26 Eylül 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

26 Eylül 2016 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
84. Dil Bayramı Töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Darbelerden, özellikle 12 Eylül darbesinden en büyük zararı gören, Mustafa Kemal'in kendisi ve onun mirasıdır.
AB Bakanı Çelik, Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Johnson ile Bir Araya Geldi Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, “NATO müttefiki olarak dünyanın pek çok yerinde teröre karşı ..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Günal Açıklaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, "Ciddi anlamda bir darbe teşebbüsü gerçekleşmiştir.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
TBMM Başkanı Kahraman Yabancı Gazetecileri Kabul Etti TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Dün ikiz kuleleri, Afganistan dağlarındaki mağaradan yönetip berhava eden terörist neyse bugün Pensilvanya..
İngilizlerin Aşiretlerle Görüştüğü İddiası AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, "Türkiye’nin ulusalcıları, eğer emperyalistlerle işbirliği yapanları arıyorlarsa, aşiretler içinde değil..
Hdp Brüksel ve Berline Heyet Gönderiyor
Hdp Brüksel ve Berlin'e Heyet Gönderiyor
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş başkanlığındaki heyet, 27-28 Eylül'de Brüksel'de, 29 Eylül'de ise Berlin'de görüşmeler yapacak.
AK Parti Antalya İl Danışma Meclis Toplantısı
AK Parti Antalya İl Danışma Meclis Toplantısı
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "(AK Parti, içindeki FETÖ'cüleri ne zaman temizleyecek) diyerek ortalığa fitne ateşi atıyorlar.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Rakka ve Musul operasyonlarına ilişkin Türkiye'nin tavrını net ve açık olduğunu belirterek, "Biz her iki yer..
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Hodri meydan. Eğer Türkiye'de bir daha darbe olmaması isteniyorsa 15 Temmuz'un siyasi ayağını ortaya çıkaralım." diye konuştu.
AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu Açıklaması
AK Parti Mardin Milletvekili Miroğlu Açıklaması
AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, "Kürtlere, aşiretlere şüpheyle bakmak yerine, FETÖ'yü bu güce ulaştıran gerçek sebepler araştırılmalı ve bunlarla mücadele edilmelidir.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Biz herhangi bir derecelendirme kuruluşunun Türkiye ekonomisi ile ilgili 'Aferin ne güzel gidiyorsunuz' dem..
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Açıklaması
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Açıklaması
AK Parti Antalya İl Başkanlığı İl Danışma Meclisi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ana muhalefet Partisi CHP’nin Yenikapı’da tüm dünyaya verilen birlik ve beraberlik mesajının ardından yeniden...
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in Türkiye'nin kredi notunu indirmesi ve görünümünü durağana çevirmesinin siyasi bir değerlendirme o..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, kent merkezlerinden çıkarılan askeri birliklerin boşalttığı alanların, büyük kentlerin içinden çıkılmaz h..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Siyasi ayağına girilmediği sürece FETÖ'yle mücadelenin bir anlamı kalmaz" ded..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: 'Gelişi Güzel Bu Askeri Alanlar Maalesef Ranta Peşkeş Çekildi'
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: "Gelişi Güzel Bu Askeri Alanlar Maalesef Ranta Peşkeş Çekildi"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, askeri birliklerin şehir dışına taşınmasıyla ortaya çıkan alanlara ilişkin, “Gelişi güzel bu askeri alanlar maalesef ranta peşkeş çekildi” dedi.
Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'tan "Bylock" Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Partili vekillerin kriptolu mesajlaşmada kullanılan Bylock programını kullandığı iddialarına ilişkin,..
CHPde 'Şeker Çalıştayı' Hazırlıkları
CHP'de "Şeker Çalıştayı" Hazırlıkları
CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, “Eğer özelleştirme sürecini Danıştay durdurmamış olsaydı, 6 şeker fabrikası şu anda yoktu” dedi.
Bakan Çelik, İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu AB Komiseri Stylianides ile Biraraya Geldi Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, “AB’nin 3+3 milyar Avro şeklindeki desteğ..
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Rakka ve Musul Operasyonlarıyla İlgili Olarak... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Rakka ve Musul operasyonlarıyla ilgili o..
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Özellikle Menbiç'te Ypg... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Özellikle Me..
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Biz Orada Yaşayan Kürt... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Fırat Kalkanı Harekatı) Biz orada yaş..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Gündemi Değerlendirdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Gündemi Değerlendirdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, yedek vekilliğe ilişkin olarak, “Futbolcu mu seçiyorsun ki onun yedeğini alıyorsun. Milletvekili seçiyorsun. Milletvekilinin yedeği olur mu?” dedi.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu ve Bazı... Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu ve bazı kanunlar..
Başbakan Yıldırımdan Şehit Ailelerine Mektup
Başbakan Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Mektup
Başbakan Binali Yıldırım'ın şehit ailelerine gönderdiği mektup, ailelere ulaştırıldı.
TBMMde Yıkım Devam Ediyor
TBMM'de Yıkım Devam Ediyor
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yıkım devam ediyor.
Eski Muğla Milletvekili Ergin İçin Cenaze Töreni
Eski Muğla Milletvekili Ergin İçin Cenaze Töreni
22-23. Dönem Muğla milletvekili Gürol Engin için Meclis’te cenaze töreni düzenlendiTörene, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, TBMM İdari Amiri Erkan Haberal, CHP...
Eski Muğla Milletvekili Gürol Erginin Vefatı
Eski Muğla Milletvekili Gürol Ergin'in Vefatı
Vefat eden 22 ve 23. dönem Muğla Milletvekili Gürol Ergin için TBMM'de tören düzenlendi.
Yüksekdağdan Eğitim Sene Ziyaret
Yüksekdağ'dan Eğitim Sen'e Ziyaret
HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, görevden alınan ya da ihraç edilen öğretmenler dolayısıyla en az bir milyon öğrencinin öğretmensiz kaldığını savundu.
» 1 2