14 Şubat 2017 Salı Günü Politika Haberleri

14 Şubat 2017 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Yıldırımdan Pakistan Başbakanı Sherife Taziye Mesajı
Başbakan Yıldırım'dan Pakistan Başbakanı Sherif'e Taziye Mesajı
Başbakan Binali Yıldırım, Lahor’da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Pakistan Başbakanı Nawaz Sherif ve Pencap Eyalet Başbakanı Shahbaz Sherif’e taziye mesajı gönderdi.
Dışişleri Bakanlığı: 'Cumhurbaşkanı Akıncının Yaptığı Açıklamalara Tarafımızca da Katılınmaktadır'
Dışişleri Bakanlığı: "Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Yaptığı Açıklamalara Tarafımızca da Katılınmaktadır"
Dışişleri Bakanlığı, aşırı sağcı/ırkçı ELAM tarafından önerilen ve Rum Meclisinde 10 Şubat’ta kabul gören karara ilişkin, “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi tarafından kabul edilen ortak deklarasyon,...
MHPli Açba, TBMM Divan Üyeliğinden İstifa Etti
MHP'li Açba, TBMM Divan Üyeliğinden İstifa Etti
TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba bu görevinden istifa etti, yerine ise MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu seçildi.
Bakan Ağbal'dan "Genel Sağlık Sigortası" Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, Genel Sağlık Sigortası’na ilişkin, “Yeni getirilen öneride sistemi tersine döndürüyoruz.
Torba Tasarı" Plan ve Bütçe Komisyonunda Vergiye uyumlu mükelleflere vergi indirimi düzenlemesinin de bulunduğu kanun teklifinin TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşmelerine başlandı.
TBMM Genel Kurulu Görev süresi sona eren Çocuklara Yönelik Başta Cinsel Olmak Üzere Her Türlü İstismarın Araştırılması Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Mil..
Başbakan Yıldırım: "Türkiye 5g Teknolojisinin Üreticisi Olacak" Başbakan Binali Yıldırım, 5G Mükemmeliyet Merkezinin üniversite, özel sektör ve kamu için laboratuvar görevi göreceğini belirte..
TBMMde 'Medya ve Demokrasi' Etkinliği (2)
TBMM'de "Medya ve Demokrasi" Etkinliği (2)
TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, "Tankları, uçakları, helikopterleri göğüslerini siper ederek durdurmaya çalışan milletimiz, 15 Temmuz akşamı bütün dünyaya misal olacak bir büyük destan daha yazdı.
Ratem Ödül Töreni Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişiminin bastırılmasında medya organlarının büyük rol oynadığını belirterek, “Hiçbir telkin olmadan gerek bizim, gerek Cumhurbaş..
Arıtmaya Yatırım "Mavi Bayrak"Ta Birincilik Getirdi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın 640 kilometrelik sahil sınırında tek damla atık suyun arıtılmadan denize ve..
Kılıçdaroğlundan Başbakan Yıldırım ve MHP Lideri Bahçeliye Çağrı
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Yıldırım ve MHP Lideri Bahçeli'ye Çağrı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sayın Binali Yıldırım’a, Sayın Devlet Bahçeli’ye çağrı yapıyorum.
TBMM'de "Medya ve Demokrasi" Etkinliği Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbesinin bastırılmasında en büyük rolü medya organlarının oynadığını belirtti.
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Halkın iradesiyle korunamayan bir egemenliğin başka hiçbir güçle korunması mümkün değildir.
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Maltepe'de başörtülü bir kıza yapılan darb iddiasına ilişkin "Kıyafeti ne olursa olsun, yaşam tarzı, yaşam tercihi ne olu..
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum süreciyle ilgili, "Onlar 'hayır' diyenleri terörist, 15 Temmuz yanlısı olarak gösteriyorlar.
AK Parti Konya Milletvekili Usta Açıklaması AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Türkiye'nin bu özel günlerde, referandum sürecine gittiği günlerde kamplaşmasına izin verilmeyeceğini..
Eski Milletvekili Altay Vefat Etti Eski Samsun Milletvekili Hasan Altay vefat etti.
