21 Şubat 2017 Salı Günü Politika Haberleri

21 Şubat 2017 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Partili Külünk Kimderin Programına Katıldı
AK Parti'li Külünk Kimder'in Programına Katıldı
KIRŞEHİR (İHA) – AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “15 Temmuz akşamındaki Özel Harekat Daire Başkanlığına bomba atan teröristlerin ne yapmak istediğini anlamazsak 16 Nisan’ı anlayamayız.
Yüksekdağın Milletvekilliğinin Düşmesi
Yüksekdağ'ın Milletvekilliğinin Düşmesi
Halkların Demokratik Partisi (HDP) tarafından, Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliğinin düşmesinin kabul edilemez olduğu belirtildi.
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Türkiye'nin varlıklarını daha sağlıklı yönetmek ve daha hızlı büyümek için Türkiye Varlık Fonunu hayata geçirdiklerini belirtti.
İçişleri Bakan Yardımcısı Öztürk Mardinde
İçişleri Bakan Yardımcısı Öztürk Mardin'de
Mardin’de STK’larla bir araya gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, “Referandumunda eskisi gibi insanların tehdit edilerek, korkutularak, dağa kaçırılarak, gözdağı verilerek anayasal hakkını kullanmasına...
Hdp'li Yüksekdağ'ın Milletvekilliğinin Düşmesi HDP Eş Genel Başkanı olan Van Milletvekili Figen Yüksekdağ'ın, "terör propagandası" suçundan kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle milletvekilliğin..
Ankara) CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Barış İçinde Birlikte Yaşamanın, Ortaklaşa... (ANKARA) CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal: "Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değer..
Ankara) Hdp Eş Başkanı Figen Yüksekdağ'ın Milletvekilliği Düştü (ANKARA) HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliği düştüANKARA (İHA) - Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Fi..
Karabük) Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlhan Şener: "Chp, Sistem Değişikliğine Neden Karşı Çıkar... (KARABÜK) Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlhan Şener: "CHP, sistem değişikliğine neden karşı çıkar..
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Diyorlar ki 'Tek adam rejimi Türk tipidir.
MHP'li Usta, AB Komisyonu Heyetiyle Görüştü MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, AB Komisyonu heyetiyle görüştü.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şener Karabükte
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şener Karabük'te
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa değişikliğine kimlerin karşı çıktığını sorarak, "Türkiye’de icrayı çabuklaştırdığı için, bürokratik vesayeti belli oranda yok edeceği için,...
Yüksekdağ'ın Milletvekilliği Düştü, HDP'liler Meclis'te Çıldırdı
HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü. Karar sonrası HDP'li vekillerin tepkisi üzerine Bahçekapılı, grup başkanvekillerini toplantıya çağırarak oturuma ara verdi.
TBMM Başkanvekili Hamzaçebi Açıklaması
TBMM Başkanvekili Hamzaçebi Açıklaması
TBMM Başkanvekili M. Akif Hamzaçebi, halk oylamasının bir siyasal parti meselesi olmadığını belirterek, "Siyasi partilerimiz bir kenarda dursun. Yine seçimlerde onlara oy vermeye devam edelim.
Hdp Eş Başkanı Figen Yüksekdağ'ın Milletvekilliği Düştü Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın milletvekilliği düştü.
Baykal-Türk Görüşmesi
Baykal-Türk Görüşmesi
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değerlerimiz olduğunu, o değerlere bağlı olarak toplum ve siyaset, millet olduğumuzu idrak ederiz” dedi.
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağın Milletvekilliği Düştü,
Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın Milletvekilliği Düştü,
IHAAW160950-SIY/21-02-2017 - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın milletvekilliği düştü, 21.02.2017 16:09:50 TSI NNNN.
Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti
Ahmet Türk, cezaevindeyken eşini ziyarete giden ve dostluk mesajları veren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
Hüküm Giydiğine Dair Mahkeme Kararı Kesinleşen Hdp Van Milletvekili Figen Yüksekdağ'ın... Hüküm giydiğine dair mahkeme kararı kesinleşen HDP Van Milletvekili Figen Yüksekdağ'ın milletvekilliğ..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Diyorlar ki Türkiye’de dikta yönetimi yok. Ya 12 Eylül’ü bile aratıyorsunuz bırakın dikta yönetimini" dedi.
Eskişehir) Bakan Arslan, Ak Partili Üyelerle Buluştu (ESKİŞEHİR) Bakan Arslan, AK Partili üyelerle buluştu Ulaştırma, Denizcilik, ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: "Bu gömlek bize dar geliyo..
Hdp Grup Toplantısı
Hdp Grup Toplantısı
TBMM İdari Amiri ve HDP Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder, hükümet ile görüşüldüğü iddiaları ile ilgili, “Alenen ve açık söylüyoruz, çağrımız var ama ortada böyle bir müzakere ve diyalog yok” dedi.
AK Parti Milletvekili Külünk: 'Yunan İşgali ile 15 Temmuz Arasında Hiçbir Fark Yoktur'
AK Parti Milletvekili Külünk: "Yunan İşgali ile 15 Temmuz Arasında Hiçbir Fark Yoktur"
AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, “Yunan işgali ile 15 Temmuz arasında hiçbir fark yoktur” dedi.
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Rakka'ya kadar gideceği yönünde açıklamalar yapıldığını belirterek, "Kimin çocuğuna sen güveniyorsun da Rakka'ya...
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Tutturmuşlar, 'Cumhurbaşkanı partili olur mu?'. Olur, bal gibi olur.
» 1 2