23 Şubat 2017 Perşembe Günü Dünya Haberleri

23 Şubat 2017 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rus Ordusu Propaganda Ekibinin Varlığını Kabul Etti
Rusya ordusu ilk defa bilgi savaşları için bir ekibinin olduğunu kabul etti.
Opelin Satışı Mart Ayının İlk Haftası Olabilir
Opel'in Satışı Mart Ayının İlk Haftası Olabilir
General Motors’un sahibi olduğu Opel otomobil firmasını satın almaya talip olan Fransız otomobil Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA, Opel’in satışı işi ile ilgili olarak görüşmelerin olumlu bir...
Ermenistan Başbakanı Karapetyan Gürcistanda
Ermenistan Başbakanı Karapetyan Gürcistan'da
Ermenistan Başbakanı Karen Karapetyan, temaslarda bulunmak üzere geldiği Tiflis’te Gürcistan Başbakanı Giorgi Kvirikashvili ile görüştü.
Fransada Protestolar Sürüyor
Fransa'da Protestolar Sürüyor
Fransa’da geçtiğimiz haftalarda bir gencin copla cinsel istismara maruz kalmasının ardından başlayan gösterilere bugün lise öğrencileri katıldı.
Bosna Hersek, Soykırım Davası İçin Mahkemeye Başvurdu Bosna Hersek, soykırım davası için Sırbistan aleyhine mahkemeye başvurdu.
Türk Doktorlar Kosovada Bir İlke İmza Attı
Türk Doktorlar Kosova'da Bir İlke İmza Attı
Kosova’da Türk doktorlar, “Kosova-Türkiye Sağlık Haftası” kapsamında bir ilke imza attı.
Makedonyada Yeni Hükümeti Muhalifler Kuruyor
Makedonya'da Yeni Hükümeti Muhalifler Kuruyor
Makedonya’da geçtiğimiz yıl ülkede meydana gelen kalabalık sokak gösterilerine desteğiyle öne çıkan muhalif lider Zoran Zaev, yeni hükümeti kendilerinin kuracaklarını açıkladı.
Cenevrede Suriye Barış Görüşmeleri Başladı
Cenevre'de Suriye Barış Görüşmeleri Başladı
İsviçre’nin Cenevre kentinde Suriye konulu barış görüşmeleri bugün başladı.
Öso, El Bab İlçe Merkezini Ele Geçirdi Türk Silahlı Kuvveleri destekli Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Halep’in El Bab ilçe merkezinin ele geçirdiğini açıkladı.
Berat Albayrak, Güney Gaz Koridoru Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Bakü’de Güney Gaz Koridoru Danışma Kurulu Toplantısına katıldı.
Aliyev, Bakan Çeliki Kabul Etti
Aliyev, Bakan Çelik'i Kabul Etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in başkanlığındaki heyeti kabul etti.
Faruk Çelik: "Bakan Asadov ve Heyetiyle Yaptığımız Görüşmelerde Tarım Alanında Her İki Ülkenin... Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Bakan Asadov ve heyetiyle yaptığımız görüşmele..
Singapurda Atık Tesisinde Patlama
Singapur'da Atık Tesisinde Patlama
Singapur’da, bir atık tesisinde henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi.
Türkiye Yemen'e Kültürel Alanda Yardım Edecek Türkiye'nin Yemen Büyükelçisi Levent Eler, Türkiye'nin Yemen Milli müzesini ve Osmanlı ve diğer tarihi eserleri tamir edeceğini açıkladı.
Günde 10 Porsiyon Meyve Sebze Ömrü Uzatıyor
Günde 10 Porsiyon Meyve Sebze Ömrü Uzatıyor
Londra'daki Imperial College Üniversitesi'nin yaptığı araştırma, günde 10 porsiyon meyve ve sebze yemenin, yılda 7,8 milyon erken ölümün önüne geçebileceğini öne sürüyor.
Bakan Faruk Çelik, Azerbaycan-Türkiye Tarım İş Forumu'na Katıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Azerbaycan-Türkiye Tarım İş Forumu’na katıldı.
Yoksullukların Ülkesi Gine
Yoksullukların Ülkesi Gine
Yıllarca Fransızların sömürgesi olarak yaşayan Batı Afrika ülkesi Gine’de halkın büyük kısmı yoksulluk ile mücadele ediyor.
Nasa: 'Dünyaya 40 Işık Yılı Mesafede 7 Gezegen Tespit Edildi'
Nasa: "Dünyaya 40 Işık Yılı Mesafede 7 Gezegen Tespit Edildi"
NASA yetkilileri, bir grup uzay bilimci ekibin dünyaya 40 ışık yılı mesafede bir yıldızın yörüngesinde 7 gezegenin bulunduğunu açıkladı.
Pakistanda Patlama: 7 Ölü, 15 Yaralı
Pakistan'da Patlama: 7 Ölü, 15 Yaralı
Pakistan’ın Lahor kentinde meydana gelen patlamada 7 kişi hayatını kaybederken, 15 kişi ise yaralandı.
Bakan Faruk Çelik'ten, Bakü'de Şehitliğe Ziyaret Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bakü’de Azerbaycan’ın merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in mezarını ve şehitliği ziyaret etti.
Soykırım Kurbanları, Bosnalı Sırp Siyasetçilere Ateş Püskürüyor Bosna Hersek merkezli "Soykırım Kurbanları ve Şahitleri Derneği" dün yayınladıkları bir açıklamayla Sırbistan’a karşı soykırım ..
Sırbistan Başbakanı: "Bosna Hersek'le İlişkiler 22 Yıl Öncesine Döndü" Sırbistan Başbakanı Aleksandar Vuçiç, soykırım davası meselesi nedeniyle ülkesinin Bosna Hersek’le olan ilişkilerinin 22..
» 1 2