19 Nisan 2017 Çarşamba Günü Haberleri

19 Nisan 2017 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nde normal sezonun son maçında BOTAŞ, Fenerbahçe’yi ağırladı.
Beşiktaşlı Futbolcu Tosic: "Tarihi Bir Sonuç Almak İstiyoruz" Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic, Olympique Lyon ile oynayacakları maç öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.
Unesconun Barış Ödülü Göçmenlere Yardım Edenlere Verildi
Unesco'nun Barış Ödülü Göçmenlere Yardım Edenlere Verildi
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO), bu yılki Felix Houphouet-Boigny Barış Ödülü'nün, Akdeniz'de göçmenleri kurtarmak için gösterdikleri çabalardan dolayı Lampedusa Belediye Başkanı Giuseppina...
Mersinde Ysk Protestosu
Mersin'de Ysk Protestosu
MERSİN'de, CHP"nin çağrısı ile bir araya gelen partili ve sivil toplum örgütü üyeleri, Yüksek Seçim Kurulu'nun kararını slogan atarak protesto etti.
Pinokyo PİNOKYO etkinliği 2017-04-20 14: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
Lumpa&peter LUMPA&PETER etkinliği 2017-04-20 14: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
Matisse Şapkalı Kadın Artim Projects'te gerçekleşecek aktivite programlarında yerinizi alın.
Pop Art Atölyesi Farklı pop art ikonlarını tuvale aktarıyoruz.
Tiyatro Makinesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından yepyeni bir oyun; Tiyatro MakinesiYaş Sınırlaması: 5+Detaylar : İl : Eskişehirİlce : MerkezMekan : Eskişehir Kültür ve S..
Seramik Atölyesi Kahve Fincanı DoryanArt workshop etkinliklerimizde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretiyor hem eğleniyoruz.
Ebru Atölyesi Osmanlı imparatorluğu zamanında kitap kapakları ve iç kısımlarını süslemek amaçlı doğmuş süsleme sanatı olup aynı zamanda su ve boyanın yarattığı harika bir kağıt sanatıdır.
Tuval Boyama Flamingo Tuval üzerine yağlıboya yapılacaktır.
Eskişehir'in Önemli Bitkileri ve Turizm Turizm Fakültesi tarafından Turizm Fakültesi Fuaye Alanı isimli mekanda düzenlenmektedir.
Fatoş Görce ile Bolluk ve Bereket Atölye Çalışması Louise L. Hay felsefesi ile Ben Bolluğum Atölye ÇalışmasıLouise Hay, You Can Heal Your Life ® Hayatını İyileştirin Lisanslı Eğitmeni Fatoş G..
Tiyatro Makinesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından yepyeni bir oyun; Tiyatro MakinesiYaş Sınırlaması: 5+Detaylar : İl : Eskişehirİlce : MerkezMekan : Eskişehir Kültür ve S..
Küçük Bir Mucize .. Yaş Sınırı: 7 yaşından küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz. Web Sitesi: https: //secure.dobgm.gov.tr/opera2013/weser2..
Bau Enerji Günleri'17 Program akışı: 10: 00-10: 30 kayıt10: 30-10: 40 kulüp tanıtımı10: 40-11: 00 açılış konuşması11: 00-12: 00 enerji piyasaları yatırım ve danışmanlıkErdem SEZER/ a plus ene..
Eskişehir ve Biyolojik Çeşitlilik Turizmi Turizm Fakültesi tarafından Turizm Fakültesi Amfi 2 isimli mekanda düzenlenmektedir.
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi Eğitimin AmacıKüresel krizlerin de olumsuz etkisiyle hızlı değişime uğrayan satış ve satın alma yönetimlerinde biriken stres, işletmelerin karlı..
Çikolata Festivali 1. Gün İstanbul'un festivallerinin en yenisi Uluslararası Çikolata Festivali, 20 - 23 Nisan arasında Sirkeci Garı'nda!
14. İstatistik Öğrenci Kolokyumu Fen Fakültesi tarafından Kongre Merkezi Tüm Salonlar, Öğrenci Merkezi Salon 2009 ve Fuaye Alanı isimli mekanda düzenlenmektedir.
Kıds 2017 3.anne ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı İnfo Uluslararası Fuar Tan. Org. A.Ş. tarafından düzenlenen KIDS 2017 3.Anne ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı ANFA Altınpark Fuar Merkezi isimli mekanda ..
1. Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Fuarı İnfo Uluslararası Fuar Tan. Org. A.Ş. tarafından düzenlenen 1. Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Fuarı ANFA Altınpark Fuar Merkezi isimli mekanda gerçekle..
Cleanroom Uluslararası Temiz Oda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı Akdeniz Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenen Cleanroom Uluslararası Temiz Oda Teknolojisi, Ba..
Analytech Analiz ve Labaratuvar Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı Akdeniz Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenen Analytech Analiz ve Labaratuvar Teknolojileri, Ekipmanlar..
Biotech Eurasia "Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı Akdeniz Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenen Biotech Eurasia "Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve E..
11.uluslararası Yapıdecoor Ankara 2017 CYF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen 11.Uluslararası Yapıdecoor Ankara 2017 ATO Kongre ve Sergi Sarayı isimli mekanda gerçekleştirilecektir.
6.uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı EFEM Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. A.Ş. tarafından düzenlenen 6.Uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı İstanbul Fuar ..
Yozgat 8.tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı Kobi Fuarcılık Tanıtım ve Organizasyon Ltd. Şti.
Kumlucaya Osb Kurulması Zora Girdi
Kumluca'ya Osb Kurulması Zora Girdi
Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, İhtisas OSB'nin kurulma çalışmalarının sonlandırılması konusunu görüştü.
Tunceli'de Polis Helikopterinin Düşmesi Tunceli'nin Pülümür ilçesinde helikopterin düşmesi sonucu şehit olan teknisyen polis memuru Murat Ködük'ün naaşı memleketi Kütahya'ya getirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10