17 Şubat 2017 Cuma Günü Politika Haberleri

17 Şubat 2017 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İçişleri Bakanı Soylu: (1) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısına ilişkin, "Bir üzücü haber vereceğim, biraz önce Şanlıurfa'da çok uzun zamandı..
Başbakan Yıldırım Almanyaya Geldi
Başbakan Yıldırım Almanya'ya Geldi
Başbakan Binali Yıldırım, özel uçak "TUR" ile TSİ 22.50'de Almanya'nın Münih kentine geldi.
Bakan Tüfenkci, Tarım Platformu Üyeleri ile Bir Araya Geldi
Bakan Tüfenkci, Tarım Platformu Üyeleri ile Bir Araya Geldi
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da Tarım Platformu üyeleri ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi.
Bakan Bozdağ Terörü Lanetledi
Bakan Bozdağ Terörü Lanetledi
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Şanlıurfa Viranşehir’de hakim, savcı ve zabıt katiplerine dönük terör saldırısını, bu saldırıyı yapanları, yaptıranları şiddetle lanetliyorum” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Viranşehir'deki Patlamayla İlgili Bilgi Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde hakim ve savcı lojmanlarının yakınında meydana gelen ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedirmuhammedov'a Tebrik Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Kurbankulu Berdimuhammedov’u telefonla arayarak tebrik etti.
Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hiçbir terör örgütünün, terör saldırısının, Türkiye'nin terörle mücadelesini zaafa uğratamayacağını, terörle, kararlı ve etkin mücad..
Zazaca İçin Söyle Projesinin Gala Gecesi
Zazaca İçin Söyle' Projesinin Gala Gecesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Diller, insanların icat ettiği şeyler değildir.
Başbakan Yardımcısı Şimşek Kosova Bağımsızlık Gününe Katıldı
Başbakan Yardımcısı Şimşek Kosova Bağımsızlık Günü'ne Katıldı
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Kosova’nın ekonomik açıdan gelişmesi için her zaman yanında olduk bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz.
Ulaştırma Bakanı Arslan: 'Eskisi Gibi Türkiyeye Rol Biçenlerin İzinden Gitmeyeceğiz'
Ulaştırma Bakanı Arslan: "Eskisi Gibi Türkiye'ye Rol Biçenlerin İzinden Gitmeyeceğiz"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Eskisi gibi Türkiye’ye rol biçenlerin izinden gitmeyeceğiz.
Dışişleri Bakanlığından "Yukarı Karabağ" Açıklaması Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan’ın işgali altında bulunan Yukarı Karabağ bölgesinde gerçekleştirileceği öğrenilen anayasal değişikliklere i..
Başbakan Yıldırım Malta'dan Ayrıldı Başbakan Binali Yıldırım, Malta'daki resmi temaslarının ardından Almanya'nın Münih şehrine hareket etti.
Türkiye-Malta İş Forumu Başbakan Binali Yıldırım, "Avrupa Birliği'nin esasen yaşadığımız şartlar altında gelecek vizyonunu gözden geçirmesi gerekiyor.
Bakan Işıktan Ditib İmamlarının Evlerinin Aranmasına İlişkin Açıklama
Bakan Işık'tan Ditib İmamlarının Evlerinin Aranmasına İlişkin Açıklama
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Diyanet İşleri Türk İslam Birliğinin (DİTİB) din görevlilerinin Alman polisince evlerinde arama yapılmasına ilişkin, “Alman makamlarından beklediğimiz özellikle Türkiye’nin çok önemli bir...
Malta-Türkiye İş Forumu Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye ile Malta arasındaki ilişkileri geliştirmek istediklerini belirterek, "Son 2 yılda ticaret hacmimizde ciddi bir azalma var. Bu tabii ..
Mustafa Şentop: 'Bu Sistem Türkiyeyi Bütünüyle Daha İleriye Götürecek'
Mustafa Şentop: "Bu Sistem Türkiye'yi Bütünüyle Daha İleriye Götürecek"
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, cumhurbaşkanlığı sistemiyle ilgili, "Bu sistem, bütünüyle Türkiye’yi daha ileriye götürecek, vesayeti kaldırıp, istikrarı sağlayacak bir sistemdir.
AK Partili Köseden Referandum Açıklaması
AK Parti'li Köse'den Referandum Açıklaması
AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, "İnşallah referandumda milletimiz ‘evet’ diyecek ondan sonra da Türkiye’yi tutabilene aşk olsun" dedi.
CHP Gölbaşı Milletvekilleri ile Sahaya İndi
CHP Gölbaşı Milletvekilleri ile Sahaya İndi
CHP Gölbaşı İlçe Örgütü ile birlikte İl Başkanı Adnan Keskin ve milletvekilleri referandum çalışmaları için sahaya indi.
Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay Açıklaması Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, "Ekonomik ve askeri darbeler ile sivil vesayetin karıştığı alanlarla birlikte milletin devre dışı bı..
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, yeni anayasa değişikliğine ilişkin, "Bundan sonra bir daha milletin iktidarını ele geçirmeye gö..
Adalet Bakanı Bozdağ: 'Fetöden Hazineye Geçen Bir Okulu Adliyeye Çevirme Kararı Aldık'
Adalet Bakanı Bozdağ: "Fetö'den Hazineye Geçen Bir Okulu Adliyeye Çevirme Kararı Aldık"
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya’nın Kemer ilçesinin kaymakamlık ve adliye binasının 2-3 ay içinde yeni binalarına taşınacaklarının müjdesini vererek, “FETÖ’den hazineye geçen bir okulu adliyeye çevirme kararı aldık”...
