9 Eylül 2016 Cuma Günü Politika Haberleri

9 Eylül 2016 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Bozdağ, ABD Büyükelçisi Bassı Kabul Etti
Bakan Bozdağ, ABD Büyükelçisi Bass'ı Kabul Etti
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD’nin Ankara Büyükelçisi John Bass’ı kabul etti.
TBMM Başkanvekili Aydın Moldova'da TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Moldova Parlamentosu Başkanı Andrian Candu'nun, Moldova'nın bağımsızlığının 25. yıl dönümü nedeniyle verdiği resepsiyona katı..
CHP 93. Yaşını Kutladı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kuruluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen anıt açılışına ve Kuruluş Resepsiyonu..
Bakan Çavuşoğlu, Norveç Dışişleri Bakanı Brende ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “FETÖ’nün nasıl bir örgüt olduğunu, gerçek yüzünü sonunda görmeye başladılar.
CHP'nin Kuruluşunun 93. Yıl Dönümü CHP'nin 93. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında resepsiyon verildi.
Dışişleri Bakanlığı: "Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin Beşinci Nükleer Denemesinden Büyük... Dışişleri Bakanlığı, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’nin beşinci nükleer denemesini gerçekleş..
Başbakan Yıldırım, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'i Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’yi ziyaret eden NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’i Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
CHP Pm Toplantısı Sona Erdi CHP Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi.
Çavuşoğlu-Stoltenberg Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Musul ve Rakka operasyonlarında yerel güçlerin önemine dikkat çekerek, "Daha iyi bir stratejiyle, koalisyon ülk..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "PKK dahil DAEŞ, diğer terör örgütleri ile mücadelede biz NATO’nun daha aktif rol a..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elektronik Radar Sistem Uygulamasının Kaldırıldığını Açıkladı. IHAAW183830-SIY/09-09-2016 - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, elektronik radar sistem uygulamasın..
TBMM Başkanvekili Aydın Moldova'da TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Moldova Parlamentosu Başkanı Andrian Candu ve Başkan Yardımcısı Liliana Palihovici ile görüşmesinde, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe..
Başbakan Yıldırım Parti Genel Merkezinde Çalışanlarla Bayramlaştı Başbakan Binali Yıldırım, parti genel merkezinde çalışanlarla bayramlaştı.
Ak Partili Turan: "Selahattin Gülen Fethullah Demirtaş Haline Gelen Birbirine Karışmış Bir Yapıdan... AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Bugün Selahattin Demirtaş’ın söylemlerinden Kar..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı Sona Erdi AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısı sona erdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "28 Belediye Kandil'in İradesinden Milletin İradesine Geçecek" Dedi. IHAAW180927-SIY/09-09-2016 - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “28 belediye Kandil’in irades..
Ak Partili Turan, Kılıçdaroğlu'nun 'Cadı Avı' Açıklamalarını Değerlendirdi AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Kılıçdaroğlu’nun, ’Cadı avı başlatıldı, durdurulmalı’ yaklaşımı FETÖ’ye de..
CHP'nin Kuruluşunun 93. Yıl Dönümü CHP'nin kuruluşunun 93. yıl dönümü kutlandı.
Başbakan Yıldırım, Başbakanlık Çalışanlarıyla Bayramlaştı Başbakan Binali Yıldırım, Kurban Bayramı öncesi Başbakanlık çalışanlarıyla bayramlaştı.
CHP'nin 93. Kuruluş Yıl Dönümü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yokluklar içinde büyüyen biri olarak bugün Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanıysam bu, partimizin elitlerin değil, ..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı Başladı Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nu topladı.
Başbakan Yıldırım'dan Fırat Kalkanı Operasyonu'ndaki Son Duruma İlişkin Açıklama Başbakan Binali Yıldırım, "Henüz teyit edilmiş bir haber yok. Bir tankımızın isabet aldığı yönünde bilgiler va..
TBMM Başkanvekili Hamzaçebi'nin Kabulü TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Norveç Dışişleri Bakanı Borge Brende'yi kabul etti.
