23 Şubat 2017 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

23 Şubat 2017 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Taba-Amchamın 30. Yıl Gala Yemeği ve Ödül Töreni
Taba-Amcham'ın 30. Yıl Gala Yemeği ve Ödül Töreni
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türk lirasının dolar karşısındaki değeri Türkiye'deki işsizlik rakamlarından daha önemli değildir, büyüme rakamlarımızdan daha önemli değildir.
Bakan Zeybekciden Kur Çıkışı
Bakan Zeybekci'den 'Kur' Çıkışı
Ekonomi bakanı Nihat Zeybekci, Türk lirasının dolar karşısında değer kaybetmesine yönelik olarak yaptığı değerlendirmede “Türk lirasının dolar karşısındaki değeri cari açıktan, işsizlikten, enflasyondan daha önemli...
Referandumun 3 Önemli Çıktısı Olacak'
Referandumun 3 Önemli Çıktısı Olacak"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, referandumun 3 önemli çıktısı olacağını belirterek, "Bunlardan en önemlisi devletin hızlı çalışacağı bir sistem kurulacak, ikincisi cumhurbaşkanı ve başbakan arasında...
ABD Hazine Bakanı Mnuchin Açıklaması
ABD Hazine Bakanı Mnuchin Açıklaması
WASHINGTON (AA) – ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, 50 ve 100 yıllık ABD devlet tahvilleri üzerine çalıştıklarını bildirdi.
Erzurum Ticaret Borsası
Erzurum Ticaret Borsası
Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 22,00 ila 38,61 liradan işlem gördü.
Afreximbanktan Tunus Açılımı
Afreximbank'tan Tunus Açılımı
Afrika İhracat ve İthalat Bankası'nın (Afreximbank), Tunus ile finansal alanda ilişkilerini geliştirmek istediği belirtildi.
Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun Açıklaması
Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun Açıklaması
Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Cazibe Merkezleri Programı'na ilişkin, "Siirt, Bingöl, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kars, Ardahan, Hakkari, Şırnak, Muş, Bitlis, o taraflara kadar tahmin ettiğimiz 23 ilde bir yatırım...
Ebrd ve Gaziantep Ticaret Odası Girişimcilik Destek Protokolü Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Gaziantep Ticaret Odası'nca (GTO) Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan di..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa günü yüzde 0,69’luk yükselişle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu
Piyasalarda Gün Sonu
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 607,09 puan artışla 89.138,37 puandan kapandı.
Akıllı Uzmanlaşma Stratejisi" Konferansı Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından yürütülen "Rekabetçiliğin Arttırılması Projesi" kapsamında "Akıllı uzmanlaşma stratejisi" konferansı d..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,69 artışla 89.138,37 puandan tamamladı.
Yerelde Sivil Toplumun Desteklenmesi-Nar Modeli" Projesi Trabzon'da, "Yerelde Sivil Toplumun Desteklenmesi-Nar Modeli" kapsamında proje geliştiren kadın sivil toplum kuruluşları hibe desteği ..
Sakarya Ticaret Borsası Sakarya Ticaret Borsasında kabuklu fındığın kilogramı ortalama 11,24 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7