6 Ocak 2017 Cuma Günü Haberleri

6 Ocak 2017 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eve Giren Hırsız Tansiyon Aleti ve Tepsi Çaldı Kırklareli’nin Vize ilçesinde bir eve giren hırsız evden tansiyon alet ve servis tepsisi çaldı.
İzmir'deki Terör Saldırısı Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, İzmir'deki terör saldırısında büyük bir faciayı önledikten sonra şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in büyük bir kahramanlık örneği..
'Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması' Ödül Töreni Yapıldı GAZİANTEP'te, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) ile Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gaziantep Tat..
Bulut'u Duygulandıran O Konuşma! Annesi...
Göz6 finaline kalan Bulut'un annesi yorumlarda bulununca başarılı yarışmacı gözyaşlarına boğuldu.
Musul'u Deaş'tan Kurtarma Operasyonu Irak ordusunun, Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonunun başladığından bu yana ilk kez kentin kuzeyindeki bazı yerleşim alanlarını geri aldığı bildirildi.
Çanakkale'de Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiledi ÇANAKKALE'de öğle saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi.
Beşiktaş Saldırısında 10 Kişi Tutuklandı Beşiktaş'ta 46 kişinin şehit olduğu, 285 kişinin yaralandığı terör saldırısıyla ilgili 10 kişi tutuklandı.
ABD'de Havalimanı Saldırısı : 5 Ölü 8 Yaralı ABD’nin Florida eyaletindeki Fort Lauderdale Hollywood Uluslararası Havalimanı’nda silahlı saldırı meydana geldi.
(Aktüel Görüntüler) Atatürk Havalimanında Uçuşlar Yarım Saat Yapılamadı
(Aktüel Görüntüler) Atatürk Havalimanı'nda Uçuşlar Yarım Saat Yapılamadı
İSTANBUL etkisini arttıran kar yağışı ve fırtına nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda pistlerin kardan temizlenmesi çalışmaları nedeniyle uçuşlar 20.30 'dan 21.00'a kadar yapılamadı.
Beşiktaş Saldırısında 10 Kişi Tutuklama Ümit TÜRK İstanbul / DHABeşiktaş'ta 46 kişinin şehit olduğu, 285 kişinin yaralandığı terör saldırısıyla ilgili 10 kişi tutuklandı.
Balkanlarda Noel Kutlamaları Balkan ülkeleri Sırbistan, Makedonya, Bosna Hersek, Karadağ ve Hırvatistan'da yaşayan Ortodokslar, Jülyen takvimine göre Hazreti İsa'nın doğum günü sayılan 7 Ocak..
Sarıkamış Şehitlerine Meşalelerle Yürüdüler
Sarıkamış Şehitlerine Meşalelerle Yürüdüler
Sarıkamış Harekatı’nda şehit olan 90 bin asker için binlerce kişi soğuk havada meşale yakarak şehitlik anıtına yürüdü.
Aktüel Görüntü) Atatürk Havalimanı'nda Uçuşlar Yarım Saat Yapılamadı İstanbul etkisini arttıran kar yağışı ve fırtına nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda pistlerin kardan temizlenmesi ç..
Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması' Ödül Töreni Yapıldı
GAZİANTEP'te, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB) ile Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gaziantep Tatları Ambalaj ve Tasarım Yarışması' ödülleri sahiplerini buldu.
Vali Şahin Sosyal Medyadan Bilgilendirdi İSTANBUL Valisi Vasip Şahin kar yağışı ve İstanbul'daki trafik durumu ile ilgili olarak vatandaşları sosyal medyadan bilgilendirdi.
Aktüel Görüntüler) Atatürk Havalimanı'nda Uçuşlar Yarım Saat Yapılamadı İstanbul etkisini arttıran kar yağışı ve fırtına nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda pistlerin kardan temizlenmes..
