24 Şubat 2017 Cuma Günü Politika Haberleri

24 Şubat 2017 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı
Anayasa Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum, anayasa değişikliğine ilişkin "Hükümetin Meclis'te işi yoktur.
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu milletin hiçbir zaman kendisine dayatılanı kabul etmeyen, kendi istikametinden ve asaletinden ayrılmayan bir millet olduğunu belirtti.
Çavuşoğlu: 'Münbiçten Sonra Hedef Rakka'
Çavuşoğlu: "Münbiç'ten Sonra Hedef Rakka"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Münbiç’ten sonraki hedef Rakka’dır. Rakka operasyonunun planlama çalışmalarını yapıyoruz” dedi.
Hocalı Katliamının 25. Yılı TBMM Dışişleri Komisyonu, AK Parti, CHP ve MHP'li üyelerce yayımlanmasına karar verilen Hocalı katliamının 25. yılı ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Alpay Açıklaması Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, "İki partinin (AK Parti, MHP) meclisteki temsiliyeti yaklaşık yüzde 65'tir.
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaşanan her şeye rağmen, Türkiye'nin dimdik ayakta durduğunu ve yatırımlarına devam ettiğini belirterek, "Biz bu ülkeyi, bu ülkenin insanının malı yapana kadar akıllanmayacağız, herkes...
Türkiye Uzay Ajansı Kuruluyor (5) Türkiye Uzay Ajansı Kurulması ve Uzaya Yönelik Faaliyetlerin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.
Türkiye Uzay Ajansı Kuruluyor (4) Türkiye Uzay Ajansı Kurulması ve Uzaya Yönelik Faaliyetlerin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan MHPli Başkanı Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP'li Başkanı Ziyaret Etti
Toplu açılışlar için Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’nın MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti.
Türkiye Uzay Ajansı Kuruluyor (3) Türkiye'de, çeşitli kuruluşlarca yürütülen uzay ve havacılık faaliyetlerinin koordine edilmesi, bu faaliyetlere özel sektörün de katılımının sağlanması ve ye..
Türkiye Uzay Ajansı Kuruluyor (2) Türkiye Uzay Ajansı Kurulması ve Uzaya Yönelik Faaliyetlerin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ukrayna'dan özellikle sadece kimlikle turistlerin gelmesini sağlayacak mutabakatı sağladık.
Başbakan Yıldırım, Şaşmaz Sanayi Esnafına Hitap Etti Başbakan Binali Yıldırım, Şaşmaz sanayi esnafına hitap etti.
İçişleri Bakan Yardımcısı Öztürk Muşta
İçişleri Bakan Yardımcısı Öztürk Muş'ta
İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Muş'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ben şuna inanıyorum, idam talebi parlamentoya gelecek.
MHP Teşkilatının AK Parti'yi Ziyareti Erzurum'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Horasan ilçe teşkilatı yönetimi, AK Parti Horasan ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Adalet Bakanlığından "Af" Açıklaması Adalet Bakanlığı, kapalı cezaevinden açık cezaevine ayrılma hükümlerinde yapılan değişikliklerin, bazı basın yayın organlarında yer aldığı gibi kesinlikle..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri diyor ki 'Türkiye'nin bu kadar sorunu var, bunları çözmek için uğraşmak yerine niçin yönetim sistemini değiştiriy..
CHPli Tezcanın Amcası Toprağa Verildi
CHP'li Tezcan'ın Amcası Toprağa Verildi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan, Samsun’un Havza ilçesinde toprağa verildi.
Türkiye'de Uzay Çalışmaları İçin İlk Adım Atıldı Türkiye’de uzay çalışmaları için ilk adım atıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne diyor CHP? Diyor ki; 'Bunlar Meclisi kaldıracaklar.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlundan Antalyada Esnaf Ziyareti
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Antalya'da Esnaf Ziyareti
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın Döşemealtı ilçesi Semt Pazarı’nda esnafı ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Döşemealtı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sistemi Türkiye İçin Elzem" Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye için elzem olduğunu belirterek, "Öyle ümit ediyoruz ki bu mesele 16..
Bakan Bozdağ'dan Af Tartışmalarına İlişkin Açıklama Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, af tartışmalarına ilişkin, "Çok etik olmayan, ahlaki olmayan bir haberleştirme yapıldı ve bazı yerler tarafında..
Kılıçdaroğlu'nun Kabulü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya hemşehri dernekleri ve federasyonlarının temsilcilerini kabul etti.