Yıldırım, Malta'da Türk Şehitliği'ni Ziyaret Etti Başbakan Binali Yıldırım, Malta'daki Türk Askeri Şehitliği'ni ziyaret etti.
Bakan Müezzinoğlu, CHPyi Ziyaret Etti
Bakan Müezzinoğlu, CHP'yi Ziyaret Etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa’nın Orhangazi ilçesinde CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Numan Kurtulmuştan Sultan Abdülhamid Açıklaması
Numan Kurtulmuş'tan 'Sultan Abdülhamid' Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisinin tanıtım toplantısında konuşarak, “Maalesef, uzun yıllar boyunca Sultan Abdülhamid Han, ’Kızıl Sultan’ olarak anılmıştır ki bir dönemle Cumhuriyet’in...
Kahramanmaraş'ta Toplu Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bundan sonra milletimiz, Türkiye'nin yönetimini sadece ülkesi için kendisinin ve evlatlarının geleceği için projesi, ..
Adalet Bakanı Bozdağ, Antalya'da Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "15 Temmuz gösterdi ki Türkiye'de eğer güçlü iktidarlar olmazsa bu milletin başına üşüşmek isteyen asalaklar, hainler, ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraşta
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ’Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni engellemeye çalışanlara yönelik vatandaşlara yaptığı çağrısında, "İlk Cumhurbaşkanlığı seçiminde karşınıza çıkıp ’ülkeyi biz yönetelim’ diye milletimizden...
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Açıklaması
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AK Parti heyetinin bir ziyareti sırasında, kendisini CHP Milletvekili Gürsel Tekin’in öz yeğeni olarak tanıtan ve ‘Referandumda biz de evet diyeceğiz’...
AK Parti'li Turan'dan AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Erdem'in İstifasına İlişkin Açıklama AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem’in ist..
AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "60 gün içerisinde sürecin evet diyenlerin lehine olacağını, her gün evet oylarının artacağını ve şimdiye ..
Kılıçdaroğlu'nun Kabulü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hayır Platformu" üyelerini kabul etti.
Kılıçdaroğlu, Hayır Platformu Üyeleriyle Biraraya Geldi
Kılıçdaroğlu, Hayır Platformu Üyeleriyle Biraraya Geldi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderlerinden oluşan Hayır Platformu üyelerini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu Kalan Süre İçerisinde, 16 Nisan'a Kadar Sizler de İnanıyorum Ki Kapı... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu kalan süre içerisinde, 16 Nisan'a kadar sizler de inanıyorum ki k..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yürütme ile Yasama Arasındaki Sınırları İyice Netleştirerek Herkesin Kendi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yürütme ile yasama arasındaki sınırları iyice netleştirerek herke..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bundan Sonra Milletimiz Türkiye'nin Yönetimini Sadece Ülkesi İçin,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bundan sonra milletimiz Türkiye'nin yönetimini sadece ülkesi için, kendis..
Yıldırım-Muscat Ortak Basın Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, Kıbrıs görüşmelerine ilişkin, "Evvelsi gün Anastasiadis biraz herhalde sinirlenmiş, kapıyı vurup dışarı çıkmış, 'Kriz oldu' di..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı Sistemi, Şahsımın Projesidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı sistemi, şahsımın projesidir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi) Bunların İtirazı Sisteme Değil, Millete. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi) Bunların itirazı sisteme değil, ..
Türkiye ile Malta Arasında İkili Anlaşmalar Türkiye ile Malta arasında aile ve sosyal politikalar ile sağlık ve tıp bilimleri alanında iş birliği anlaşması imzalandı.
Yıldırım-Muscat Ortak Basın Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, "Malta daima Türkiye'yi AB'ye tam üyeliği konusunda destekleyen, şartsız, koşulsuz destek veren bir ülke, bunu takdir ediyoruz..
Bakan Eroğlu, 624 Milyon Liralık Yatırımların Temelini Attı
Bakan Eroğlu, 624 Milyon Liralık Yatırımların Temelini Attı
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Adana’nın İmamoğlu ilçesinde Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından 624 milyon lira yatırımla inşa edilen yapıların temelini attı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Cumhuriyet Halk Partisi, PKK’nın ‘hayır’ dediği, HDP’nin ‘hayır’ dediği, Fethullahçı Terör Örgütü’nün, DEAŞ’ın hayır dediği orkestranın şefliğini ve bunların sözcülüğünü...
Başbakan Yıldırım, Türkiye Basın Özgürlüğüne Karşıymış Gibi Bir Algı Oluşturulmaya Çalışıldığını... Başbakan Yıldırım, Türkiye basın özgürlüğüne karşıymış gibi bir algı oluşturulmaya çalışıld..
Yıldırım'dan Tokat Gibi Cevap: AB, O Fasılları Açsın Ne Söyleyeceklerse Cevabını Verelim
Başbakan Yıldırım, yabancı bir gazetecinin Türkiye'deki basın özgürlüğü ile ilgili sorusuna tokat gibi cevap verdi. Yıldırım, "Avrupa Birliği o fasılları açsın ne söyleyeceklerse cevabını verelim." dedi.
AK Parti İzmir İl Başkanı Delican Açıklaması AK Parti İzmir il Başkanı Bülent Delican, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin ülkeyi ve milleti kutuplaştırmak üzerine siyaset argümanı üret..
Başbakan Yıldırım: "(Kıbrıs Görüşmeleri) Eminim Ki Burada Varılacak Çözüm Ada'da Güvenliği... Başbakan Yıldırım: "(Kıbrıs görüşmeleri) Eminim ki burada varılacak çözüm Ada'da güvenliği sağlay..
» 1 2