Ohal Kapsamında Çıkarılan 680 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Valinin Teklifi ve İçişleri... OHAL kapsamında çıkarılan 680 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile valinin teklifi ve İçişleri ..
Bulut Özdemiroğlu'nun Göz6 Hikayesi!
Göz6'da finale yükselmeyi başaran Bulut'un evde yaşadıkları büyük finalde hazırlanan VTR'de yayınlandı.
İşte Kızlar Takımının Şampiyonu! Survivor'a Katılmaya Hak Kazandı...
Göz6'da 4 aydır süren müthiş mücadelenin ardından kızlar takımından şampiyon olan isim belli oldu.
Ohal Kapsamında Çıkarılan 680 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında... OHAL kapsamında çıkarılan 680 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kamu kurum ve kuruluşlarınd..
Gaziantep Yöresel Ürünler Ambalaj Tasarım Yarışması'
Gaziantep Yöresel Ürünler Ambalaj Tasarım Yarışması"
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, "Ambalajla ürüne değer katacak bir iş yapmamız lazım. Onun içinde markalı ürün ihracatı çok önemli. Dünyadaki tüketicilerin beklenti ve taleplerini...
680 Sayılı Khk ile Getirilen Düzenlemeye Göre Emniyet Genel Müdürlüğünce Yürütülen Araç Tescil... 680 Sayılı KHK ile getirilen düzenlemeye göre Emniyet Genel Müdürlüğünce yürütülen araç tesci..
Ohal Kapsamında Yayımlanan 679 Sayılı Khk ile Emniyet Genel Müdürlüğünden 2'si 2. Sınıf, 14'ü 3.... OHAL kapsamında yayımlanan 679 sayılı KHK ile Emniyet Genel Müdürlüğünden 2'si 2. sınıf, 14..
Ohal Kapsamında Çıkarılan 680 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Özel Güvenlik Görevlisi Olarak... OHAL kapsamında çıkarılan 680 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile özel güvenlik görevlisi o..
Dha Ankara - Meteoroloji'den Ankara İçin Yağış ve Buzlanma Uyarısı METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Ankara'da cumartesi günü yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde başlayacak olan yağışların, öğ..
Meteoroloji'den Ankara İçin Yağış ve Buzlanma Uyarısı METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Ankara'da cumartesi günü yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde başlayacak olan yağışların, öğle saatlerind..
Buzlanmayla Gelen Kaza: 3 Yaralı
Buzlanmayla Gelen Kaza: 3 Yaralı
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde buzlanma sonucu otomobilin takla atması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Çanakkalede Dhkp-C Operasyonu 2 Tutuklama
Çanakkale'de Dhkp-C Operasyonu 2 Tutuklama
ÇANAKKALE'de, terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 2'si tutuklandı.
680 Sayılı Khk ile Getirilen Düzenlemeye Göre Özel Güvenlik Görevlileri, Silahlarını Görev Alanı... 680 sayılı KHK ile getirilen düzenlemeye göre özel güvenlik görevlileri, silahlarını görev ..
Bakan Müezzinoğlu, Selçuk Üniversitesinde
Bakan Müezzinoğlu, Selçuk Üniversitesi'nde
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Konya’da Selçuk Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri ile konferansta bir araya geldi.
Göz6 Yarışmacıları Evde Neler Yaşadılar?
Göz6 evinden kimler geldi kimler geçti.
Dha Ankara - Meteoroloji'den Batı Karadeniz, Eskişehir ve Afyon İçin Yoğun Kar Yağışı Uyarısı METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz ile Eskişehir ve Afyon için yoğun kar yağışı uyarısın..
680 Sayılı Khk ile Polise, Sanal Ortamda İşlenen Suçlarda İnternet Abonelerine Ait Kimlik... 680 Sayılı KHK ile polise, sanal ortamda işlenen suçlarda internet abonelerine ait kimlik bilgiler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa'dan Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Şanlıurfa’daki temaslarının ardından kentten ayrıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10