6 Eylül 2016 Salı Günü Politika Haberleri

6 Eylül 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Partiyi Yasa Boğan Vefat Haberi
AK Parti'yi Yasa Boğan Vefat Haberi
AK Parti Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Taciser İçyer hayatını kaybetti.
AK Partinin Acı Günü
AK Parti'nin Acı Günü
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Taciser İçyer hayatını kaybetti.
Dışişleri Bakanlığından Hollanda Başbakanına Cevap Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Türk toplumuna yönelik kullanmış olduğu kişisel eylemin Hollanda Başbakanına yakışmadığını belirte..
Ayd'den Bahçeli'ye Ziyaret Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmelerinde, Bahçeli'nin "MHP içerisinde darbeye bulaşmış, FETÖ'cü olan kim..
Bakan Yılmaz, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Moore'u Kabul Etti Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore’u makamında kabul etti.
Bakan Kılıç: "Sembolik Olan Yerlere Özellikle Kyk'nın Tabelasını Asma Konusunda Çok Büyük... Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu FETÖ yurdu olarak bilinen ve FETÖ terör örgütü tara..
Demirtaş ve Yüksekdağ, Açlık Grevine Girenleri Ziyaret Etti
Demirtaş ve Yüksekdağ, Açlık Grevine Girenleri Ziyaret Etti
HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, Diyarbakır’da açlık grevine giren 5’i milletvekili 50 kişiyi ziyaret etti.
CHP Grup Başkanvekili CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Fetullahçı Terör Örgütüne yönelik başlatılan mücadeleye ilişkin, "Yıllardır söylediğimizin gerçek olmasından büyük bir üzüntü duyarak v..
Bakan Özlü: 'Operasyonlarda Ağırlıklı Olarak Kendi Sistemlerimizi, Kendi Mühimmatlarımızı...
Bakan Özlü: "Operasyonlarda Ağırlıklı Olarak Kendi Sistemlerimizi, Kendi Mühimmatlarımızı...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Türkiye’de genel olarak devlet teşkilatımızda teknoloji üretme ve tasarımlar geliştirme yeteneklerimizin arttırılması için bir çalışma yapıyoruz.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan "Doğu ve Güneydoğu Yatırım Destek Hamlesi"nde öngörülen..
CHP Parti Meclis Üyesi Kaya Açıklaması CHP Parti Meclis Üyesi Yıldırım Kaya, "Türkiye'yi bölmeye, parçalamaya kimsenin gücü yetmeyecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik'in Kurtuluş Yıldönümünü Tebrik Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilecik’in kurtuluş yıldönümünü kutladı.
Balıkesir'in Kurtuluş Yıldönümü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir’in kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Ersin Yazıcı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a tebrik tel..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hakkari’de teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Tunahan Doktur’un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.