13 Şubat 2017 Pazartesi Günü Politika Haberleri

13 Şubat 2017 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: 'Allahın İzniyle 16 Nisanda Yeni Sistem Gelecek'
Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu: "Allah'ın İzniyle 16 Nisan'da Yeni Sistem Gelecek"
Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, ’’Hep birlikte inşallah 16 Nisan’da bu sistem değişikliği gerçekleşecektir.
Referanduma Doğru
Referanduma Doğru
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği referandumunda, milletin seçme hakkının güçlendirileceğini söyledi.
Eğitim Sendikalarından Meclis Çıkarması
Eğitim Sendikalarından Meclis Çıkarması
TBMM İdari Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Eski Türkiye’den içeride ve dışarıda nemalananlarla yeni Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi oluşturmak isteyenler arasındaki mücadele tanımı yapıyoruz.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Rakka, IŞİD'in merkezidir, Rakka'yı kurtarırken, kurtarma operasyonunda 'Biz, orayı IŞİD'den temizleyeceğiz..
CHP Sözcüsü Bökeden Gençlere Çağrı
CHP Sözcüsü Böke'den Gençlere Çağrı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, “Gençlerimize bir açık çağrı yapmak istiyorum, hepimizin görevi mutlaka sandığa gitmek.
İhracı İstenen MHPli Vekil Konuştu
İhracı İstenen MHP'li Vekil Konuştu
Milliyetçi Hareket Partisi’nde milletvekilleri Yusuf Halaçoğlu, İsmail Ok, Sinan Oğan ve Nuri Okutan, ihraç talebiyle disipline sevk edildi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Kuzu Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, "Şimdiki modelimiz kim vurduya giden bir model. Bu modelden bu memlekete fayda gelmez." dedi.
Hükümet Sözcüsü Kurtulmuştan 'Rakka' Açıklaması
Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'tan "Rakka" Açıklaması
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Türkiye hem Rakka’dan DEAŞ’ın temizlenmesi hem bu süreç içerisinde bahaneyle bir şekilde oraya PYD, YPG unsurlarının yerleştirilmemesi için uluslararası camia ile...
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Demokratik hakkını kullanan, karşısına konmuş olan iki tercihten birine dair görüş bildirenleri, bu ülkenin ..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Türkiye'nin Rakka'da hiçbir ulusal önceliğinin bulunmadığını savunarak, "Bu, hükümetin tamamen ABD'ye yaranmak için ortaya attığı bir operasyon. Türkiye, akıntıya kürek çekiyor,...
Hdp Grup Başkanvekili Kerestecioğlu Açıklaması HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu, "Bizim seçmenimiz referandumda her yerde sandığa gidecek ve her yerde 'hayır' diyecek.
Referandum, Ülkemiz İçin Dönüm Noktasıdır'
Referandum, Ülkemiz İçin Dönüm Noktasıdır"
Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, "Referandum, ülkemiz için dönüm noktasıdır.
MHPden Evete Davet
MHP'den 'Evet'e Davet
Anayasa değişikliği referandumunun 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacağı YSK Başkanı Sadi Güven tarafından açıklanırken, siyasi partilerde referandum çalışmaları hız kazandı.
Referanduma Doğru
Referanduma Doğru
CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Edirne'de eğitim gören ancak kayıtları başka illerde olan üniversite öğrencilerin referandumda Edirne'de oy kullanabilmeleri için kayıtlarını taşımaları gerektiğini hatırlattı.
AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin: 'Asılında Sorun Olan Cumhuriyet Halk Partisidir'
AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin: "Asılında Sorun Olan Cumhuriyet Halk Partisi'dir"
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, 15 yıldır AK Parti’nin yaptığı bütün dönüşümlerin Cumhuriyet Halk Partisi tarafından rejim sorunu haline getirildiğini savunarak, “Aslında sorun olan Cumhuriyet Halk...
Bakanlar Kurulu Toplandı Bakanlar Kurulu toplantısı, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında başladı.
Erzincan'ın Kurtuluş Yıldönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzincan’ın kurtuluş yıldönümü dolayısıyla Vali Ali Arslantaş ile Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a tebrik telgrafı gönde..
Halk Oylamasının Sonucu Baş Tacımızdır" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, anayasa değişikliği teklifiyle ilgili yapılacak halk oylamasına ilişkin, "Biz Türkiye'de ilk defa seçim yapmıy..
AK Parti Kırklareli Milletvekili Minsolmaz Açıklaması
AK Parti Kırklareli Milletvekili Minsolmaz Açıklaması
AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, teşkilatlarının her kademesiyle 16 Nisan'da gerçekleştirilecek anayasa değişikliği referandumuna hazır olduklarını söyledi.