Kılıçdaroğlu: 'Aymye Gitmeyeceğiz, Başvurmayacağız'
Kılıçdaroğlu: "Aym'ye Gitmeyeceğiz, Başvurmayacağız"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Söz konusu olan milletin egemenliğiyse bu konuda asıl Yüce Divan halkın divanıdır, milletin divanıdır.
Ak Ocakların Tarafı Büyük Türkiye Tarafıdır'
Ak Ocakların Tarafı Büyük Türkiye Tarafıdır"
Ak Ocaklar Genel Başkanı Hakan Yiğit, referandumda "evet" diyeceklerini belirterek, "Şehitlerimizin yüzü suyu hürmetine ve Cumhurbaşkanımızın bu memleket için neler yapacağını biliyoruz ki biz de taraf olduk. Ak...
Hdp Grup Toplantısı
Hdp Grup Toplantısı
HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, HDP’li tutuklu milletvekilleri için Anayasa Mahkemesine seslenerek, "Mesleki demokratik şahsi onurumuz bütün bunların üzerindedir.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Sandıkta Kararın Verileceği 16 Nisan'a Kadar Önümüzdeki 60 Günü... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Sandıkta kararın verileceği 16 Nisan'a kadar önümüzdeki 60..
Başbakan Yıldırım'dan 1,5 Milyon Vatandaşa İş Müjdesi Başbakan Binali Yıldırım, "TOBB başkanlığı bünyesindeki toplam 1,5 milyonu bulan üyelerin her biri en az 1 işçi çalıştırmaya karar verdi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bütün Vatandaşlarımızdan Tek Bir Şey İstiyorum, Nisan'ın 16'sında... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bütün vatandaşlarımızdan tek bir şey istiyorum, Nisan'ın..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Bu halk oylamasında sandığı giderken şüphesiz siyasi görüşümüzü evde bırakacağız, milli duygularımızla harek..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Terör örgütleri hep beraber koro halinde 'hayır' propagandası yapıyorsa, bunun ülkemiz, milletimiz, vatandaş..
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "İnşallah 2017 baharından itibaren Türkiye her alanda şaha kalkmaya devam edecek.
Başbakan Yıldırım, AK Partinin Kampanya Başlangıcını 25 Şubatta Yapacağını Açıkladı
Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin Kampanya Başlangıcını 25 Şubat'ta Yapacağını Açıkladı
Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti’nin referanduma ilişkin kampanya başlangıcını 25 Şubat’ta Ankara Arena’da yapacağını açıkladı.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, mevcut anayasanın 1982 model olduğunu, yolda kaldığını, teklediğini belirterek, "Hayırcılar, 'Bir ittirirsek ..
Başbakan Yıldırımdan Ana Muhalefete Sert Eleştiri
Başbakan Yıldırım'dan Ana Muhalefete Sert Eleştiri
Başbakan Binali Yıldırım, “15 Temmuz’da sivil vatandaşlarımıza saldıran FETÖ ve avanesi hayır diyor.
Adalet Bakanı Bozdağ: "Biz Yeni Gelişmelerin Olmasını Bekliyoruz" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen’in iadesine ilişkin olarak, “Biz yeni gelişmelerin olmasını bekliyoruz” dedi.
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "ABD'nin yeni Adalet Bakanı ile en kısa sürede telefonla veya yüz yüze görüşerek, Türkiye'nin bu konudaki beklentilerini, FETÖ'nün ..
Adalet Bakanı Bozdağ: "Abd'nin Yeni Adalet Bakanı ile En Kısa Sürede Telefonla veya Yüz Yüze... Adalet Bakanı Bozdağ: "ABD'nin yeni Adalet Bakanı ile en kısa sürede telefonla veya yüz yüze gö..
Fkö Yerleşim Yerleri Konusunu Bmgk'ya Taşıyacak Filistin Kurtuluş Örgütü'nün (FKÖ), İsrail'in işgali altında bulunan Filistin topraklarında illegal Yahudi yerleşim birimlerini meşrulaştıracak..
Başbakan Yıldırımdan Steinmeiera ve Berdimuhamedova Tebrik Mesajı
Başbakan Yıldırım'dan Steinmeier'a ve Berdimuhamedov'a Tebrik Mesajı
Başbakan Binali Yıldırım, Almanya’nın yeni Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier’a ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’a tebrik mesajı gönderdi.
» 1 2