23 Eylül 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

23 Eylül 2016 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Denizlide İki Şirket TMSFye Devredildi
Denizli'de İki Şirket TMSF'ye Devredildi
Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında ortaklarından biri tutuklanan, diğeri firarda olan iki firma, mahkeme kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na...
Rusya, Milano'daki Fuarda Deri Sanayisinin Lideriyle Birleşik Stant Açtı Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı (Minpromtorg) ve Rusya Tabakçılar ve Ayakkabıcılar Birliği’nin katılımıy..
Boston Fed Başkanı Rosengren Açıklaması Boston Fed Başkanı Eric Rosengren, Fed'in faiz artırmamasının ABD ekonomisi için risk yarattığını söyledi.
Denizli Ticaret Borsası Denizli Ticaret Borsasında (DTB) çerezlik çiğ ay çekirdeğinin kilogramı 3,79-4,68 liradan işlem gördü.
Fitch, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kredi Notunu Teyit Etti LONDRA (AA) – Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin kredi notunu ve görü..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Irak Büyükelçisi El-Alevi'den, Vali Karaloğlu'na Ziyaret Irak'ın Ankara Büyükelçisi Hişam Ali Ekber İbrahim el-Alevi, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bu Hafta Borsa ve Altın Kazandırdı, Döviz Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 4,91 arttı, dolar yüzde 0,94 değer kaybetti.
Sgk Prim Alacaklarının Yapılandırılması Semineri Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kurum Başkanı Mehmet Selim Bağlı, "Şanlıurfa'da bazı hastane ve tıp merkezlerinin kapatılmasına ilişkin, "İstanbu..
Borsa Haftayı Yatay Kapattı Borsa haftanın son işlem gününü yüzde 0,05’lik düşüşle tamamladı.
Edremit Körfezinde Sezonun İlk Zeytinyağı Sıkıldı
Edremit Körfezi'nde Sezonun İlk Zeytinyağı Sıkıldı
Türkiye'nin önemli zeytinyağı üretim merkezlerinden Edremit Körfezi'nde, sezonun ilk zeytinyağı sıkıldı.
Piyasalarda Gün Sonu
Piyasalarda Gün Sonu
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 39,50 puan azalışla 79.756,44 puandan kapandı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da bugün sonu itibarıyla şirketlerin toplam piyasa değeri yaklaşık 615 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Endekslerin Değişimi
Borsada Endekslerin Değişimi
Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve bugünkü kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: ENDEKS ADI Ö.KAPANIŞ DÜŞÜK YÜKSEK SON DEĞİŞİM ADET HACİM BIST BANKA...
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: Hİ..
Adıyaman'da Konut Satışları Adıyaman'da 2016 Ağustos ayında 526 konut satışı yapıldı.
Borsa Günü Yatay Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,05 düşüşle 79.756,44 puandan tamamladı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 127,20 lira oldu.
ABD'de Pmı İmalat Sanayi Endeksi Geriledi ABD'de PMI İmalat Sanayi Endeksi eylül ayında 51,4'e gerileyerek 3 ayın en zayıf performansını kaydetti.
Enerjide Siber Güvenliğe 1,8 Milyar Dolar Yatırım Enerji şirketleri petrol ve doğalgaz sektörlerinin siber güvenliği için 2018'den itibaren her yıl 1 milyar 870 milyon dolar yatırım yapacak.
Ayvalıkta Sezonun İlk Hasat Zeytinyağı Vali Yazıcının Katılımıyla Sıkıldı
Ayvalık'ta Sezonun İlk Hasat Zeytinyağı Vali Yazıcı'nın Katılımıyla Sıkıldı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, sezonun ilk erken hasat zeytinyağı Vali Ersin Yazıcı’nın da katılımıyla sıkıldı.
Kapalıçarşı'da Altın İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki ve bugün itibarıyla kapanış fiyatları (TL) şöyle: PERŞEMBE CUMA Alış Satış Alış Satış 24..
Türkiye İmsad Yönetim Kurulu Başkanı Hinginar Açıklaması Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, işlerinin başında olduklarını, ür..
Türk Gıda Ürünlerinin Rusya'ya Dönmesi Sorun Yaratmaz" MOSKOVA (AA) – Rusya Tarım Bakanı Aleksander Tkachev, Türk gıda ürünlerine yönelik kısıtlamaların kaldırılmasının, Rus piyasalarında olu..
İzmir Ticaret Heyeti Polonya Yolunda Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Ege İhracatçılar Birliği (EİB) işbirliğiyle, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) organizasyonuyla 150 k..
New York Borsası Düşüşle Açıldı NEW New York Borsası, Boston Fed Başkanı Eric Rosengren'in "şahin" açıklamalarıyla güne satış ağırlıklı başladı.
Sakarya Ticaret Borsası Sakarya Ticaret Borsasında (STB) dane mısırın kilogramı ortalama 0,65 liradan satıldı.
Tüsiad, Almanya'da Fetö'nün Darbe Girişimini Anlattı Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'da kalkıştığı darbe girişiminin ardından Türkiye'd..
Altının Kilogramı 126 Bin 900 Liraya Yükseldi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 126 bin 900 liraya yükseldi.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsasında çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 2,70-3,80 liradan satıldı.
Çocuklarda Uyku Apnesi Okul Performansını Olumsuz Etkiliyor" Medipol Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Murat Karaman, uyku apne sendromu ta..
Düzce Ticaret Borsası Düzce Ticaret Borsasında kabuklu tombul fındığın (levant) kilogramı ortalama 13,78 liradan satıldı.
Bebe Çocuk Konfeksiyonu Ur-Ge ile Büyüyor
Bebe Çocuk Konfeksiyonu Ur-Ge ile Büyüyor
Bursa iş dünyası temsilcileri, ‘Kind und Jugend Fuarı’na stantlı katılım gerçekleştirdi.
Bankacılık Sektörünün Kredi Hacmi Arttı Bankacılık sektörünün kredi hacmi geçen hafta 1 milyar 250 milyon lira artarak 1 trilyon 621 milyar 241 milyon liraya yükseldi.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsasında (UTB) buğdayın kilogramı, 0,77-0,83 liradan satıldı.
» 1 2 3 4