24 Şubat 2017 Cuma Günü Dünya Haberleri

24 Şubat 2017 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Plovdivde Agra 2017 Fuarı Kapılarını Açtı
Plovdiv'de Agra 2017 Fuarı Kapılarını Açtı
Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde bulunan Uluslararası Fuar Merkezinde “Agra 2017” Tarım ve Hayvancılık Fuarı, kapılarını açtı.
Filipinlerde Senatör Leila de Lima Tutuklandı
Filipinler'de Senatör Leila de Lima Tutuklandı
Filipinler’de, Senatör Leila de Lima uyuşturucu ticareti yapanlardan rüşvet aldığı gerekçesiyle tutuklandı.
Halep'in Batı Kırsalındak El Etarip'de Esed ve Deaş'a Karşıtı Gösteri Halep’in batı kırsalında, Özgür Suriye Ordusunun yönetimi altındaki, El Etarip şehrinde, cuma namazından sonra halk sokak..
El Bab'ın Susyen Köyünde İkinci Patlama: 8 Kölü EL Bab yakınlarındaki Susyen köyünde bomba yüklü kamyonla düzenlenen ikinci saldırıda 8 sivil daha hayatını kaybetti.
Pakistanda Uçak Düştü: 2 Ölü
Pakistan'da Uçak Düştü: 2 Ölü
Pakistan’ın Faysalabad kentinde özel bir eğitim uçağının düşmesi sonucu, uçakta bulunan pilot ve yardımcı pilot hayatını kaybetti.
Avrupaya Giden Mülteci Yolu Makedonyada Kapandı
Avrupa'ya Giden Mülteci Yolu Makedonya'da Kapandı
Avrupalı 15 ülkenin 9 Şubat’ta Avusturya’nın başkenti Viyana’da, Avrupa’ya yönelen mültecilerin durdurulması için aldığı tedbirler kapsamında, Makedonya ile Yunanistan arasına dikenli teller çekildi.
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'dan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ne Tepki KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Güney Kıbrıs Rum Yönetiminin müzakerelerle ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
Venezuela'da 1.5 Milyon Ev, Sahiplerine Teslim Edildi Venezuela’da, 2010 yılında aşırı yağıştan dolayı olumsuz etkilenen evsizlere, yeni evleri teslim edildi.
Suriye Görüşmelerinin 4. Turunda Gerginlik Devam Ediyor
Suriye Görüşmelerinin 4. Turunda Gerginlik Devam Ediyor
İsviçre’nin Cenevre kentinde, Birleşmiş Milletler binasında başlayan Suriye görüşmelerinde, Suriye hükümeti temsilcileri ile muhalefet heyeti tekrar masaya oturdu.
Türkiyenin Prizren Başkonsolosluğuna Saldırı İddianamesi Hazırlandı
Türkiye'nin Prizren Başkonsolosluğu'na Saldırı İddianamesi Hazırlandı
Prizren Temel Mahkemesi, Türkiye’nin Prizren Başkonsolosluğu’na saldırı düzenlendiği şüphesiyle 5 kişi hakkında iddianame hazırladı.
Swiss Air, İstanbul Seferlerini İptal Etti
Swiss Air, İstanbul Seferlerini İptal Etti
Alman Havayolları Lufthansa bünyesinde bulunan Swiss Air, kış sezonunda iptal ettiği İstanbul seferlerini 2017 yaz sezonunda da gerçekleştirmeyeceğini duyurdu.
Trump, ABD'nin Nükleer Üstünlüğünü Yineledi ABD Başkan’ı Donald Trump, ABD’nin nükleer cephaneliğini genişletmek istediklerini söyledi.
İskoçya Parlamentosu'ndan "Hocalı Katliamı" Kararı İskoçya Parlamentosu’nda Hocalı katliamı ile ilgili karar kabul edildi.
Peruda Üç Araç Birbirine Girdi 16 Ölü
Peru'da Üç Araç Birbirine Girdi 16 Ölü
Peru Trujillo’da meydana gelen trafik kazasında 16 kişi hayatını kaybetti.
El Bab'ın Süsyan Köyünde Meydana Gelen Bombalı Araç Saldırısında, 45 Sivil Vatandaş Hayatını... IHAAW112028-DIS/24-02-2017 - El Bab’ın Süsyan köyünde meydana gelen bombalı araç saldırısında, ..
Ataoğlu, Dünya Sağlık Turizmi Formuna Katılıyor
Ataoğlu, Dünya Sağlık Turizmi Formu'na Katılıyor
KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ürdün’ün başkenti Amman’da yapılacak olan Dünya Sağlık Turizmi Formu’na katılıyor.
KKTCde 3üncü Gsm Operatörü ile Yeni Sistem 4.5 G İçin Düğmeye Basıldı
KKTC'de 3'üncü Gsm Operatörü ile Yeni Sistem 4.5 G İçin Düğmeye Basıldı
KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, KKTC’de 3. GSM operatörü ile yeni sistem 4.5 G için düğmeye basıldığını açıkladı.
Alman Pasaportu Yenilendi
Alman Pasaportu Yenilendi
Almanya İçişleri Bakanı Thomas de Maizire, elektronik olarak tasarlanan Alman pasaportlarını tanıttı.