Ak Parti, Referandum Tanıtımını Yarın Arena Spor Salonunda Yapacak
Ak Parti, Referandum Tanıtımını Yarın Arena Spor Salonu'nda Yapacak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, bütün yaş gruplarını yakalayacak bir çalışma yaptıklarını belirterek,“Halk oylaması şarkısı, 5-6 şarkımız olacak” dedi.
Başbakan Yıldırım, Cuma Namazını Ahi Evran Camisi'nde Kıldı Başbakan Binali Yıldırım, cuma namazını Ahi Evran Camisi'nde kıldı.
Başbakan Yıldırım Soruları Yanıtladı Başbakan Binali Yıldırım, 10 yıldan az hapis cezası bulunanların açık cezaevlerine nakillerine ilişkin, "Biraz yer sıkışıklığı var malum terörle mücadeled..
Başbakan Yıldırımdan Af Tartışmalarına Cevap
Başbakan Yıldırım'dan Af Tartışmalarına Cevap
Başbakan Binali Yıldırım, Adalet Bakanlığının yaptığı düzenlemeyle birlikte çıkan af tartışmalarını değerlendirerek, “Af nasıl olur?
Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisada
Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da
Toplu açılışlar için Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı.
Rusya'nın Kırım'ı İlhakının 3. Yılı MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, Rusya'nın Kırım'ı ilhakına ilişkin, "Ruslar başta Budapeşte Muhtırası olmak üzere taraf olduğu tüm uluslararası..
Bakan Bozdağ: "Yeni Sistem Cumhuriyetin Tam Anlamına Uygun" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Şimdi bu Anayasa değişikliği esasında Cumhuriyetin literatürdeki tam tanımına uygun bir biçimde Türkiy..
Şaşmaz Oto Sanayide Başbakana Çay İçmeye Evet Der Misiniz Pankartı
Şaşmaz Oto Sanayi'de Başbakana 'Çay İçmeye Evet Der Misiniz' Pankartı
Başbakan Binali Yıldırım, Şaşmaz Oto Sanayi ile ilgili “Oto sanayi olduğu için sigortalarla ilgili bir takım sıkıntılar var; primlerin yüksekliği, sigortanın kaza yapan araçlara belirli sınırlamalar getirilmesi gibi...
Bakan Müezzinoğlundan Gelir Testi ve Genel Sağlık Sigortası Açıklaması
Bakan Müezzinoğlu'ndan Gelir Testi ve Genel Sağlık Sigortası Açıklaması
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bütün vatandaşlarımız gelir testine falan gitmesin, ayda 53 liralık ücreti ödesin ve sağlık güvencesi kapsamı altına alınsın.
İçişleri Bakanı Soylu Trabzonda Stk Temsilcileri ile Buluştu
İçişleri Bakanı Soylu Trabzon'da Stk Temsilcileri ile Buluştu
TRABZON (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önümüzdeki Nisan ayında yapılacak olan referandumun Türkiye’ye yepyeni fırsatlar sunduğunu, bunun bir siyaset fırsatı değil bir gelecek ve bir Türkiye fırsatı olduğunu...
Çevre Projeleri Açılış Töreni
Çevre Projeleri Açılış Töreni
Başbakan Binali Yıldırım, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ilgili, "Rejim falan değişmiyor, onların kimyası değişiyor.
Çevre Projeleri Açılış Töreni
Çevre Projeleri Açılış Töreni
Başbakan Binali Yıldırım, "Daha güzel bir Türkiye için, Gazi Mustafa Kemal'in muasır medeniyetler seviyesi hedefi için el ele doğu ile batı, kuzey ile güney el ele vereceğiz ve inşallah Türkiye'yi cumhuriyetimizin 100....
MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirelden Kırım İşgali Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel'den 'Kırım İşgali' Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, Kırım’ın Rusya Federasyonu tarafından ilhakının üçüncü yılı dolayısıyla yazılı basın açıklaması yaptı.
CHP Heyeti Hakkaride
CHP Heyeti Hakkari'de
HAKKARİ (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve Mersin Milletvekili Altuğ Atıcı, Türkiye’nin her tarafında bir söz verdiklerini belirterek, “Dedik ki sandığa giren bütün...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'un Kurtuluş Yıldönümü Telgrafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’un kurtuluş yıldönümü dolayısıyla Vali Yücel Yavuz ile Büyükşehir Belediye Başkanı..
» 1 2