHP'li Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede böyle bir durumu yaşasa, bu ülkelere böyle bir tehdit yapabilir miydi?
Enginyurt: 'Ordu 6 Vekilin Ortak Sorunudur'
Enginyurt: "Ordu 6 Vekilin Ortak Sorunudur"
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu’nun 6 vekilin ortak sorunu olduğunu söyledi.
CHP'de Olağanüstü Kurultay İçin İmzalar Yarın Teslim Edilecek CHP Parti Meclisi üyesi Gaye Usluer, "Değişim ve Umut Kurultayımız için verilen noter tasdikli imzaları 2 Ağustos 2018 Perşembe g..
Engin Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir (5) CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede ..
Engin Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir (4) CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede ..
Engin Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir (3) CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede ..
Engin Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir (2) CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede ..
Milletvekili Fendoğludan Halk Günü Toplantısı
Milletvekili Fendoğlu'dan Halk Günü Toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, parti binasında düzenlenen halk günün de vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.
CHP'deki Olağanüstü Kurultay Tartışmaları CHP'de, "Değişim ve Umut Kurultayı" adı altında toplanan imzalar, yarın saat 16.00'da parti genel merkezine verilecek.
Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov: 'Filistin Halkıyla Dayanışma İçindeyiz'
Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov: "Filistin Halkıyla Dayanışma İçindeyiz"
Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov, İsrail zulmü altındaki Filistin halkıyla dayanışma içinde olduklarını ifade etti.
Engin Altay: ABD'yi Bu Şekilde Hadsiz Bir Tehdide Götüren AK Parti'dir (1) CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD ile Türkiye arasındaki gerilime ilişkin, "ABD, tam demokrasi olan bir ülkede ..
22. Akdağ Kültür ve Sanat Etkinlikleri Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, düzenlenecek 22. Akdağ Kültür ve Sanat Etkinlikleri şenliklerine tüm vatandaşları davet etti.
CHP Pm Üyesi Gaye Usluer, "Değişim ve Umut Kurultayımız İçin Verilen Noter Tasdikli İmzaları 2... IHAAW164727-SIY/01-08-2018 - CHP PM üyesi Gaye Usluer, "Değişim ve Umut Kurultayımız için ver..
Alanya'da Kurban Satış Noktaları Belirlendi Alanya Belediyesi, Mahmutlar, Konaklı, Demirtaş ve Çıplaklı mahalleleri olmak üzere 4 ayrı bölgede kurban satış noktası belirledi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Telefon Görüşmesi... IHAAW162203-SIY/01-08-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo i..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile telefonla görüştü.
Çok Kolay ve Lezzetli Kıymalı Makarna Tarifi En zor zamanlarda ne yapsam sorusunun akla gelen ilk cevabıdır makarna. Onu yemekten hiç bıkmayız. Her gün farklı bir şekilde dener yetmedi salata..
TBMM Başkanı Yıldırım, Ohal İşlemleri İnceleme Komisyonu Üyelerini Kabul Etti - TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu Başkanı Salih Tanrıkulu ve komisyon üyelerini..
Başsavcı İnal'ın Veda Ziyaretleri Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Halil İnal, veda ziyaretleri kapsamında Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu z..
Alanya Belediyesinden Yaylalı Mahallesine Çok Amaçlı Salon ve Muhtar Evi
Alanya Belediyesi'nden Yaylalı Mahallesi'ne Çok Amaçlı Salon ve Muhtar Evi
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Yaylalı Mahallesi’nde yapımına başlanan çok amaçlı salon ve muhtar evi projesinin inşaatında incelemelerde bulundu.
Eski Milletvekili Ünsür'ün Vefatı Vefat eden eski Yozgat Milletvekili Mustafa Asri Ünsür (89) için TBMM'de tören düzenlendi.
Döşemealtının Gençleri Dögem ile Parlıyor
Döşemealtı'nın Gençleri Dögem ile Parlıyor
Döşemealtı Belediyesi tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ruhuna uygun olarak 14-25 yaş arası gençlerden kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) genç vekilleri bir yandan Antalya’nın tarihini, kültürünü...
Korkutelide Asat Farkı
Korkuteli'de Asat Farkı
Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli’de içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon başta olmak üzere 4 yılda yaklaşık 108 milyon liralık yatırım yaptı.
Kılıçdaroğlu, Murgemin Başarılı Gençlerini Kutladı
Kılıçdaroğlu, Murgem'in Başarılı Gençlerini Kutladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) yüzde 98.5’lik başarıyı yakalayan Muratpaşa Belediyesi Gençlik Merkezinin (MURGEM) öğrencileriyle buluştu.
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'dan Elektrik ve Doğalgaz Zammına Tepki Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, "Eskiden fırınlarda askıda ekmek olurdu.
Kılıçdaroğlu, Yüksekovadaki Terör Saldırısını Lanetledi
Kılıçdaroğlu, Yüksekova'daki Terör Saldırısını Lanetledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26.Dönem Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın’ın eşi Günseli Akaydın’ın cenaze törenine katıldı.
» 1 2