24 Temmuz 2017 Pazartesi Günü Haberleri

24 Temmuz 2017 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polisin Gözaltısından Sonra Ölen Genç Londra'da Anıldı İngiltere'de gözaltına alındıktan kısa süre sonra hayatını kaybeden siyahi genç Rashan Charles, başkent Londra'da düzenlenen gösteriyle ..
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Başladı 15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Zorba" isimli gösteriyle başladı.
Elazığ'da İnsansız Hava Aracı Düştü Elazığ’da İnsansız hava aracı ANKA test uçuşu sırasında boş alana düştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün Kralı ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile telefonda görüştü.
BM'den Katar Krizine "Karşılıklı Kabul Edilebilir Çözümler" Çağrısı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM), Katar ve bazı Arap ülkeleri arasında yaşanan krizde taraflara "karşılıklı kabul edilebi..
Ardı Ardına Yaşandı Ortalık Ayağa Kalktı
Ardı Ardına Yaşandı Ortalık Ayağa Kalktı
Manisa'da peş peşe duyulan patlama sesleri mahalle sakinlerini sokağa döktü.
Vali Tutulmazdan Basın Bayramında Gazetecilere 'Biraz Cilalayalım' Tepkisi
Vali Tutulmaz'dan Basın Bayramı'nda Gazetecilere "Biraz Cilalayalım" Tepkisi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Güneydoğu’da yaşanan terör olaylarının bazen gazeteciler tarafından abartıldığını söyleyerek, “Güneydoğu’nun her yeri öyle sabahtan akşama kadar terörle iç içe olan sıkıntılı olan...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün Kralı Ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün Kralı Ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile telefonda görüştü.
İş'de Kadınlar" Projesi Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, hayata geçirilen "İş'de Kadınlar" projesi kapsamında geldiği Belçika'nın başkenti Brüksel'de k..
Kore Cumhuriyeti ile Diplomatik İlişkilerin 60'ıncı Yıl Dönümü Güney Kore Cumhuriyeti ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 60'ıncı yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen "Anadolu Odise" p..
TBMM İçtüzük Değişikliği Teklifi Genel Kurulda AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Atatürk sizin şu andaki halinizi görse partinizi kapatmak değil hepinizi falakaya yatırırdı.
İzzet Öz'e Saygı Gecesi" Beşiktaş Belediyesi tarafından Abbasağa Parkı'nda düzenlenen "Ustalara Saygı" programının konuğu İzzet Öz oldu.
Manisada Ardı Ardına Yaşanan Patlama Sesleri Mahalleliyi Ayağa Kaldırdı
Manisa'da Ardı Ardına Yaşanan Patlama Sesleri Mahalleliyi Ayağa Kaldırdı
Manisa’da peş peşe duyulan patlama sesleri mahalle sakinlerini sokağa döktü.
Dha Yurt Bülteni - 20 Elazığ'da Test Uçuşu Yapan ANKA Düştü (1)Elazığ'da bu akşam saatlerinde test uçuşu için havalanan insansız hava aracı ANKA teknik bir sorun nedeniyle düştü.
Mert Dumantepe: 'Yolculukta Derin Ven Trombozu'ndan Korkun' Derin ven trombozu yani DVT son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir hastalık. Toplardamarlarda pıhtı oluşumu ile meydana gelen de..
Emine Erdoğan, Katar'da Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Katar ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, onuruna verilen öğle yemeği davetine katıldı.
Dha Yurt - Elazığ'da Test Uçuşu Yapan Anka Düştü (1) Elazığ'da bu akşam saatlerinde test uçuşu için havalanan insansız hava aracı ANKA, teknik bir sorun nedeniyle düştü.
Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah'la Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah'la telefonda görüştü.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nın yedinci gününde Rusya, madalya sıralamasındaki liderliğini sürdürdü.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan 'Mehmet Görmez' Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Mehmet Görmez" Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in görevden ayrıldığı iddialarına ilişkin konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Diyanet İşleri Başkanı Görmez ile İlgili Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diyanet İşleri Başkanı Görmez ile İlgili Açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in görevden ayrıldığı iddialarına ilişkin, “Şu anda henüz böyle atılmış bir adım söz konusu değil fakat geleceğe yönelik Sayın Başkanın bu noktada...
TBMM İçtüzük Değişikliği Genel Kurulda CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Genel Kurulunda konuşma yaptığı kürsüyü, siyah bir örtüyle kapattı.
Başkan Orman'ın da İzlediği Antrenmanla Beşiktaş Hazırlıklarını Sürdürdü Quaresma 2 gün için ceza ödeyecekBeşiktaş, Marbella kampının ikinci gününü akşam yaptığı taktik idman ile tamamladı.
2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda A Grubu'nda mücadele eden Erkek Milli Basketbol Takımı, adını çeyrek finale yazdırdı.
Küçükbaş Hayvancılık Sektörünün Sorunlarını Dinledi
Küçükbaş Hayvancılık Sektörünün Sorunlarını Dinledi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Olağanüstü Genel Kurulu'na katılarak, küçükbaş hayvancılık sektörünün sorunlarını dinledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Mescid-i Aksa'daki uygulamaları savunmasına ilişkin, "Netanyahu'nun açıklamalarının kabu..
Bakan Fakıbaba Küçükbaş Hayvancılık Sektörünün Sorunlarını Dinledi
Bakan Fakıbaba Küçükbaş Hayvancılık Sektörünün Sorunlarını Dinledi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Olağanüstü Genel Kurulu’na katılarak, küçükbaş hayvancılık sektörünün sorunlarını dinledi.
Film Izler Gibi Izlediler
Film Izler Gibi Izlediler
Adana'da hafif ticari aracın sulama kanalına düşmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Bakan Özlü Tübitakın Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Bakan Özlü Tübitak'ın Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Ülkemiz büyük hedefler peşinde koşarken 2023 yılında dünyanın gelişmiş ilk on ekonomisi içerisinde yer almak bizim en büyük motivasyonumuzdur.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10