1 Haziran 2018 Cuma Günü Haberleri

1 Haziran 2018 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Jandarma ve Polisten Ortak Operasyon Denizli’de polis ve jandarma tarafından düzenlenen ortak operasyonda 15 gram eroin ile saksıya dikilmiş Hint keneviri ele geçirildi.
Antalya'dan Dünyaya "Sevgi" Mesajı Verildi Antalya'nın Alanya ilçesinde yerleşik yabancılar, iftar programında bir araya geldi.
Oyun Sonu Ünlüler'de Tansiyon Yükseldi! "Kapa Çeneni"
Ünlüler takımında ödül oyunu sonrası alınan mağlubiyetin de etkisi ile gerginlik yaşandı.
Acun Ilıcalı'dan Murat Ceylan'a Büyük Övgü! "Son Atışın Survivor Tarihine Geçti"
Ödül oyunundaki performansı ile dikkat çeken Murat Ceylan'a oyun sonu seramonide Acun Ilıcalı'dan da övgü geldi.
Gönüllüler'in Mor Odada Ödül Keyfi!
Survivor 2018'de ödül oyununu kazanan Gönüllüler, mor odanın keyfini çıkardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Muharrem İnce'nin İddiası) Gülen'le Başbakanlığım Döneminde, Zaten... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Muharrem İnce'nin iddiası) Gülen'le başbakanlığım döneminde, zaten cumh..
Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-2 Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Görüntülü ) Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı-1 Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: (1) Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "İnşallah 2018 yılı bitmeden Mardinimizin 3 güzel ilçesine Midyat, Mazıdağı ve Savur ilçe..
Bakan Kurtulmuş, Beylidüzü'nde Sivaslılarla İftar Yaptı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Beylikdüzü Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin geleneksel iftar programına kat..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "7-8 Bakanlık Durumunu Koruyacak, Bunun Dışındakiler ya... IHAAW234631-SIY/01-06-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “7-8 bakanlık durumunu koruyaca..
Okul Çatısı Düşen Yıldırım ile Alev Aldı
Okul Çatısı Düşen Yıldırım ile Alev Aldı
Denizli’nin Tavas ilçesinde bir okulun çatısına düşen yıldırım sonrası yangın çıktı.
Abd, Bmgk'ya Sunulan Filistin Tasarısını Veto Etti ABD Kuveyt tarafından BMGK’ya sunulan Filistin halkını korumaya yönelik tasarıyı veto etti.
Kastamonu'da 350 Öğrenci Aynı Sofrada İftar Yaptı Kastamonu'da düzenlenen iftar programında 350 üniversite öğrencisi aynı sofrada iftar yaptı.
Bakan Albayrak, Stk'lar ve İş Adamlarıyla İftarda Bir Araya Geldi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "İnşallah 2018 yılı bitmeden Mardin'imizin 3 güzel ilçesine Midyat, Mazıdağı..
Bizim Görevimiz, Özgür ve Hür Bir Seçimi Oluşturmak" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim güvenliğine ilişkin, "Bizim görevimiz, özgür ve hür bir seçimi oluşturmak.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yerli Otomobil Projesinin Ceo'sunun Mehmet Gürcan Karakaş... IHAAW234206-SIY/01-06-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobil projesinin CEO..
Futbol: Hazırlık Maçı Stat: CenevreHakemler: Fedayi San, Alain Heiniger, Jan Koebeli (İsviçre)Tunus: Hassen, Bronn (Dk. 76 Naguez), Maaloul (Dk. 82 Haddadi), Meriah, Skhiri (Dk. 69 Srarfi), S..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz 2021'de Elektrikli ve Akıllı Sürüşü Olan Bu Otomobili Üreteceğiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz 2021'de elektrikli ve akıllı sürüşü olan bu otomobili üreteceğiz.
Efsane Atışla Finali Yaptı! Acun Ilıcalı: "Dominik'te Murat Şov"
Ödül oyununda Mustafa Kemal ile karşı karşıya gelen Murat, atışlardaki başarısıyla dikkat çekti.
Tikad'ın İftar Yemeği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Aziz milletimiz 24 Haziran'da önemli bir karar verecektir.
ABD'nin Gazze'deki Şiddet Olaylarından Sorumlu Tuttuğu Hamas'ın Kınanmasını İstediği Tasarı,... ABD'nin Gazze'deki şiddet olaylarından sorumlu tuttuğu Hamas'ın kınanmasını istediği tasarı, ge..
Bakan Veysel Eroğlu Artvinde
Bakan Veysel Eroğlu Artvin'de
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “24 Haziran seçimleri basit bir seçim değil, devletimizin bekası, milletimizin istiklali ve istikbali meselesidir” dedi.
Fransız Meclisi'nde Arakan Konferansı Fransa Ulusal Meclisi'nde Arakanlıların durumunun ele alındığı uluslararası konferans düzenlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hesabını Yapmadan Hiçbir Şeyin Sözünü Vermem. Muhalefetin Bundan Önceki... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hesabını yapmadan hiçbir şeyin sözünü vermem. Muhalefetin bundan önc..
Denizli'de Yıldırım İsabet Eden Ağaç Yangına Neden Oldu Denizli'nin Tavas ilçesinde, yıldırım isabet etmesi sonucu yanan ağaçtan alevlerin sıçraması sonucu ilkokulun çatısında çıkan yangında ..
Görüntülü ) Bakan Çavuşoğlu: O, PKK'lıları Hapishaneden Çıkanlarla Bu Vatana Bir Şey Olmaz DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ALTSO) düzenlediği iftar yeme..
Tikad'in Geleneksel İftarının 15'incisi Yapıldı Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD)'ın, geleneksel iftar yemeğinin 15'incisi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Yapay Zekanın Etkilerini 4-5 Yıl Sonra Daha Fazla Hissedeceğiz" Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi Taha Yücel, "Yapay zekanın etkilerini 4-5 yıl sonra daha fazla hissedeceğiz.
Bakan Yılmaz: Eylüle Kadar 25 Bin Öğretmen Atayacağız (2)
Bakan Yılmaz: Eylül'e Kadar 25 Bin Öğretmen Atayacağız (2)
'EĞİTİMDE KOYDUĞUMUZ HEDEFİN ÖNÜNE GEÇTİK'Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gaziantep'te öğretmenlerle iftar programında bir araya geldi.
Hamza Dağ Vatandaşlarla İftar Yaptı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında geldiği İzmir'in Aliağa ilçesindeki Çakmaklı Mahallesi'nde vatandaşlarla iftar yap..
Görüntülü ) Trump, Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un ile 12 Haziran'da Görüşeceğini Duyurdu ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile planan görüşmenin 12 Haziran tarihinden Sin..
4 Kat Büyümek İçin Belki de 5 Yıl Yeterli Olacak" Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Türkiye 24 Haziran'dan sonra 16 yıldan bu yana sağladığı başarılarını kurumsal bir yapıya kavuşturacak,..
Bakan Albayrak: Daha Güzel Günlerin Geldiği Bir Döneme Şahitlik Edeceğiz (2)
Bakan Albayrak: Daha Güzel Günlerin Geldiği Bir Döneme Şahitlik Edeceğiz (2)
ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİMardin'de bir dizi ziyarette bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Atatürk Kültür Merkezinde 'AK Parti ile siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor' etkinlikleri kapsamında...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Siyasete Gençlikten İtibaren Başladım. Partimizi Kurduktan... IHAAW232649-SIY/01-06-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siyasete gençlikten itibar..
Tihek'ten Cezaevinde İftar Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu (TİHEK) heyeti, Maltepe 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki hükümlülerle iftarda bir araya geldi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10