AB Heyeti TBMM'de Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ile Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden Sorumlu AB Komiseri Johan..
Başbakan Yıldırım, NATO Genel Sekreterini Kabul Etti
Başbakan Yıldırım, NATO Genel Sekreterini Kabul Etti
Başbakan Binali Yıldırım, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’i kabul etti.
Kılıçdaroğlu, Mogherini ve Johannes Hahn ile Görüştü
Kılıçdaroğlu, Mogherini ve Johannes Hahn ile Görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Ab Dışilişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden Sorumlu Üyesi Johannes Hahn ile TBMM’deki...
Bakan Elvan'dan 2016 Yılı İkinci Çeyrek Gsyh ve Temmuz Ayı Ödemeler Dengesi Değerlendirmesi Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, kısa ve orta vadede büyüme performansını etkileyecek olan politika ve ..
CHP'nin Kuruluşunun 93. Yıl Dönümü Karaman'da, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 93. kuruluş yıl dönümü kutlandı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Milletimizin canı yandı,..
Milli Savunma Bakanı Işık: 'Suriye Rejiminin Elindeki Balistik Füze Mevcudiyeti Bizim İçin Başlı...
Milli Savunma Bakanı Işık: "Suriye Rejiminin Elindeki Balistik Füze Mevcudiyeti Bizim İçin Başlı...
Milli Savunma Bakanı Firki Işık, "Suriye rejiminin elindeki balistik füze mevcudiyeti bizim için başlı başına bir tehdittir.
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg TBMM'de NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Hişyar Özsoy ile TBMM'de görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocatepe Camisinin Eski İmamının Cenazesine Katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Kocatepe Camii'nde kılmasının ardından Kocatepe Camii eski imamhatiplerinden Kadir Temel'in cenaze namazına katıldı.
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Darbe Girişimi NATOnun Kalbine Yapılmış Bir Kalkışmadır'
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Darbe Girişimi NATO'nun Kalbine Yapılmış Bir Kalkışmadır"
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Bu darbe girişiminin yalnızca Türk demokrasisine değil aynı zamanda NATO müttefiklerinin, NATO değerlerinin kalbine yapılmış bir kalkışma olduğunu düşünüyorum" dedi.
Bakan Ömer Çelik: '23 ve 24üncü Fasılların Açılması Samimiyet Testi Olacaktır'
Bakan Ömer Çelik: "23 ve 24'üncü Fasılların Açılması Samimiyet Testi Olacaktır"
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, 23 ve 24’üncü fasılların samimiyet testi olacağını belirterek, "Geçtiğimiz dönemde 17 ve 33’üncü fasıllar açılmıştı.
Bakan Ömer Çelik: '23 ve 24üncü Fasılların Kıbrıs ile Bir İlgisi Yok'
Bakan Ömer Çelik: "23 ve 24'üncü Fasılların Kıbrıs ile Bir İlgisi Yok"
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, "23 ve 24’üncü fasılların Kıbrıs ile bir ilgisi yok. Ama şöyle bir durum var; gece gündüz medya özgürlüğünden, hukuk devletinden bahsediliyor.
TBMM Başkanvekili Aydın Moldovada
TBMM Başkanvekili Aydın Moldova'da
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Yakın iş birliği içerisinde bulunduğumuz dost Moldova'nın gelişmesine, TİKA vasıtasıyla bugüne kadar sağladığımız katkıyı ileride de devam ettireceğimizden emin olabilirsiniz.
CHP Pm Toplantısı
CHP Pm Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kinle, öfkeyle devletin yönetilemeyeceğini belirterek, "Bugün geldiğimiz nokta budur.
Türkiye-Ab Yüksek Düzeyli Siyasi Diyalog Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bir ülkenin fasıllarının açılmasını bloke etmesini engelleyememesi de zaten Avrupa Birliği’nin birçok s..
CHP'nin Kuruluşunun 93. Yıl Dönümü Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 93. yıl dönümü dolayısıyla Malatya İl Başkanlığı heyeti, Atatürk ve İsmet İnönü Anıtı'na çelenk sundu.
» 1 2