27 Eylül 2016 Salı Günü Politika Haberleri

27 Eylül 2016 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beştepe'deki Güvenlik Toplantısı Sona Erdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan Güvenlik Toplantısı 2.5 saat sürdü.
Başbakan Yardımcısı Kaynakın Kabulü
Başbakan Yardımcısı Kaynak'ın Kabulü
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Avrupa Birliği Komisyonunun İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu Üyesi Christos Stylianides ile görüştü.
AK Parti Beypazarı İlçe Yönetim Kurulu Belirlendi AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Yaşar Hız, ilçe yönetim kurulunun belirlendiğini bildirdi.
Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında yapılan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında, 2017-2019 dönemini kapsayacak Orta Vadeli Programa (OVP)..
Ekk Toplantısında Orta Vadeli Program'a İlişkin Yapılan Hazırlıklar Görüşüldü Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında, 2017-2019 dönemini kapsayacak olan Orta Vadeli Program’a (OVP) i..
Beştepe'de Güvenlik Toplantısı Başladı Güvenlik Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde başladı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Güvenlik Toplantısı Başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki güvenlik toplantısı başladı.
CHPli Çiçek: '5 Bin Başvuru Var'
CHP'li Çiçek: "5 Bin Başvuru Var"
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, izleme komisyonuna başvuranların hepsinin mağdur olduğunu düşünmediklerini ifade ederek, “Başvurularda öğretmenler, hakim savcılar, askerler şeklinde.
Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması
Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması
Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Adli kontrol şartıyla bırakılanlar da en büyük FETÖ karşıtı mücadele yürüten insanlara dönüştüler.
Başbakan Yıldırım'ın Uetd Heyetini Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) heyetini kabulünde, Avrupa Birliği (AB) içinde Türkiye'nin en büyük ticari ortağı ..
CHP Grup Başkanvekili Gök'ten Aym Başvurusuna İlişkin Açıklama ANKARA (İHA) – CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Kanun yapma yetkisi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne aittir.
Başbakan Yıldırım, Uetd Heyetini Kabul Etti Başbakan Binali Yıldırım, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Başkanı ve yönetiminin yanı sıra UETD’nin organizasyonuyla Türkiye’de bulunan Al..
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal... Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Hem Türkiye Cumhuriyeti hem KK..
Cumhurbaşkanlığında Sürpriz Güvenlik Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, bu akşam 18.30’da Güvenlik Toplantısına ev sahipliği yapacak.
CHP'li Heyetten "Suriye Sınırında Davullu Zurnalı Denetim" İddiası AYDIN / CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci, sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan "CHP'den Suriye sınırında dav..
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Yeneroğlu'nun Kabulü TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Alman siyasiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve ..
Milli Güvenlik Kurulu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Toplanacak Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplanacak.
CHP Grup Başkanvekili Gök Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, 669 sayılı kararnameyle ilgili olarak Anayasa Mahkemesi'ne başvuruda bulunduklarını belirterek, "Arzumuz, Meclis'in sayg..
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şeker Açıklaması AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, "En kısa zamanda Çanakk..
Çay Ocağında Basın Toplantısı
Çay Ocağında Basın Toplantısı
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, başta ABD olmak üzere İsrail, İngiltere, Almanya gibi küresel güçlerin Büyük Orta Doğu Projesi (BOP) için insanları katlederek devletleri iç karışıklığa sürükleyip darbe...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Maarif Vakfı Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Maarif Vakfı heyetini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Tikadan Bangladeşte Yaşanan Sel Felaketine Yardım
Tika'dan Bangladeş'te Yaşanan Sel Felaketine Yardım
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Bangladeş’in kuzey bölgelerinde yaşanan sel felaketi mağdurlarına yardım yapıldı.
CHP Antalya İl Başkanı Görevinden İstifa Etti CHP Antalya İl Başkanı Semih Esen, görevinden istifa ettiğini bildirdi.
İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson, TBMM'de İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, 15 Temmuz darbe girişimi esnasında ve sonrasında yaşanan olaylar hakkında bilgi almak ve hasar gören yerl..
İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson TBMMde
İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson TBMM'de
İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geldi.
