11 Şubat 2017 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

11 Şubat 2017 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Öso, El Babta Bazı Noktaları Ele Geçirdi
Öso, El Bab'ta Bazı Noktaları Ele Geçirdi
Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Türk askerinin de desteğiyle El Bab’ın güney batısındaki, hububat siloları, ziraat Lisesi, elektrikli fırın ve spor kulübünü ele geçirdi.
Hong Kong'ta Bir Adam Tık Tıklım dolu Olan Metronun İçine Molotof Atmaya Çalıştı. Hong Kong'ta bir adamın içini tıklım tıklım olan bir metronun içine molotof kokteyli atmaya çalışması sonucu ..
Rusyada, Dünyanın En Büyük Kayak Organizasyonu
Rusya'da, Dünyanın En Büyük Kayak Organizasyonu
Dünyanın en büyük kayak organizasyonu, yarın Rusya’da başlıyor.
Trump, Yeni Bir Seyahat Yasağı Çıkarmayı Düşünüyor
Trump, Yeni Bir Seyahat Yasağı Çıkarmayı Düşünüyor
Temyiz mahkemesinin, ABD Başkanı Donald Trump’ın 7 müslüman ülkeyi kapsayan seyahat yasağını iptal etmesinin ardından, Trump, seyahat yasağıyla ilgili yeni önlemler getirmeyi düşünüyor.
Fedakar Anne Çocuğunu Kurtararak Hızla Gelen Arabanın Önüne Atladı
Arjantin'de bir anne hızla yaklaşan arabayı görünce bebeğinin arabasını iterek, kendisi arabanın önünde kaldı. Fedakar annenin bu görüntüleri saniye saniye kaydedildi.
Danimarkada Videolu İş Başvurusu Dönemi Başlıyor
Danimarka'da Videolu İş Başvurusu Dönemi Başlıyor
Danimarka’da, işyerleri, iş başvurusunda bulunacak olanlardan, yazılı başvurunun yanı sıra kısa bir video çekimiyle de kendilerini tanıtmalarını istemeye başladı.
Köpekler Sahiplerinin Kişiliğine Bürünüyor
Köpekler Sahiplerinin Kişiliğine Bürünüyor
Köpeklerin sahiplerinin kişiliğine büründükleri tezi bilimsel bir araştırmayla desteklendi.
Elam, Türk Eserlerinin Bakım ve Onarımına İlişkin Ödeneğin İptal Edilmesini İstedi Aşırı sağ parti ELAM, Güney Kıbrıs’taki tarihi Türk eserlerinin bakım ve onarımına ilişkin ödeneğin iptal ed..
Bm: Husiler Yemen'de Sivilleri Kalkan Olarak Kullanıyor Birleşmiş Millletler, Husileri, Batı Yemen’deki Maha şehrinde sivilleri kalkan olarak kullanmakla suçladı.
Kırgız Ana Muhalefet Lideri Tekebayev, Kıbrıs'ta Devrik Lider Bakiyev'le Görüştü Kırgızistan ana muhalefet partisi lideri Ömürbek Tekebayev, Kıbrıs’ta, Kırgızistan devrik lideri Kurmanbek Bak..
Patani Yetimleri Türkiyeden Yardım Bekliyor
Patani Yetimleri Türkiye'den Yardım Bekliyor
Tayland’ın Patani bölgesinde faaliyet gösteren İslami Yardımlaşma Derneği bölgedeki yetimler için Budist hükümete karşı yardım kampanyası başlattı.
Filipinlerde 6.5 Büyüklüğünde Deprem: 15 Kişi Hayatını Kaybetti
Filipinler'de 6.5 Büyüklüğünde Deprem: 15 Kişi Hayatını Kaybetti
Filipinler'de dün gece geç saatlerde meydana gelen 6.5 büyüklüğündeki depremde 15 kişi hayatını kaybetti, 100'den fazla kişi de yaralandı.
» 1 2