24 Haziran 2017 Cumartesi Günü Haberleri

24 Haziran 2017 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Manisa'da Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı: 2 Ölü, 4 Yaralı Manisa'nın Salihli ilçesinde, otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i çocuk 2 kişi öldü, 4 k..
Cenazeye Giderken Ölümden Döndüler BAĞCILAR'da, cenazeye giden kişileri taşıyan bir servis minibüsü demir bariyere çarparak kaza yaptı.
Siirt'te İki Köy Birbirine Girdi: 3 Ölü, 5 Yaralı Siirt’in Şirvan ilçesine bağlı iki köyün fertleri arasında hayvan otlatma meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada 3 kişi hayatını kaybetti, 5..
Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 2 Ölü, 4 Yaralı MANİSA'nın Salihli İlçesi'nde, kırmızı ışık ihlali yaptığı iddia edilen motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu biri çocuk, 2 kişi öldü, 4 ..
İngiltere Başbakanı May'den Ramazan Bayramı Mesajı İngiltere Başbakanı Theresa May, Birleşik Krallık ve dünya genelindeki tüm Müslümanların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Eskişehir'de Halk Otobüsü ile Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı Eskişehir'de halk otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Çetmi Köyü Sakinleri İftarda Buluştu
Çetmi Köyü Sakinleri İftarda Buluştu
Çorum’un Kargı ilçesine bağlı Çetmi köyünde Ramazan ayının son gününde tüm köy halkı birlikte iftar yaptı.
Huzur Arife Operasyonu"Nda İkinci Gün Emniyet Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yurt genelindeki otobüs terminali, gar, havalimanı ve deniz iskelelerinde gerçekleştirilen "Huzur Arife Operasyo..
Türk-Japon Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kuruldu Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan kanunla, kamu tüzel kişiliğine sahip Türk-Japon Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Türk-Japon..
Dha Yurt Bülteni - 17 Siirt'te 2 köy arasında silahlı kavga: 3 ölü, 5 yaralıSİİRT'in Şirvan İlçesi'ne bağlı Durankaya ile Taşyatağı köylerinde hayvan otlatan çobanların başlattığı ve her iki ..
Orgeneral Akar: Bu Kutsal Mücadele Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar Sürdürülecek GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanlarıyla birlikte, Siirt'in Eruh İlçesi'n..
Dha Ankara - Orgeneral Akar: Bu Kutsal Mücadele Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar... GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanlarıyla birlikte, Siirt'in Eruh İlçes..
Fetönün Alkışladığı Yürüyüş Adalet Değil Gaflettir'
Fetö'nün Alkışladığı Yürüyüş Adalet Değil Gaflettir"
Başbakan Binali Yıldırım, "15 Temmuz eli kanlı katil FETÖ'nün ayakta alkışladığı bir yürüyüşü yapmak adalet değil olsa olsa gaflettir" dedi.
Bankete Düşen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı
Bankete Düşen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı
Bilecik'de yaşanan trafik kazasında yol kenarında bulunan bankete düşen otomobildeki 3 kişi yaralandı.
Kırmızı Işık Ihlali Can Aldı: 2 Ölü
Kırmızı Işık Ihlali Can Aldı: 2 Ölü
Manisa'nın Salihli ilçesinde kırmızı ışık ihlali yaptığı iddia edilen motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
ABD'nin Reddettiği Suriyeli Doktoru Kanada Aldı ABD Başkanı Donald Trump'ın 7 Müslüman ülkeye koyduğu seyahat yasağı nedeniyle, ABD'ye alınmayan Suriyeli doktor Halid El-Milaji'ye Kanada otur..
2017 Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası Salon: Prag ArenaHakemler: Janusz Calik (Polonya), Sergei Bellakov (Rusya), Fabiana Martinescu Badalan (Romanya)Yunanistan: Nikolopoulo 5, Maltsi 9,..
Halk Otobüsü Ile Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
Halk Otobüsü Ile Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
Eskişehir'de halk otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
Halk Otobüsü ile Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
Halk Otobüsü ile Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
Eskişehir’de halk otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
Cenazeye Giden Servis Minibüsü Takla Attı: 15 Kişi Yaralandı
TEM otoyolunun Bağcılar mevkiinde cenazeye gidenleri taşıyan servis minibüsü takla attı. 15 kişinin yaralandığı kaza nedeniyle TEM otoyolu Ankara istikameti trafiğe kapandı.
Dha Ankara - Bakan Çavuşoğlu Suudi ve Katarlı Bakanlar ile Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar ve Suudi Arabistan Dışişleri Baka..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan "Katar" Diplomasisi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı ve Katar Savunma Bakanı ile ayrı ayrı telefon g..
Bakan Çavuşoğlu Suudi ve Katarlı Bakanlar ile Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar ve Suudi Arabistan Dışişleri Bakanları ve Kata..
Manisada Feci Kaza: 2 Ölü
Manisa'da Feci Kaza: 2 Ölü
Manisa’nın Salihli ilçesinde kırmızı ışık ihlali yaptığı iddia edilen motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
Başbakan Yıldırım: 'Fetönün Ayakta Alkışladığı Yürüyüşü Yapmak Adalet Değil Olsa Olsa Gaflettir'
Başbakan Yıldırım: "Fetö'nün Ayakta Alkışladığı Yürüyüşü Yapmak Adalet Değil Olsa Olsa Gaflettir"
Başbakan Binali Yıldırım, “15 Temmuz eli kanlı katil FETÖ’nün ayakta alkışladığı bir yürüyüşü yapmak adalet değil olsa olsa gaflettir” dedi.
Tırmanış Esnasında Sakatlanan Dağcı Helikopterle Kurtarıldı
Tırmanış Esnasında Sakatlanan Dağcı Helikopterle Kurtarıldı
Niğde’nin Demirkazık dağında tırmanış esnasında ayağı burkulan dağcı yürüyemeyince helikopterle bulunduğu yerden alındı.
Bankete Düşen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı
Bankete Düşen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı
Bilecik’de yaşanan trafik kazasında yol kenarında bulunan bankete düşen otomobildeki 3 kişi yaralandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10