3 Eylül 2016 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

3 Eylül 2016 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İmsiadda Gökçadır Başkanlığa Seçildi
İmsiad'da Gökçadır Başkanlığa Seçildi
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (İMSİAD) olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Yaşar Adil Gökçadır seçildi.
Mecit Bahçıvan Son Yolculuğuna Uğurlandı İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan'ın babası, Bahçıvan Gıda'nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Bahçıvan (85) son yolculuğuna..
Yüksek Balık Fiyatları Satışları Etkiledi Edirne balık pazarında balık fiyatlarının yüksek olması satışları olumsuz etkiliyor.
Samsun Otoshow Fuarı
Samsun Otoshow Fuarı
Fiat Egea Station Wagon, Samsun Otoshow Fuarı'nda tanıtıldı.
BTK: Note 7, Türkiye'de Patlamadı!
BTK, Samsung Galaxy Note 7'de kullanılan cihaz pilinden kaynaklı sorunla ilgili Türkiye'de şu ana kadar olumsuz bir vakanın raporlanmadığını açıkladı.
Dtso Başkanı Sayardan Ekonomi Paketi Açıklaması
Dtso Başkanı Sayar'dan Ekonomi Paketi Açıklaması
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar, Başbakan Binali Yıldırım’ın Pazar günü kente yapacağı ziyarette açıklayacağı teşvik paketleri ile ilgili bir açıklama yaptı.
TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, deri işletmelerinin, ihtiyaç duydukları ham derinin önemli bir b..
Yatırımcı Rehberi (10)
Yatırımcı Rehberi (10)
Borsa İstanbul bünyesindeki pazarlarda geçen hafta işlem gören hisse senetleri arasında, "en fazla değer kazanan", "en fazla değer kaybeden" ve "piyasa değeri en yüksek" kategorilerinde ilk 10 şöyle sıralandı: DEĞER...
Afyon Lokumu, Organik Meyve Şekeriyle Tatlandı Lokumuyla ünlü Afyonkarahisar'da bir işletme, organik meyve şekeri kullanarak üretim yapmaya başladı.
Yatırımcı Rehberi (8) Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: ..
Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)
Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle: Hisse adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık...
Yatırımcı Rehberi (4)
Yatırımcı Rehberi (4)
Bu hafta en fazla kazandıran yatırım fonu yüzde 2,08'lik getiriyle Marmara Capital Portföy oldu.
Yatırımcı Rehberi (3) Bu hafta yatırım fonları ortalama yüzde 0,09 yükselirken, BES fonları ortalama yüzde 0,12 değer kaybetti.
Yatırımcı Rehberi (1) Yatırımcılar bu hafta altın ve dolarla kazanırken, borsa ile zarar etti.
Güney Afrikalı Belediye Başkanından Türkiyeye Övgü Açıklaması
Güney Afrikalı Belediye Başkanından Türkiye'ye Övgü Açıklaması
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) konuğu olan Güney Afrika Cape Town Belediye Başkanı Patricia De Lille, Türkiye’nin tekstil ürünlerinde bir dünya markası olduğunu belirterek, “Tecrübenizden faydalanmak istiyoruz”...
Türkiyenin Zigon ve Orta Sehpa Üssü; Hatay
Türkiye'nin Zigon ve Orta Sehpa Üssü; Hatay
Hatay'da üretilen kalitesi, kullanışlılığı ve işçiliği dolayısıyla çok fazla tercih edilen zigon ve orta sehpalar, dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor.
Trakya'da Çeltik Hasadı Başladı Türkiye'nin çeltik ihtiyacının büyük bölümünü karşılayan Edirne'nin İpsala Ovası'nda çeltik hasadı başladı.
Nissan Satış Başarısını Online Kanallara Taşıdı
Nissan Satış Başarısını Online Kanallara Taşıdı
Japon otomobil markası Nissan, inovasyon söylemini satış kanallarına taşıdı.
Palandöken, "Kurban Derilerini Ziyan Etmeyelim" Kurban derilerinin tecrübesiz kasapların elinde ziyan edilmemesi gerektiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Acemi kesici hem ..
İthalatta Gözetim Uygulaması
İthalatta Gözetim Uygulaması
İthalatta gözetim uygulaması kapsamında, aralarında koltuk, sandalye gibi ürünlerin olduğu bazı eşyaların ithalatında uygulanan CIF kıymetinde (mal bedeli, sigorta, navlun) değişikliğe gidildi.
» 1 2