17 Şubat 2017 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

17 Şubat 2017 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anadolunun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni
Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Cumhurbaşkanlığı sisteminin kabulüyle birlikte çok daha demokratik, evrensel standartlara uygun, hızlı kararların alınabildiği ve bu kararların iyi denetlenebildiği bir...
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Sanko Pazarlama İthalat İhracata 3 ay süre ile brüt takas uygulanmasına karar verdi.
Başvurulara Cevap "İnsana Saygı Ödülü" Getirdi Denizlili bir firma, 152 iş ilanı için internetten yapılan 31 bin 743 iş başvurusunun tümünü yanıtlayarak "İnsana Saygı Ödülü" kazandı.
Bakan Faruk Özlü İhlas Holdingi Ziyaret Etti
Bakan Faruk Özlü İhlas Holding'i Ziyaret Etti
İhlas Holding’i ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, İhlas’ın yatırımlarını takdirle karşıladıklarını söyledi.
Manisa'dan Kısa Kısa Şehzadeler Belediyesi, KOSGEB ve İŞ Kur'un işbirliği ile ücretsiz olarak açılan ve 25 kişinin alınacağı "Genç Girişimciler Haydi İş Başına" girişimcilik kursuna 195 kişi ..
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Ocak 2017'den itibaren işsizlik oranları, önce bir duracak.
Bu Hafta Borsa ve Altın Kazandırdı, Döviz Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 1,55, değer kazandı, dolar yüzde 0,81 değer kaybetti.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 643,55 puan artışla 88.830,41 puandan kapandı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 690 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük bazda işlem hacmine göre ilk on hisse senedi şöyle: HİSSE ADI TL ..
Borsada En Çok Değer Kazanan ve Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan ve en çok değer yitiren on hisse senedi ile değişim oranları şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, önceki kapanışları ile bugünkü en düşük, en yüksek kapanış değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö...
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.K..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,73 yükselişle 88.830,41 puandan tamamladı.
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı Borsa haftanın son gününü günü yüzde 0,73’lik yükselişle tamamladı.
Tübitak İ·le Taci·ki·stan Cumhuriyeti Bi·li·mler Akademi·si· Güçlerini Birleştirdi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) i·le Taci·ki·stan Cumhuriyeti Bi·li·mler Akademi·s..
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan İtb'ye "Ulak" Desteği Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İzmir Ticaret Borsası üyelerinin yerli ve milli baz istasyonu..
2017 Türk-Japon Dostluk Haftası" Japonya'nın İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, "Türkiye'de faaliyet gösteren Japon firmaları, Türkiye ekonomisine sürekli ve etkili biçimde katkı sağlıyorlar.
Modern Piyade Tüfeği Projesi'nde İmzalar Atıldı Savunma Sanayii Müsteşarlığınca yürütülen Modern Piyade Tüfeği Projesi kapsamında, Müsteşarlık ile Sarsılmaz Silah Sanayi AŞ firması arasında "..
Güney Gaz Koridoru'nda Hedef 2020" Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Azerbaycan doğalgazını Avrupa'ya taşıyacak, Güney Kafkas Boru Hattı, Trans Anadolu Boru Hattı (TANAP) ve TAP'tan oluş..
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsasında buğdayın kilogramı en yüksek 0,998 liradan satıldı.
Öcal: 'Hazır Ofisler Yüzde 50 Daha Tasarruflu'
Öcal: "Hazır Ofisler Yüzde 50 Daha Tasarruflu"
Habita Kurucu Ortağı Levent Öcal, 2017’de hazır ofislere olan talebin yüzde 25 arttığını belirtti.
Toyota'nın Hibrit Satışları 10 Milyonu Aştı Toyota, ilk seri üretim hibrit otomobilini sunduğu 1997 yılından bu yana geçen 20 yıllık sürede hibrit model satışlarında 10 milyonu aşmayı başardı..
Toyotanın Hibrit Satışı 10 Milyonu Aştı
Toyota'nın Hibrit Satışı 10 Milyonu Aştı
Toyota, ilk seri üretim hibrit otomobilini sunduğu 1997 yılından bu yana geçen 20 yıllık sürede hibrit model satışlarında 10 milyon adedi aşmayı başardı.
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York borsası, haftanın son işlem gününe satış ağırlıklı başladı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 146,70 lira oldu.
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsasında kuru incirin kilogramı en düşük 6,20 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7