Chp, 669 Sayılı Olağanüstü Hal (Ohal) Kanun Hükmünde Kararnamesinin (Khk) Bazı Maddelerin İptali... IHAAW154325-SIY/27-09-2016 - CHP, 669 sayılı Olağanüstü hal (OHAL) Kanun Hükmünde Kararname..
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Tokatta
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Tokat'ta
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ’Şeker Çalıştayı’na katılmak üzere Tokat’ın Turhal ilçesine geldi.
Preveze Deniz Zaferi'nin 478. Yıl Dönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü Başbakan Binali Yıldırım, "Preveze Deniz Zaferi ile donanmamız tarihe damga vurmuştur.
Hdp İzmir Milletvekili Doğan Açıklaması HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, "Alevi inancı ve öğretisinin kurumlarına ve kişilerine, öğreti ve inanç ile yol önderlerine karşı girişilecek en k..
Başbakan Yıldırım'ın Johnson'ı Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson ile görüşmesinde, İngiltere'nin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki dar..
Çavuşoğlu - Johnson Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Suriye’de ve Irak’ta DAEŞ’in temizlenmesi bu ülkelerin DAEŞ’ten temizlenmesi konusunda ortak irademiz var. Suriy..
Başbakan Yıldırım, İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson'la Görüştü Başbakan Binali Yıldırım, bugün Çankaya Köşkü’nde, ülkemizi ziyaret etmekte olan Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johns..
Başbakan Yıldırım, Rusya Federasyonu Başbakanı Medvedev ile Görüştü Başbakan Binali Yıldırım, Rusya Federasyonu Başbakanı Dimitri Medvedev’i telefonla arayarak görüştü.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde inşaatı tamamlanmış ve işletmeye açılmış 152 HES bulunduğunu, bu santrallerin toplam kurulu gücünün 3 bin 639 megawat olduğunu belirtti.
Başbakan Yıldırım, Rusya Başbakanı Medvedev ile Yaptığı Telefon Görüşmesinde, 15 Temmuz'daki Hain... Başbakan Yıldırım, Rusya Başbakanı Medvedev ile yaptığı telefon görüşmesinde, 15 Temmuz'da..
Başbakan Yıldırım'ın Kabulü Başbakan Binali Yıldırım, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Başkanı Zafer Sırakaya ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Bakan Çavuşoğlu: "Münbiç'te Bile Söz Geçiremediğin Ypg'yi Rakka'ya Götürmek Çok Yanlış Bir Adım... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Şu anda YPG unsurları halen Münbiç’te. Obama söz verdi, ..
Erdoğan, İngiltere Dışişleri Bakanını Kabul Etti
Erdoğan, İngiltere Dışişleri Bakanını Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Bakan Arslan: 'Dünyadaki Dostlarımız 15 Temmuzu Başlangıçta Anlayamadılar'
Bakan Arslan: "Dünyadaki Dostlarımız 15 Temmuz'u Başlangıçta Anlayamadılar"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, “Dünyadaki dostlarımız 15 Temmuz’u başlangıçta anlayamadılar” ifadelerini kullandı.
TBMM Başkanı Kahraman Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, “Yedek milletvekilliği dünya Parlamentoları’nda, gelişmiş demokrasilerde vardır.
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç Açıklaması
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç Açıklaması
AK parti Antalya Milletvekili ve TBMM Bayındırlık, Tarım, Turizm Komisyonu üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Ohal’in Antalya turizmine zarar verdiği şeklindeki açıklamaları son derece provakatif söylemler olarak nitelendirdi.
TBMM 26. Dönem 1. Yasama Yılı Değerlendirme Toplantısı TBMM Başkanı İsmail Kahraman, FETÖ'nün darbe girişiminin herkesin gözü önünde cereyan ettiğini anımsatarak, "Maske takmış bir insanın uz..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin, "Uzlaşma görüşmelerinin ardında..
CHP'li Engin: Turizmdeki Sorunların Domino Etkisi Yapması Önlenmeli CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, turizm sektöründeki sorunların görmezden gelinmesi durumunda 2017 ve 2018 yıllarında..
» 1 2