11 Haziran 2018 Pazartesi Günü Haberleri

11 Haziran 2018 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu CHP'nin Mantığı Hep Yalanlar Üzerinedir, Anlayışı Hep Yalanlar... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu CHP'nin mantığı hep yalanlar üzerinedir, anlayışı hep yalanlar üzerined..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Özelleştirmeler) Yani Biz Zarar Eden Kamu Kurumlarını Asla Tutamayız,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Özelleştirmeler) Yani biz zarar eden kamu kurumlarını asla tutamayız..
80 Yılda Yapılandan Fazlasını 16 Yıla Sığdırdık" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "AK Parti olarak 80 yılda yapılandan fazlasını 16 yıla sığdırdık.
Türkiye Milyonlarca Mülteciye Kucak Açıyor" Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Samsun Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Düş Bahçesi" projesinin tanıtım..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tgrt Haberde
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tgrt Haber'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Alan iyi görünüyor ve alan gittikçe ısınıyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar Tamamen Yıkım Ekibidir" Dedi. IHAAW235110-SIY/11-06-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar tamamen yıkım ekibidir" dedi.
Nagihan 3'te 3 Attı Takımına Sayıyı Getirdi!
Ödül oyununda Merve ile karşılaşan Nagihan, atışlarda adeta şov yaparak takımına sayıyı kazandırdı.
Oyun Alanında Ortalık Karıştı! Mustafa Kemal ve Hakan Karşı Karşıya Geldi
Ödül oyununda Hakan ile Mustafa Kemal son oyunun ardından karşı karşıya geldi.
Filistinli Tutuklular ile Şehit Ailelerinin Ödeneklerinin Kesilmesi İsrail Parlamentosu Dışişleri ve Güvenlik Komisyonu, Filistinlilerin vergilerinden Filistinli tutuklular ile şehit aileleri..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobil üretiminin hazırlıklarını yaptıklarını belirterek, "2019'da prototip hazır olacak, 2021'den itibaren seri üre..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siz Bu Muhalefetten Ekonominin İyiye Gittiğini Hiç Duydunuz mu? Ekonominin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siz bu muhalefetten ekonominin iyiye gittiğini hiç duydunuz mu? E..
Emine Erdoğandan Kadınlar Onuruna İftar
Emine Erdoğan'dan Kadınlar Onuruna İftar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, akademisyenler, sanatçılar ve iş kadınları onuruna İstanbul’da iftar yemeği verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz şimdi yerli, milli otomobil diyoruz değil mi? Yerli, milli otomobilde karşımıza kim çıkıyor, CHP. Ne diyor?
Mescid-i Aksa'da 350 Bin Kişi Kadir Gecesi'ni İhya Etti Kadir Gecesi, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da yüz binlerce Müslüman tarafından ihya edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim Bir Prensibim Var, Bir Defa En Büyük Kamuoyu Araştırması Sandığın... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim bir prensibim var, bir defa en büyük kamuoyu araştırması sandı..
Tika'dan Gürcistan'da Eğitime Destek Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Tiflis'in en büyük okullarından biri olan, 1100 öğrenciye hizmet veren ve 2016 yılından beri Türkç..
Erdoğan: "Meydanlarda Bir Büyük Teveccühün Olduğunu Görüyorum. Erdoğan: "Meydanlarda bir büyük teveccühün olduğunu görüyorum.
Filistinliler Kadir Gecesi'nde Mescid-i Aksa'ya Akın Etti Binlerce Filistinli Müslüman, Kadir Gecesi’nde Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’ya akın etti.
Eskişehir'de Trafik Kazası: 2 Ölü Eskişehir'in İnönü ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.
Murat ve Mustafa Kemal'in Mücadelesi Nefes Kesti!
Murat Ceylan ve Mustafa Kemal ödül oyununda karşı karşıya geldi.
Mustafa Kemal'den Hakan'a Tepki! "Sataşmayı Hiç Bırakmıyorsun"
Mustafa Kemal ve Hakan ödül oyununda karşı karşıya geldi.
Halkbank'tan Üsküp'te İftar Halkbank AD Skopje (Halkbank Üsküp) tarafından Makedonya'nın başkenti Üsküp'te iftar verildi.
Mercedes Avrupa'da 774 Bin Aracı Geri Çağıracak Alman otomobil şirketi Daimler Benz'in Avrupa çapında 774 bin aracını geri çağıracağı bildirildi.
Hindistan'da Hayata Döner Umuduyla Cesedi 3 Gün Sakladılar Hindistan'da ölen bir kadını, annesi ve erkek kardeşinin, Allah'ın kendisine yeniden can vereceği umuduyla apartman dairesinde sakla..
Başbakan Yıldırım Sabuncubeli Tüneli Açılışı'na Katıldı -2 İZMİR'DE 35 PROJEDEN BİRİSİNİ DAHA AÇTIBaşbakan Binali Yıldırım, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğu sırada açıkladı..
Güney Afrikalılar Osmanlı Mirasına Sahip Çıktı CAPE Güney Afrika'da Osmanlı alimi Ebubekir Efendi'nin mezarının bulunduğu arazinin satışı, toplumdan gelen tepki nedeniyle iptal edildi.
Beypazarı'nda Minibüs ile Tır Çarpıştı: 3 Yaralı Ankara'nın Beypazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Bakan Elvan, Karamanda İçme Suyu Tesisleri ve Türk Dünyası Kültür Parkının Açılışını Yaptı
Bakan Elvan, Karaman'da İçme Suyu Tesisleri ve Türk Dünyası Kültür Parkı'nın Açılışını Yaptı
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman’da yapımı tamamlanan İçme Suyu Tesisleri ve Türk Dünyası Kültür Parkı’nın açılışını yaptı.
Başbakan Yıldırım, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı Başbakan Binali Yıldırım, Cumhur İttifakı'na ilişkin "Yolumuza devam ediyoruz.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10