13 Mart 2017 Pazartesi Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kütahya'da Konuşuyor

13 Mart 2017 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Firari Eski Emniyet Müdürü Nazillide Yakalandı
Firari Eski Emniyet Müdürü Nazilli'de Yakalandı
AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında aranan eski 1.s ınıf Emniyet Müdürü Mustafa Taner Şentürk, jandarmanın düzenlediği operasyonda...
Çanakkalede Göçmen Kaçakçılığı Operasyonu
Çanakkale'de Göçmen Kaçakçılığı Operasyonu
Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçiş yapmak isteyen 61 kaçak göçmen ve kaçışları organize ettiği ileri sürülen 2 insan kaçakçısı şüphelisi yakalandı.
Ünlüler Adası'nda Alışılmadık Sözler! "Ona Helal Olsun..."
Ünlüler Takımı yarışmacılarından Sema ve Serhat, bir süredir eleştirdikleri Sabriye'ye artık sempatiyle yaklaşmaya başladılar.
Pınar, O Kıyaslamaya Kızdı!
Ünlüler Takımı'nda yarışan Pınar, takım arkadaşlarının kendisini Sabriye ile kıyaslamalarına kızdı.
Sabriye: "Sedat Keşke Bunu Yapmasaydı"
Dokunulmazlık kolyesini kazanan ve eleme adayı olarak Adem'i işaret eden Sedat'a, Sabriye'den eleştiri geldi.
Serhat'ın Büyük Hedefi: Çok Mutlu Olurum
Ünlüler Takımı'nda yarışan Serhat, "Birleşmeye 9 kişi gidersek çok mutlu olurum" şeklinde konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugüne kadar ülkeyi bölmek isteyenlere karşı mücadele verdiklerini belirterek, "Terörle verdiğimiz mücadelenin altında..
Flaş
Flaş
DHA: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Hollanda'nın telafi adımlarını atacağını düşünüyorum.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Şansölyesi Angela Merkel'in de Hollanda'nın yanında yer aldığını belirterek, "Sana yazıklar olsun ya! Demek ki..
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Geçen Yıl, 27 Aralık 2016'da Diplomatik Uçuşlara... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Geçen yıl, 27 Aralık 2016'da diplomat..
Erdi'den Özeleştiri!
Ödül oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı yarışmacısı Erdi, oyun alanında sergilediği performansın kötü olduğunu söyleyerek kendini eleştirdi.
Acun Ilıcalı'dan O Yarışmacıya Övgü! "Hızına Bayıldım..."
Survivor'da bir ödül oyunu heyecanı daha geride kaldı.
Ünlüler Ödüllerine Böyle Kavuştu!
Ödül oyununda Gönüllüler'e karşı üstünlük sağlayarak ödülün sahibi olmaya hak kazanan Ünlüler'in keyfine diyecek yoktu.
Ogeday'ın Açlık İsyanı!
Ödül oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı yarışmacıları yine aç kaldı.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, "Tbmm ile Hollanda Parlamentosu Arasındaki... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, "TBMM ile Hollanda Parlamentosu arasındaki Do..
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Türkiye Bundan Zarar Görmez. Türkiye Kendi... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Türkiye bundan zarar görmez. Türkiye kendi ..
Flaş
Flaş
DHA: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: İfade özgürlüklerini kullanırken hakarete uğrayan ve yaralanan vatandaşlarımıza her türlü desteği vereceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriyelilerin referandumda oy kullanacağı söylentilerine ilişkin, "Bunların hepsi tepeden tırnağa yalan. Şu anda bir de..
14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçe genelinde hizmet veren hekimleri yemekte ağırladı.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Bugün Televizyon Kanallarında da Gördük,... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Bugün televizyon kanallarında da gördük, (Hol..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10