12 Nisan 2017 Çarşamba Günü Haberleri

12 Nisan 2017 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Özhaseki: 'Kentsel Dönüşümle İlgili Birtakım Tedbirler Aldık'
Bakan Özhaseki: "Kentsel Dönüşümle İlgili Birtakım Tedbirler Aldık"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bilim adamlarının İstanbul’da 2030 yılına kadar büyük bir depremin olacağı yönünde söylemlerinin olduğunu belirterek, “Kentsel dönüşümle ilgili birtakım tedbirler aldık.
Başbakan Yıldırım: "Evet' Sonucunun Çıkacağı Konusunda Benim Hiçbir Tereddüdüm Yok, Rahatım. (Rahat... Başbakan Yıldırım: "Evet' sonucunun çıkacağı konusunda benim hiçbir tereddüdüm yok, raha..
Paris'te Türk Sanatçılardan Karma Sergi Fransa'nın başkenti Paris'te, çoğunluğu Türk sanatçıların eserlerinden oluşan karma resim sergisi açıldı.
Yeni Modelde Garantili Hükümet Sistemi Geliyor"
Başbakan Binali Yıldırım, 16 Nisan referandumuna işaret ederek, "Türkiye'yi 5 yıl yönetecek cumhurbaşkanı belli olacak, aynı zamanda TBMM'nin üyeleri de, milletvekilleri de seçilmiş olacak.
Çakmak Gazı Patlamaya Yol Açtı: 6 Yaralı
Çakmak Gazı Patlamaya Yol Açtı: 6 Yaralı
SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde bir evde, gençlerin uğraştığı çakmak gazı tüplerinden yayılan gaz nedeniyle patlama meydana geldi.
Bakan Zeybekci: Milletin Kararından Başka Karar Tanımayız (2)
Bakan Zeybekci: Milletin Kararından Başka Karar Tanımayız (2)
'KOALİSYON RİSKİNİN ÜZERİNE BETON, ARKASINA DA KEZZAP DÖKMELİ'Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'deki programları kapsamında Makine Sanayici İşadamları Derneği'nin (MAKSİAD) tanıtım toplantısına katıldı.
Yolcu Otobüsüne Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü
Yolcu Otobüsüne Çarpan Otomobilin Sürücüsü Öldü
ZONGULDAK'ta yolun karşı şeridine geçerek yolcu otobüsüne çarpan otomobilin sürücüsü öldü, 2 kişi yaralandı.
Halk Oylamasına Doğru
Halk Oylamasına Doğru
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Bugün ülkücüler ne kadar onurlu. Başbakanın bozkurt işareti yaptığı, Devlet Başkanının kurucu genel başkanı ziyaret ettiği bir dönem. Bunlardan Devlet Bahçeli Bey ziyadesiyle...
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10