24 Şubat 2017 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

24 Şubat 2017 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Merkez Bankasından Faiz Oranı Açıklaması Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında değişiklik yapılmadığını açıkladı.
Kırgızistan'da İhracat Ödülleri Sahiplerini Buldu BİŞKEK (AA) – Kırgızistan'da matbaacılık ve ambalaj üretimi yapan Türk şirketine, "Kırgızistan'ın en iyi ihracatçısı" unvanı verildi.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı LONDRA (AA) – Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ ve Koç Holding AŞ'nin pay piyasasında 22 Şubatta gerçekleştirilen işlemlerin incelenmesi sonucunda, üç kişi..
Merkez'den Kredi Kartı Azami Faiz Oranları Açıklaması Merkez Bankası, kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında değişiklik yapılmadığını duyurdu.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Avrupa yakasındaki bazı ilçelerde 27 Şubat Pazartesi günü elektrik kesintisi yapılacak.
Tcmb'den Kredi Kartı Azami Faiz Oranları Duyurusu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), kredi kartı işlemlerinde uygulanacak azami faiz oranlarında değişiklik yapılmadığını duyurdu.
Sgk Başkanı Bağlı Açıklaması Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı, "İşverenlerin önündeki engelleri kaldırmamız lazım. Çalışmalarımızı bu yönde yapmaya gayret edeceğiz, büt..
Akardan El Bab Açıklaması
Akar'dan El Bab Açıklaması
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar El Bab operasyonuyla ilgili, 'Müteakip süreçte hayatın normalleştirilmesi ve yerel halkın güven içerisinde evlerine dönüşleri için her türlü destek sağlanacaktır' ifadelerini kullandı.
Bakan Tüfenkci: 'Dövizde Yaşanan Bu Spekülasyon Eski Haline Dönmeye Devam Ediyor'
Bakan Tüfenkci: "Dövizde Yaşanan Bu Spekülasyon Eski Haline Dönmeye Devam Ediyor"
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Dövizde yaşanan bu spekülasyon eski haline dönmeye devam ediyor.
Tunceli'de "Cazibe Merkezleri Programı" Toplantısı Kalkınma Bakanı Yardımcısı Yusuf Coşkun, Cazibe Merkezleri Programı'na değinerek "Bu programın başarıya ulaşmasını istiyorsak bu kabuğu Tunc..
Serbest Bölgeler Yatırım Çekmede Esneklik Kazandı" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yürürlüğe giren Serbest Bölgeler Kanunu'nda yapılan değişikliğe ilişkin, "Bu kanun sayesinde serbest bölgeler..
ABD'de Tüketici Güveni Beklentinin Üstünde ABD'de Michigan Üniversitesi Tüketici Güven Endeksi (UMICH), şubat sonunda 96,3'e yükselerek beklentinin üstünde gerçekleşti.
Bu Hafta Yatırım Araçları Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 0,64, avro yüzde 2,48, dolar ise 1,96 değer kaybetti.
Aedaş, Birinci Yılını Kutladı Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ (AEDAŞ) Antalya'da iş süreçlerini iyileştirme ve operasyonel hızlanmayı sağlamak amacıyla uygulamaya koyduğu, bölge müdürlüğü yapısın..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa günü yüzde 0,99’luk düşüşle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 879,93 puan azalışla 88.258,45 puandan kapandı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,99 azalışla 88.258,45 puandan tamamladı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
ABD'de 1. El Konut Satışları Beklentinin Altında ABD'de 1. el konut satışları ocakta yüzde 3,7 artmasına karşın beklentiyi karşılayamadı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci'den Serbest Bölgeler Kanunu Değerlendirmesi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe giren ’Serbest Bölgeler Kanunu ile..
Dtö Ticaretin Kolaylaştırılması Anlaşması Yürürlükte Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Ticaretin Kolaylaştırılması Anlaşması'nın yürürlüğe girdiği belirtilerek, Türkiye'nin de tarafı bulunduğu anlaş..
Konya Ticaret Borsası Konya Ticaret Borsası'nda (KTB) ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 1,061-1,175 liradan satıldı.
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York borsası, petrol fiyatlarındaki düşüşle haftanın son işlem gününe satış ağırlıklı başladı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 145,20 lira oldu.
» 1 2 3 4 5 6 7