8 Eylül 2016 Perşembe Günü Dünya Haberleri

8 Eylül 2016 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani Pariste
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani Paris'te
Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani’yi Elysee Sarayı’nda kabul etti.
Almanya Dışişleri Bakanı Steinmeier'den İncirlik Açıklaması Alman Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Alman vekillerin İncirlik ziyaretine izin ver..
Bakan Işık, ABD Savunma Bakanı'yla Rakka'yı Görüştü Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ile ABD Savunma Bakanı Ash Carter’in, Londra’da gerçekleştirdiği görüşmede Rakka’nın geri alınmasının önemi..
Genç Kadın, Erkek Arkadaşıyla Uyuduğu Sırada Taciz Edildi
Genç Kadın, Erkek Arkadaşıyla Uyuduğu Sırada Taciz Edildi
Avustralya'da akıllara durgunluk veren bir hadise yaşandı. İsmi açıklanmayan genç bir kadın, erkek arkadaşı ile beraber uyuduğu sırada odalarına giren kişi tarafından taciz edildi.
Özbekistan Devlet Başkanı Kerimov'un Yerine Gelecek İsim Belli Oldu Özbekistan Parlamentosu, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov’un yerine geçici başkan..
Afganistan'da Taliban, Uruzgan'a Saldırdı Afganistan’da Taliban, Uruzgan kentinin merkezine saldırı düzenledi.
Suriyede Klor Saldırısına BM Soruşturması
Suriye'de Klor Saldırısına BM Soruşturması
Birleşmiş Milletler (BM), Suriye’nin Halep kentinde muhaliflerin kontrolünde bulunan bölgelere dün gerçekleştirilen ve 29 kişinin hayatına kaybetmesine neden olan klor saldırısıyla ilgili soruşturma başlattı.
FIFA'da Kaybedince Arkadaşını Bıçakladı
İngiltere'de Azeem Issa adındaki bir genç maçı kaybedince oyun arkadaşını bıçakladı.
'Rus Kim Kardashian' Sosyal Medyayı Fethetti
Kim Kardashian'a benzeyen vücut hatları nedeniyle 'Rus Kim Kardashian' olarak anılan model Anastasiya Kvitko, sosyal medyayı fethetti.
Yılan Burcu Yalan Çıktı!
Yılan Burcu Yalan Çıktı!
'Yılan burcu' adlı yeni bir burcun eklendiği ve burçların değiştiği konuşuldu. Ancak bu iddianın gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.
NASA Uzay Madenciliğine Adım Atıyor
NASA, uzay madenciliğine adım atıyor. Milyarlarca hatta trilyonlarca dolar değerinde madenlere sahip olduğu düşünülen asteroide ilk ABD misyonu bugün yapılacak.
Mehter 330 Yıl Aradan Sonra Yeniden Budinde
Mehter 330 Yıl Aradan Sonra Yeniden Budin'de
Osmanlı İmparatorluğu’nun en kuzeydeki vilayeti olarak tarihte yerini alan ve ’Nazlı Budin’ diye adlandırılan Budin önlerinde 330 yıl aradan sonra mehter sesleri yükseldi.
CSU: Türklere Vize Kalsın, Çifte Vatandaşlık Kalksın
CSU: Türklere Vize Kalsın, Çifte Vatandaşlık Kalksın
Almanya'da hükümetin küçük ortağı CSU'nun yeni siyaset taslağında bulunan; Türkiye'ye vize kalkmasın, çifte vatandaşlık kaldırılsın gibi maddeler tartışma yarattı.
» 1 2