18 Şubat 2017 Cumartesi Günü Politika Haberleri

18 Şubat 2017 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yatırımların önündeki engellerin ortadan kaldırılması ve reel sektörün daha da güçlendirilmesi için her türlü tedbiri aldıklarını bildirdi.
Bakan Özlü: 'Türkiyenin Esas Açığı Teknoloji Açığıdır'
Bakan Özlü: "Türkiye'nin Esas Açığı Teknoloji Açığıdır"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Türkiye teknoloji üretmese geleceği yok. Türkiye’nin esas açığı teknoloji açığıdır” dedi.
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Silifkede Nikah Şahidi Oldu
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Silifke'de Nikah Şahidi Oldu
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’in Silifke ilçesinde AK Parti Silifke Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kurt’un nikah şahitliğini yaptı.
Yıldırım, Karadağ Başbakanı Markovic ile Görüştü
Yıldırım, Karadağ Başbakanı Markovic ile Görüştü
Başbakan Binali Yıldırım, Karadağ Başbakanı Dusko Markovic ile görüştü.
Deniz Baykal: 'Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın'
Deniz Baykal: "Sakın Ha Tapuyu Kaptırmayın"
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişikliğiyle ilgili referanduma ilişkin, "Bu oy çok kıymetli, bu oyunuzun kıymetini bilin.
Maliye Bakanı Ağbal Adanada
Maliye Bakanı Ağbal Adana'da
ADANA ( AA) - Maliye Bakanı Naci Ağbal, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin, "Biz başkalarının yaptığını yapmayacağız. Biz yalan, yanlış söylemeyeceğiz.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 'Kılavuzu Karga Olanın, Bir Şey Demiyorum'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Kılavuzu Karga Olanın, Bir Şey Demiyorum"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin tek parti dönemindeki iktidarını hatırlatarak, “Bir dönem CHP’nin il başkanı, valiydi” dedi.
Bakan Özlüden 'Evet' Demek İçin İki Neden
Bakan Özlü'den "Evet" Demek İçin İki Neden
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, iki gerekçenin bile referandumda “Evet” demeye yeterli olacağını belirterek, “Birincisi, koalisyonlar dönemine ebediyen son vereceğiz.
Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru CHP Bandırma İlçe Başkanlığı görevinde bulunan eski başkanlar, anayasa değişikliği referandumuyla ilgili toplantıda bir araya geldi.
Elvan: 'Bizim Birliğe, Dayanışmaya, Kaynaşmaya İhtiyacımız Var'
Elvan: "Bizim Birliğe, Dayanışmaya, Kaynaşmaya İhtiyacımız Var"
Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Türkiye olarak, birliğe, dayanışmaya, kaynaşmaya ihtiyaçları olduklarını söyledi.
Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması
Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması
Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir otel açılışına katılan eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Türkiye’nin geçtiğimiz olağanüstü bir dönemden geçtiğini söyleyerek, “Olağanüstü dönemi olağan hale...
Bakan Ağbaldan Sandık Görevlilerine Güleryüz Talimatı
Bakan Ağbal'dan Sandık Görevlilerine 'Güleryüz' Talimatı
Maliye Bakanı Naci Ağbal, 16 Nisan referandumunda çalışacak sandık görevlilerinin oy vermeye gelen vatandaşları güleryüzlü karşılamalarının çok önemli olduğunu vurgulayarak “O an vatandaşa verilen enerji her şeyin...
CHP Yalova Milletvekili İnce Açıklaması
CHP Yalova Milletvekili İnce Açıklaması
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Bizim 1876'dan bu yana 140 yıllık bir demokrasi mücadelemiz var. Hep iyiye doğru gitmişiz. Arada kesintiler olmuş. Şimdi biz bunu, 140 yıllık mücadeleyi bir kalemde silip...
Mhp, Referandumda Neden 'Evet' Diyeceğini Açıkladı
Mhp, Referandumda Neden "Evet" Diyeceğini Açıkladı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcı Semih Yalçın, referandum kampanyalarını kendileri yürüteceklerini belirterek, “Bize AK Parti’den gelen resmi, somut bir teklif yok. Gelirse, sınırlı bir şekilde belli...
Hayır' Broşürlerine MHPden Tepki
Hayır" Broşürlerine MHP'den Tepki
Samsun’da hemen hemen her evin kapısına sıkıştırılan içerisinde “Hayır demezseniz ne olacak?
