22 Şubat 2017 Çarşamba Günü Politika Haberleri

22 Şubat 2017 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Torba Teklif' TBMM Genel Kurulunda
Torba Teklif" TBMM Genel Kurulunda
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarımızın sabırla o yaşını tamamlamalarını öneriyoruz ve bunun dışında bir düzenleme yapamayacağımızı ifade ediyoruz.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması
GAZİANTEP (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Eğer AK Parti sadece siyasi parti olsaydı, önüne çıkan engeller karşısında oturur, dünyevi hesaplarla yarına gitmenin hesaplarını yapardık’’Bazı temaslarda bulunmak...
Anayasa Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı'
Anayasa Değişikliği Bilgilendirme Toplantısı"
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum, anayasa değişikliğine ilişkin, halka ilk kez nasıl bir anayasa istiyorsunuz sorusunun yöneltileceğini, sistemin halktan alacağı onay sonrası devreye gireceğini belirtti.
Kalkınma Bakanı Elvan Mardinde
Kalkınma Bakanı Elvan Mardin'de
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Mardin’imizin artık hiçbir şekilde terörle anılmasını istemiyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Pakistan Başbakanı Şerif Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Pakistan Başbakanı Şerif Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde akşam yemeğinde bir araya geldi.
Halk Oylamasına Doğru
Halk Oylamasına Doğru
AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Yılmaz Tunç'un, kent merkezindeki esnafları ziyaret ettiği bildirildi.
Başbakan Yardımcısı Şimşek: 'Orta Doğu Türk İş Adamları İçin Bir Nimet'
Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Orta Doğu Türk İş Adamları İçin Bir Nimet"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleriyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, “Orta Doğu bugün sıkıntılı olarak görülebilir.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Kızılcahamamı Ziyaret Etti
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Kızılcahamam'ı Ziyaret Etti
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesini ziyaret etti.
Bakan Çelik: 'Aklım Var Diyen İki Baş Dursun Diyemez'
Bakan Çelik: "Aklım Var Diyen İki Baş Dursun Diyemez"
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, referandumla ilgili, “Aklım var diyen, az çok hukuktan anlıyorum diyen hiç kimse bu iki baş dursun diyemez” dedi.
Torba Teklif" TBMM Genel Kurulunda CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, "torba kanun teklifi" ile Esnaf Ahilik Sandığı kurulacağını belirterek, "Avukatlar, noterler, hekimler, diş hekimleri esnaf..
Yunus Emre Vakfının Yapısı Değişiyor Türkiye'yi, kültürel mirasını, Türk dilini, kültürünü ve sanatını tanıtmak, Türkiye'nin diğer ülkelerle dostluğunu geliştirmek, kültürel alışverişini artı..
CHP'nin Halk Oylaması Kampanyası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, halk oylaması kampanyası kapsamında pazar günü, partisinin eski milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkan..
İçişleri Bakanı Soylu Gaziantep Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti
İçişleri Bakanı Soylu Gaziantep Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
Agit Medya Özgürlüğü Temsilcisi Mijatovic TBMM'de TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili Fatma Benli, "Ne kadar zor durumda olursak olalım biliyoruz ki ancak bu ülkede hukukun ü..
Böke'ye Yönelik Tehdit Telefonu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke'ye yönelik tehdit telefonu açan kişinin tespit edilmesi için em..
Başbakan Yıldırım Medya Temsilcileriyle Buluştu Başbakan Binali Yıldırım, "Biz mümkün mertebe yani siyasette gerginliğin değil, kucaklayıcılığın hakim olmasını istiyoruz.
Ankara'da Ostim Teknik Üniversitesi Kuruluyor Ankara'da "Ostim Teknik Üniversitesi" adıyla yeni bir vakıf üniversitesi kuruluyor.
Başbakan Yıldırım Medya Temsilcileriyle Buluştu Başbakan Binali Yıldırım, Saadet Partisi'nin halk oylamasında "Hayır" oyu vereceğini açıklamasına ilişkin, "Ne diyelim, Allah yardımcıları olsu..
Bakan Şimşek: 'Mevcut Sistem Krizlere Gebe Bir Sistemdir'
Bakan Şimşek: "Mevcut Sistem Krizlere Gebe Bir Sistemdir"
Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek, vatandaşların anayasa değişikliği paketinin içeriğini öğrendikçe çok güçlü bir şekilde destek vereceğini belirterek, “Vatandaşımız anayasa değişikliği paketinin içeriğini öğrendikçe çok...
CHP Mersin Milletvekili Atıcı Muşta
CHP Mersin Milletvekili Atıcı Muş'ta
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, partisinin idamlara karşı olduğunu söyledi.
MHPli Başkan Çalışkan: 'Chpnin Tabanı da Dahil Olmak Üzere Bu Anayasaya Evet Diyecektir'
MHP'li Başkan Çalışkan: "Chp'nin Tabanı da Dahil Olmak Üzere Bu Anayasaya Evet Diyecektir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, “Ben inanıyorum ki ‘evet’ propagandası net bir şekilde sahaya indiği müddetçe başta milliyetçi ülkücü camia olmak üzere vatanını, milletini, devletini...
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, Başbakan Binali Yıldırım'ın, partisinin dünkü grup toplantısında "bozkurt" işareti yapmasına ilişkin, "Siyase..
TBMM Dilekçe Komisyonu TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Belma Satır, 2016 yılında toplam 7 bin 423 dilekçe hakkında 4 bin 707 karar verildiği ve 26. dönemde de komisyona, 22 Şubat 2017 tarihi i..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İran'a Sert Yanıt Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İran’ın son günlerde Türkiye aleyhine yaptığı açıklamalara ilişkin, “Hangi rejimle iş tutarak İran..
Aladağ Yurt Yangını Araştırma Komisyonu Toplandı
Aladağ Yurt Yangını Araştırma Komisyonu Toplandı
TBMM Aladağ Yurt Yangını Araştırma Komisyonu toplandı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Ypg Dışında Alternatif Yok Argümanının Hiçbir Geçerliliği Yok" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “PYD-YPG bugün bulunduğu bölgelerde alan hakimiyeti sağ..
» 1 2 3