10 Temmuz 2018 Salı Günü Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Neden Yeşilçam Filmlerini Çok Sevdik? Neden Yeşilçamı Çok Sevdik?
Hollanda'da Uçakta Bomba Paniği Hollanda'nın Eindhoven Havalimanı'ndan İskoçya'nın Eddinburg Havalimanı'na gitmeye hazırlanan uçaktaki yolcuların bomba ihbarı üzerine tahliye edilmesi, uçuşla..
Kamerun'da Cumhurbaşkanı Seçimi 7 Ekim'de Kuzey bölgelerinde 2 yıldır Anglofon (İngilizce konuşulan) krizinin yaşandığı Kamerun'da cumhurbaşkanı seçiminin 7 Ekim'de yapılacağı bildirildi.
?10 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumu, Demet Baltacı ? 0507 - 607 50 17 ? Sorularınız ve Danışmanlık için Lütfen Whatsapp hattımıza yazın, arayın.
Yeni Kabine Alanında Uzman İsimlerden Oluştu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı kabinedeki bakanlar, aldıkları yüksek eğitim ve alanlarındaki ..
Hazine ve Maliye Bakanı Olarak Görevlendirilen Berat Albayrak Kimdir?
Yeni kabinede Hazine ve Maliye Bakanı olarak göreve gelen Berat Albayrak kimdir? Siyasi Kariyeri Ve İş Hayatı Nasıldır? İşte merak edilen tüm detaylar.
Sağanak Yağış Bozüyükü Vur
Sağanak Yağış Bozüyük'ü Vur
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde meydana gelen yoğun sağanak yağış nedeniyle Yediler ve Yenidoğan Mahallesi’ndeki bazı evlerin bodrum ve zemin katlarını su bastı.
Trump-Putin Zirvesi Öncesi Sınır Kontrolü Hazırlığı Finlandiya, başkent Helsinki'de düzenlenecek ABD Başkan Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin zirvesi öncesinde 4 günlüğüne S..
Kastamonuda Sokak Ortasında Silahlı Saldırıda Bir Kişi Ağır Yaralandı
Kastamonu'da Sokak Ortasında Silahlı Saldırıda Bir Kişi Ağır Yaralandı
Kastamonu’da Afganistan uyruklu iki kişi arasında sokak ortasında çıkan kavgada bir kişi ağır yaralandı.
Yeni Hükümet Sisteminin İlk Kabinesi Belli Oldu (2) YENİ BAKANLARIN BİYOGRAFİSİCUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY KİMDİR?
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde yer alan ilk Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Fatih Dönmez oldu.
9 Temmuz 2018 Haberleri 9 Temmuz 2018 Manşet Haberleri.
Nikaragua'da Hükümet Karşıtı Gösteriler Nikaragua'da hükümet karşıtı göstericiler ile polis ve iktidar yanlısı milisler arasındaki gerginlik devam ediyor.
TOBB'dan Yeni Kabineye Kutlama Mesajı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde, iş dünyası kökenli ve icracı isimle..
Yeni Kabine Hedeflerimiz İçin Sorumluluk Alan Çalışmalar Yapacak" Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, yeni kabine ve Cumhurbaşkanlığı organları ile ekonomi..
İngiltere Savunma Bakanı Williamsson, Rusyayı İngiliz Vatandaşlarını Zehirlemekle Suçladı
İngiltere Savunma Bakanı Williamsson, Rusya'yı İngiliz Vatandaşlarını Zehirlemekle Suçladı
İngiltere Savunma Bakanı Gevin Williamsson, İngiltere’de görülen Noviçok gazı zehirlenmesi vakalarının ardından Rusya’yı İngiliz vatandaşlarını zehirlemekle suçladı.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesinin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Rabb'im, yeni sistemin ve hükümetin, ülkemizi v..
Mehmet Kasapoğlu, Kabinenin İlk Gençlik ve Spor Bakanı Oldu
Mehmet Kasapoğlu, Kabinenin İlk Gençlik ve Spor Bakanı Oldu
Yeni sistemin ilk kabinesinin Gençlik ve Spor Bakanı, Mehmet Kasapoğlu oldu.
Sokak Ortasında Silahlı Saldırı KASTAMONU'da Afgan uyruklu bir kişi sokak ortasında silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı.
Nijerya'da Muhalefet Partileri Buhari'ye Karşı Birleşti Batı Afrika ülkelerinden Nijerya'da yaklaşan devlet başkanı ve meclis seçimi öncesinde muhalefet partileri mevcut Devlet Başkanı Muhamm..
Ajda Pekkan Harbiye'de Konser Verdi Sanatçı Ajda Pekkan, BKM organizasyonuyla düzenlenen "Denizbank Açık Hava Konserleri" kapsamında sahne aldı.
Gündem Özeti / 10 Temmuz 2018 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk resmi ziyaretlerini Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'..
Yemen'de Bae Denetimindeki Hapishanelere Tepkiler Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE), ülkesinde kurduğu hapishaneleri kapatmasını istedi.