Eski Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi Oldu
Eski Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi Oldu
MERSİN (İHA) – Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katıldığı törenle Mersin’in Tarsus ilçesinde eski bir çırçır fabrikasından dönüştürülen ‘Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi hizmete...
AK Parti Mkyk Üyesi Kuzu: 'Evette Bir Bereket Var'
AK Parti Mkyk Üyesi Kuzu: "Evette Bir Bereket Var"
AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, evette bereket olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyanın Hiçbir Yerinde, Her İkisi de Gücünü Milletten Alan ve Yürütme... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyanın hiçbir yerinde, her ikisi de gücünü milletten alan ve yürütm..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Çiftçilere Seslendi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Çiftçilere Seslendi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri programları kapsamında Kayseri Şeker Fabrikası tarafından düzenlenen çiftçi eğitim seminerine katıldı.
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Bizim bugüne kadar yapmış olduğumuz değişiklikler, hep anayasanın sözüyle ilgili değişikliklerdi, ruhuyla ilgili değil. İlk defa belki bu değişiklikle anayasanın o...
AK Parti Milletvekilleri Referandumu Anlattı
AK Parti Milletvekilleri Referandumu Anlattı
AK Parti milletvekilleri, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde referandumu anlattı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı Sistemi Meselesi, Basit Bir Tercihin veya Şahsi Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı sistemi meselesi, basit bir tercihin veya şahsi bir ih..
Mustafa Şentop: 'Vesayet Tartışması Ortadan Kalkacak'
Mustafa Şentop: "Vesayet Tartışması Ortadan Kalkacak"
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, yeni sistemle vesayet tartışmasının ortadan kalkacağını söyledi.
Memleket Sevdalıları Evet Diyor" Etkinliği Başbakan Binali Yıldırım, "Yurt dışında yapılan her türlü Türkçe yayını sonuna kadar destekleyeceğiz.
Elvan: 'Bu Millet Kime, Neye, Nasıl Oy Vereceğini Çok İyi Bilir. Sizden İcazet Almaya İhtiyacı Yok'
Elvan: "Bu Millet Kime, Neye, Nasıl Oy Vereceğini Çok İyi Bilir. Sizden İcazet Almaya İhtiyacı Yok"
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeden rahatsız olanların, milletin vereceği oydan korkanların, iftiralarla yalanlarla anayasa değişikliğiyle ilgili olmayan hususları gündeme getirerek vatandaşın kafasını...
Başbakan Yıldırım: "Bu Sistem CHP'yi de Değiştirecek, Hiç Merak Etmeyin. Başbakan Yıldırım: "Bu sistem CHP'yi de değiştirecek, hiç merak etmeyin.
MHP'li Muhaliflerden "Türk Milliyetçileri Hayır Diyor" Buluşması MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, "Ülkenin ve ülkünün akıbetinin hayır olması için 'hayır'dan başka yol yoktur.MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, "Ülkenin ve ülkünün akıbetinin hayır olması için 'hayır'dan başka yol yoktur.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı İzmirde
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı İzmir'de
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bir dizi temaslarda bulunmak üzere İzmir’e geldi.
Başbakan Yıldırım: "Türkiye Terörden Arındığı İçin Bazıları Rahatsız Olabilir. Başbakan Yıldırım: "Türkiye terörden arındığı için bazıları rahatsız olabilir.
MHP'li Halaçoğlu'ndan Referandumda 'Hayır' Çağrısı MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, “Anayasa değişikliğinde ne Cumhuriyet için ne Türkiye’nin bekası için ne de Türk milletinin gelece..
Başbakan Yıldırım ile Almanya Başbakanı Merkel Görüşmesinde, Önümüzdeki Dönemde Diyalog ve... Başbakan Yıldırım ile Almanya Başbakanı Merkel görüşmesinde, önümüzdeki dönemde diyalog ve işbirl..
Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersinde
Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, anayasa değişikliğine ilişkin, "Yaptığımız iş basit, cumhurbaşkanlığı makamıyla, başbakanlık makamını birleştiriyoruz, tek bir yürütmeyi devreye sokuyoruz.
Ermenistan'ın Düzenlenmeyi Planladığı Sözde Referandum TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Ermenistan'ın, işgali altındaki Yukarı Karabağ'da 20 Şubat 2017 tarihinde düzenlenmeyi plan..
» 1 2