16 Şubat 2017 Perşembe Günü Dünya Haberleri

16 Şubat 2017 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milanolular Duomo Meydanındaki Palmiyelere Neden Karşı Çıkıyor?
Milanolular Duomo Meydanı'ndaki Palmiyelere Neden Karşı Çıkıyor?
Milano'nun en merkezi meydanı olan Duomo'ya bir gecede dikilen palmiyeler ve dikilmesi planlanan muz ağaçları tepkilere hedef oldu.
Pakistanda Türbeye Saldırı: 50 Ölü
Pakistan'da Türbeye Saldırı: 50 Ölü
Pakistan’da güneyindeki Sind eyaletinde düzenlenen intihar saldırısında en az 50 kişi hayatını kaybederken, çok sayıda kişi de yaralandı.
Kırım'da Kerç Feribotunun Seferi İptal Edildi, Bin 200 Kamyon Bekliyor Kırım’da kötü hava koşulları nedeniyle Kerç feribotunun seferi iptal edilirken, bin 200 kamyon sürücüsü seferlerin başla..
Almanya'da Alkol Kullanma Yaşı 12'ye Düştü Almanya’da alkol kullanma 12 yaş seviyesine düşerken,Tedavi ve Sağlık Araştırması Enstitüsü (IFT-Nord) tarafından yapılan araştırmada çocukların alk..
Sana'nın Kuzeyin'de Taziye Meclisi Bombalandı 8 Kadın ve Bir Çocuk Öldü Mahalli kaynaklar, Sana’nın 40 kilometre kuzeyinde Erhap nahiyesinde Şari şehrindeki Muhammed El Neki’ye ait evde taziy..
Deaş Militanların İçin Türkiye'ye Bilet Alan Rus İş Adamı Tutuklandı Rusya’da DEAŞ’la bağlantısı bulunduğu ve örgüt üyeleri için Türkiye’ye uçak bileti alınmasına yardımcı olduğu belirtilen R..
Kilisenin Önüne Dikilen Palmiyeler İtalyanları Çileden Çıkardı
Milano'nun en merkezi meydanı olan ve büyük bir katedralin de bulunduğu Duomo'ya palmiye ağaçları dikilmesi İtalyanları kızdırdı. Gazeteler "Ülke Ortadoğu'ya benzedi, develer için park yeri nerede?" yazdı.
Türk Mimar ve Mühendisleri Bahreynde 20 Bin Kişilik Cami İnşa Edecek
Türk Mimar ve Mühendisleri Bahreyn'de 20 Bin Kişilik Cami İnşa Edecek
Türk mimar ve mühendisleri Bahreyn’de 20 bin kişilik cami inşa edecek.
Bakan Işık: "Mattis Açık ve Samimi Çalışma Arzusunu İfade Etti" BRÜKSEL (İHA) – Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Brüksel’de gerçekleştirdiği basın toplantısında, "James Mattis’in Türkiye’yi y..
NATO Savunma Bakanları, Toplantının İkinci Gününde
NATO Savunma Bakanları, Toplantının İkinci Gününde
Savunma Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı NATO Savunma Bakanları toplantısı, Brüksel’de ikinci gününde devam ediyor.
Güney Amerikadaki Dev Baraj Rekor Kırdı
Güney Amerika'daki Dev Baraj Rekor Kırdı
Brezilya ve Paraguay sınırındaki dünyanın en büyük yedinci nehri olan Parana üzerine kurulu Itaipu hidroelektrik santrali, 103 milyon 98 bin 366 megawatt saat enerji üreterek rekor kırdı.
'Kur'an'ı Yasaklayacağım' Diyen Lider Başbakanlığa Yürüyor
Hollanda'da seçimlere 1 ay gibi bir süre kala aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders anketlerde önde gidiyor.
Mozambik'i Fırtına Vurdu Mozambik’i saatteki hızı 160 kilometreyi bulan fırtına vurdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Umre Yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Umre Yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar’a yaptığı ziyaretini tamamlamasının ardından dün gece Kabe’i Şerifi tavaf ederek umre yaptı.
Perunun Ekonomisi Büyüyor
Peru'nun Ekonomisi Büyüyor
Analiz tahmin kurumu LatinFocus, 2017’de Peru’nun Güney Amerika’nın ekonomisi en çok büyüyen ülkesi olacağı tahmininde bulundu.
Malezyada Öldürülen Kim Jong-namın Otopsisi Krize Neden Oldu
Malezya'da Öldürülen Kim Jong-nam'ın Otopsisi Krize Neden Oldu
Kim Jong-un'un üvey kardeşi Kim Jong-nam'ın otopsisi, Kuzey Kore ile Malezya araında gerilime neden oldu. Kuzey Koreli yetkililer otopsinin Malezya'da yapılmasına karşı çıkıyor.
Kuzey Kore Liderinin Kardeşinin Ölümünde İkinci Zanlı Yakalandı Kuzey Kore lideri Kim Jong’un üvey kardeşinin ölümünde ikinci kadın zanlı da yakalandı.
» 1 2